خرید رپورتاژ

A father and son are concentrating while sitting down at home playing video games together.
تام ورنر via Getty Images

خط مقدم سلامت کارگران در انگلستان هستند که دسترسی رایگان به بازی های ویدئویی توسط برخی از بزرگترین شرکت ها در صنعت بازی به عنوان یک تشکر از شما برای تلاش های خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر. ابتکار عمل بازی برای مراقبین شده است با حمایت امثال EA, سگا, ایکس باکس و کونامی که بیش از 85,000 بازی در سراسر طیف وسیعی از ژانرهای رتبه بندی و سیستم عامل در دسترس برای دانلود به صورت رایگان.

ایده اولیه برای بازی برای مراقبین آمد از اسکاتلند تصویری بازی نگار کریس دون و را به دست آورد کشش در توییتر قبل از گرفتن پشتیبانی از بازی های تجارت بدن Ukie. با توجه به Ukie مدیر عامل Dr Jo پیچ و تاب و ابتکار طراحی شده است برای کمک به بیمه خدمات درمانی کارگران لذت بردن از برخی از خوبی به دست آورده خرابی. “[ما] امیدوارم که این ابتکار می رود برخی از راه برای کمک به آنها را به درک چگونه احترام و ارزش آنها,” او گفت:. کارکنان بیمه خدمات درمانی که می خواهید به ادعای یک بازی رایگان و یا بازی اشتراک می توانید با مراجعه به فروشگاه.keymailer.شرکت/nhs و ورود خود را NHS آدرس ایمیل.

در این مقاله: بریتانیا NHS, بازی, برای, سرپرستان, بازی, COVID-19, coronavirus Ukie, EA, سگا, Konami, Xbox, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو