پیش نویس NFL برندگان و بازندگان: Jon weather underground تعجب آور است انتخاب کنید باعث می شود آن را سخت تر برای توجیه خلیل ماک تجارت

Oakland Raiders طرفداران گفت: منتقدان نیاز به صبر کنید تا زمانی که تیم خود را ساخته شده تمام پیش نویس میدارد ا

توسط DOSTEMANSALAM در 5 اردیبهشت 1399

Oakland Raiders طرفداران گفت: منتقدان نیاز به صبر کنید تا زمانی که تیم خود را ساخته شده تمام پیش نویس میدارد از خلیل ماک تجارت به قاضی رسیدگی کند.

این اظهارات که در حال حاضر در لاس وگاس اظهارات نمی را انتخاب کنید بسیاری از دوست game, با نهایی عمده قطعه از بحث تجارت است.

وجود دارد چند سوال انتخاب در نیمه اول از دور 1 در پنج شنبه شب. اول انتخاب کنید که همه را شگفت زده آمد که مهاجمان در زمان ایالتی اوهایو cornerback دیمون Arnette در شماره 19 به طور کلی. که آمد از شیکاگو خرس در مک معامله است.

Arnette است که کمی قدیمی تر (نوبت در 24 سپتامبر) و 4.56-دوم 40-حیاط داش خوب نیست برای یک دور اول cornerback. او شماره 49 چشم انداز در شمارش معکوس توسط یاهو ورزشی' اریک Edholm و NFL شبکه دانیل ارمیا گفت: در پیش نویس پخش است که او تا به حال Arnette رتبه خود را به عنوان هشتمین cornerback. آن را ممکن است تبدیل به یک انتخاب خوب اما نه با ارزش بزرگ است. او اظهارات' دوم دور اول انتخاب کنید و پس از آنها در زمان آلاباما گیرنده هنری Ruggs III با 12th انتخاب کنید.

و با آن ماک تجارت بیشتر پیچیده.

وجود دارد بسیاری از حرکت قطعه با توجه به معاملات دیگر اما دو قطعه برای لاس وگاس به پایان خواهد رسید که در حال اجرا به عقب جاش Jacobs در سال گذشته در دور اول انتخاب کنید از شیکاگو که تا به حال خوب rookie فصل Arnette.

دیگر وجود دارد میدارد درگیر است. خرس باید دور دوم انتخاب جمعه از اظهارات و اظهارات یک سوم-انتخاب دور از خرس. خرس نیز هفتم-انتخاب دور از اظهارات آنها را با استفاده از شنبه. دیگر قطعه ای بود که یک ششم دور انتخاب در سال گذشته که در اطراف چند بار با شروع از اظهارات تجارت گارد Keleche Osemele و این انتخاب برای جت های پنجم دور انتخاب کنید. های مختلف حرکت می کند و پس از ساخته شده است که تجارت با جت کمک به اظهارات یک وعده 2019 پیش نویس کلاس. اما آن سخت است برای کسی که مثل cornerback Trayvon مولن یک 2019 دور دوم انتخاب شد که بخشی از گردباد از معاملات در نهایی ریاضی ماک تجارت است.

بیایید بیشتر تمرکز بر Jacobs و Arnette و ما را رقم دیگر میدارد (دوم و هفتم برای خرس های سوم و ششم برای اظهارات) عمدتا شستشو.

Jacobs فوق العاده بود و Arnette می تواند بازی خوبی در بالا خود را قبل از پیش نویس رتبه بندی اما هر کسی تجارت مک برای کسانی که دو ؟ احتمالا نه. Jacobs بسیار با استعداد است اما او نقش یک موقعیت است که برای بدنام کوتاه آن مشاغل است و به راحتی قابل تعویض است. Arnette به نظر می رسید مانند یک برسد. او برای بازی بسیار بهتر از 49 بهترین بازیکن در این پیش نویس کلاس را انتخاب کنید ارزش آن را.

ماک تا به حال فوق العاده ای 2018 و در حالی که او به عنوان بزرگ در سال 2019 (8.5 کیسه رتبه 14 در میان لبه مدافعان در فوتبال حرفه ای تمرکز' نمرات) او هنوز هم بسیار خوب است و در سن 29, او را در سطح نخبگان برای چند سال. او هنوز هم یکی از با ارزش ترین بازیکنان در NFL.

تراکم هستند (عمدتا) در. ماک تجارت می تواند نسبتا مورد بررسی قرار گرفت. و مگر اظهارات' تعجب آور انتخاب Arnette تبدیل به یک نابغه حرکت توسط Jon weather underground آن نگاه نمی کند بسیار بهتر از زمانی که این اتفاق افتاد.

Raiders coach Jon Gruden will be answering questions about the Khalil Mack trade for years. (Photo by Matthew Stockman/Getty Images)
اظهارات مربی جان weather underground خواهد بود پاسخ دادن به سوالات در مورد خلیل ماک تجارت برای سال. (عکس توسط Matthew استاکمن/گتی ایماژ)

در اینجا بقیه برندگان و بازندگان از روز 1 NFL draft:

برندگان عبارتند از ESPN خوب دیگر جان Elway پیش نویس

ESPN: قبل از پیش نویس آغاز شد, ESPN میزبان Trey Wingo شوخی با NFL کمیسر راجر Goodell که او تا به حال هیچ ایده چگونه پخش خواهد بروید. او اشاره شده معروف Samuel L Jackson خط از پارک ژوراسیک: "نگه دارید و بر روی ته خود را."

هیچ کس می دانست که چگونه آن را نگاه کنید. این برای اولین بار بود. و آن را بسیار خوب است.

این کامل بود ؟ هیچ. وجود دارد چند اشکالات جزئی. چند بار دو تحلیلگران شروع به صحبت در یک بار اگر که اتفاق می افتد زمانی که همه آنها در مجموعه با هم. به طور کلی اعتبار همه درگیر با تولید. آن قابل توجه بود و با توجه به این چالش نه فقط از هماهنگی 32 تیم تمام کالج, چشم انداز و Goodell اما از مردم در پشت صحنه کار از طریق خود coronavirus نگرانی.

Wingo به کار گرفته تمام تحلیلگران — برخی از ESPN دیگران از NFL شبکه کمتر — با بهره وری از یک نقطه ستاره گارد كردن توپ در اطراف. Goodell ارائه سبک سری. او را به نوبه خود روی صفحه نمایش در زیرزمین خانه خود را قبل از تراکم و طرفداران آنلاین اخراج کردن ... به جز زمانی که او فقط اعلام New Orleans Saints' را انتخاب کنید و بدون چرخش به اطراف بود که پایین کلید کمدی با توجه به کینه بین پرستاران و Goodell. تحلیلگران تهيه و ارائه شده در سطح بالا ميبرد. اگر شما بسته چشم خود را, شما ممکن است شناخته شده اند که هر کس مشغول به کار بود از راه دور.

در زمان ما تلویزیون تولید داده شده اما آنچه ESPN کشیده پنج شنبه شب بود و هیچ چیز قابل توجه است.

لس آنجلس شارژر و میامی دلفین ها: بسیاری از بار وقتی که یک تیم می خواهد یک کارفرمایی در بالای پیش نویس NFL آنها مجبور به پرداخت صمیم قلب برای تجارت و گرفتن او را.

دلفین ها و شارژر آمد به این پیش نویس به عنوان دو تا از سه تیم با بزرگترین نیاز در کارفرمایی همراه با میهن پرستان جدید انگلستان. هر یک از آنها خود را پسر بدون نیاز به رها کردن هر چیزی.

دلفین ها وحشت نیست. آنها باقی می ماند در شماره 5 و فرود آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa که با آنها مرتبط شده است برای بیش از یک سال است. سپس شارژر که هیچ چیز را به آدرس موضع کارفرمایی پس از قطع روابط با فیلیپ رودخانه ها قادر به انتخاب اورگان جاستین هربرت با انتخاب های بعدی. او را مناسب چون بر خلاف Tagovailoa وجود دارد سوال در مورد سلامت خود و یا توانایی برای شروع از حق دور و شارژر ساخته شده اند و فهرستی است که بیشتر آماده رقابت در سال 2020 از دلفین ها.

معلوم شد به خوبی برای هر دو تیم و آنها را مجبور به پرداخت هر چیزی اضافی برای دریافت جدید خود را QBs.

جان Elway: Elway بی سر و صدا تا به حال خیلی خوب پیش نویس اجرا شود.

او یک کیسه بوکس در پست-Peyton Manning عصر اما ناگهان Denver Broncos جالب تیم. آنها هنوز هم یک دفاع خوب. و جرم است پر از استعداد های جوان.

دنور پیش نویس آلاباما گیرنده جری Jeudy با شماره 15 به طور کلی انتخاب کنید. بسیاری در نظر گرفته Jeudy به بهترین گیرنده در پیش نویس یک استاد تکنسین است که می تواند تاثیر فوری بازیکن. او به خوبی با 2019 ستاره برک آوت Courtland ساتون بزرگ-دور دوم انتخاب در سال 2018 توسط Elway. اگر 2019 در دور اول انتخاب نوح Fant همچنان به گام در انتهای تنگ و در حال اجرا به عقب پشت سر هم از فیلیپ لیندسی و Melvin Gordon تولید آن گونه که باید مهندسان در حال رفتن به گام.

البته بسیاری سوار بر کارفرمایی درو قفل توسعه است. اما او نگاه خوب در اواخر فصل گذشته به عنوان یک تازه کار و می تواند در نهایت نادر دور دوم کارفرمایی انتخاب کنید به آمار ، این می تواند یکی از Elway امضا میدارد اگر آن کار می کند.

دنور است که هنوز هم تعقیب کانزاس سیتی در رقابتهای غرب آسیا اما گذشته سه پیش نویس داده اند Broncos یک پایه محکم برای آن که تعقیب است.

بیکر میفیلد: وجود ندارد رفتن به بسیاری از بهانه ها برای میفیلد در فصل سوم خود را.

میفیلد تلاش فصل گذشته پس از خوب rookie سال است. او بازی نمی کند اما او نیز نمی توانید مقدار کمک از براونز' مربیگری و یا توهین آمیز خط. این Browns اخراج فردی آشپزخانه استخدام وایکینگ ها حمله هماهنگ کننده Kevin Stefanski و پس از آن به کار می رفت در خط حمله.

این Browns امضا سابق Tennessee Titans مقابله با جک Conklin, بهترین بازیکن خط جلو در دسترس رایگان آژانس و سپس در روز پنج شنبه آنها پیش نویس آلاباما مقابله با Jedrick بخواهد جونیور با شماره 10 به طور کلی انتخاب کنید. بخواهد باید گام به صف شروع به سمت راست دور.

میفیلد دارای سلاح های خوب هنوز و باید ببینید بزرگ در ارتقاء مربیگری و حفاظت. آن را به تولید در سال ،

جاش روزن (دوباره) شیرها (دوباره) در روز 1 بازنده

Detroit Lions: قبل از این پیش نویس وجود دارد یک گزارش که شیر بالا دو تصمیم سازان مخالف در بالا انتخاب کنید. مربی مت پاتریشیا می خواستم Auburn دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای و جنرال موتورز باب کوین می خواستم ایالتی اوهایو cornerback جفری Okudah. اگر درست شد کوین برنده شد.

Okudah بسیار خوب چشم انداز و پر بزرگ نیاز دارید. آن را هنوز هم به نظر می رسد عجیب و غریب شیرها نمی تواند حرکت سوم به طور کلی انتخاب کنید به خصوص با quarterbacks جاستین هربرت و توا Tagovailoa در هیئت مدیره. در حال حرکت چند لکه و هنوز هم Okudah در حالی که چیدن ارزشمند دیگری انتخاب کنید واضح به نظر می رسید. اما آن را هرگز اتفاق افتاده است.

شیرها رو Okudah که پاتریشیا می گویند او می خواست در تمام طول حتی اگر که نبود دقیقا در این مورد. دیترویت نمی توانید خلاق و انتخاب کنید تا اضافی میدارد. آنها خوشحال خواهید بود با Okudah اما به نظر می رسید آنها می تواند انجام داده اند بیشتر است.

جاش روزن: فکر می کنم از آخرین سه پیش نویس NFL برای روزن.

در سال 2018 انجام شد و 10 انتخاب از آریزونا کاردینالز. هر چند او miffed به لغزش کمی که هنوز هم یک معامله بزرگ است. دو پیش نویس شده اند بسیار بدتر است.

در سال گذشته کاردینالز پیش نویس Kyler موری به جای او. روزن معامله شد به دلفین ها در طول پیش نویس است. سپس دلفین ها پیش نویس توا Tagovailoa در پنج شنبه شب. Tagovailoa به حق رای دادن را بالا کارفرمایی.

آن شده است یک جاده ناهموار برای روزن. او نه بازی خوب اما نه در شرایطی در آریزونا یا میامی. و برای دومین سال متوالی روزن در بر داشت خود را دفن شده در عمق نمودار در دور اول پیش نویس است.

شانس نقش به NFL موفقیت است. شما به خودتان پیدا کنید در موقعیت های سودمند. روزن نمی توانست بدتر شانس به این نقطه است.

آرون راجرز: اردن عشق بعید است که برای کمک به راجرز به یکی دیگر از سوپر باول.

یوتا ایالتی کارفرمایی می تواند کمک به Green Bay Packers وجود دارد پایین جاده اما این تیم نیست را انتخاب کنید که کمک می کند در حال حاضر. خلیج سبز معامله شد تا به عشق خواهد شد که احتمالا بیش از این کار از راجرز در چند سال.

هکرها به نظر می رسید به یک گیرنده یا دو دور از سوپر باول در سال گذشته است. آنها از دست رفته در NFC قهرمانی بازی کردم و کمی از هر گیرنده به نام <url> Adams. و در یک پیش نویس است که تا به حال بسیاری از بالا پایان گیرنده های هکرها در زمان کارفرمایی. آنها نمی زیادی برای کمک به این موقعیت در رایگان آژانس یا مگر اینکه شما یک Devin Funchess فن.

راجرز داشتن معروف شده است از شانه های سرد توسط Brett Favre پس از او فراخوانده شد به جای Favre خواهد شد به احتمال زیاد می گویند و انجام کارهای درست. اما او ناراحت شود که هکرها نمی بیشتر در این پیش نویس به کمک به او را به او یک حلقه.

عقاب' انتخاب گیرنده شاید؟: عقاب گذشت D. K. Metcalf برای J. J. Arcega-Whiteside سال گذشته است. آنها می خواهم که یکی به سمت راست در حال حاضر. آنها نیز از دست رفته بر دیگران مانند نلسون Agholor.

عقاب ممکن است حق خود را در مورد گیرنده انتخاب کنید در پنج شنبه, اما از آن خواهد شد مورد بررسی قرار میدهند.

عقاب گذشت LSU جاستین جفرسون برای TCU را Jalen Reagor در شماره 21 به طور کلی. Reagor با استعداد است گیرنده اما جفرسون بود بسیار سازنده در LSU و به طور کلی در نظر گرفته شده چهارم-بهترین گیرنده در کلاس پشت سر هنری Ruggs سوم جری Jeudy و CeeDee بره.

عقاب نیاز Reagor به کار کردن. آنها به طور ناگهانی بسیار کوتاه در گیرنده و کارسون Wentz نیاز بیش از ژاک Ertz به پرتاب. اگر جفرسون که رفت به وایکینگها مینه سوتا در شماره 22 به پایان می رسد تا ستاره بودن آن می تواند یکی دیگر از تاسف انتخاب است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب