دفعه بعد شما را به خواندن یک Facebook پست در مورد رای گیری چک کردن بیمار برچسب زیر


Illustration for article titled Next Time You Read a Facebook Post About Voting, Check Out the Sick Label Underneath

تصویر: درو Angerer (گتی ایماژ)

شده است هفته پس از مارک زوکربرگ متعهد به پاک کردن رای دهندگان سرکوب از سایت با تشکر شاید به یک گریم داخلی حقوق مدنی حسابرسی که نام Facebook را اقدامات برای جلوگیری از رای دهندگان سرکوب و نژادپرستی “واکنشی و تکه تکه” و یا, شاید, این , آگهی, تحریم. چگونه آن را بیش از وجود دارد ؟

تبلیغات

را با توجه به ProPublica. در بازرسی از Facebook مطالب خبرخوان CrowdTangle انتشار یافت که 22 از 50 پست در Facebook ذکر پست الکترونیکی-در رای گیری از آوریل 1st شامل “نادرست و یا قابل ملاحظه ای گمراه کننده ادعا می کند.” از جمله این اظهارات مانند “اگر شما ایمیل خود را در رای گیری رای خود را خواهد شد در باراک اوباما شومینه” و “پست الکترونیکی-در برگه گارانتی که دموکرات ها را مرتکب تقلب انتخابات.” با توجه به Marketplace, Facebook است پس از حذف آن پست. زمانی که از نظر توسط Gizmodo, سخنگوی Facebook کاهش یافته است به نظر این گزارش. من هم ترجیح می دهند به اظهار نظر در مورد گزارش. اما Facebook را دنبال نمی کرد قوانین خاص خود را دارد و این قوانین بسیار مهم بنابراین خوب من خواهید بود یک پلیس.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است batted در اطراف توطئه مانند کشورهای خارجی تقلبی چاپ برگه های رای و بچه ها “حمله[ing] صندوق پستی” واشنگتن پست تحلیل از 14.6 میلیون غایب رای در سال 2016 و 2018 انتخابات کشف تنها 372 پتانسیل موارد تقلب—یک vanishingly نرخ پایین از یک رای در هر 39,250 مشروع آرا یا .0025%. در حالی که وجود داشته اند های اخیر موارد—به ویژه در پترسون نیوجرسی—از تقلب و رای سرقت توسط نامزدهای مغلوب ساختن پیشی جستن تصور حالات تمایل دارند که هیچ پایه و اساسی در حقیقت.

تبلیغات

در واقع ورق, Facebook ادعا می کند که حذف بیش از 100,000 Facebook و Instagram posts نقض رای دهندگان خود را از دخالت در سیاست.

پست ProPublica شناسایی شده در حال حاضر باید حذف شده اند هر زوکربرگ را قول می دهم در اواخر ماه ژوئن. او اعلام کرد که Facebook را ممنوع همه پستهایی که تلاش برای بازداشتن مردم از رای دادن مثل این ادعا که یخ خواهد شد چک کردن مقالات در حوزه های رأی گیری و یا تهدید به شخصا گشت رای گیری ، البته سیاستمداران دریافت قوانین خاص; “قابل انتشار” اما قانون شکنی پست شامل “سریع” ذکر که آنها را نقض Facebook سیاست های.

اما در یک بمب اطلاعیه (a *Facebook* بمب), زوکربرگ نیز در نهایت به خود جلب کرد یک خط برای آنچه که سیاستمداران می توانید دور با آن پلت فرم نوشتن که هیچ newsworthiness معافیت برای پست که “ممکن است منجر به خشونت و یا محروم کردن مردم از حق خود برای رای دادن.” (این هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” پست است که هنوز هم زندگی می کنند.)

امروز Facebook در زمان یک گام کوچک بیشتر است. در علاوه بر این به قوانین است که می تواند یک سیاستمدار پست dinged شبکه های اجتماعی اعلام کرد که هر سیاستمداران’ پست ذکر است که رای دادن و یا رای گیری خواهد شد و در حال حاضر شامل یک برچسب مطلب “دریافت رای گیری اطلاعات” و لینک به usa.gov/voting یا usa.gov/absentee-voting بسته به محتوا. وجود خواهد داشت هیچ واقعیت-چک کردن و یا قضاوتو حکومت خواهد دیپلماتیک درخواست سراسر سیاسی و واقعی طیف. آن را شبیه به این:

Illustration for article titled Next Time You Read a Facebook Post About Voting, Check Out the Sick Label Underneath

تصویر: Facebook (گتی ایماژ)

تبلیغات

Facebook گفت: Gizmodo که سیاست عطف به ماسبق نمی شود بنابراین ممکن است 20 پست از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تماس ایالت نوادا پست الکترونیکی-در برگه های رای “غیر قانونی” باقی می ماند بدون سانسور…

تبلیغات

…نیز به عنوان یکی دیگر از مارس بیان کرد که “پست الکترونیکی-در برگه های رای قابل ملاحظه ای افزایش می دهد خطر ابتلا به جنایت و تقلب انتخابات!”

تبلیغات

به عنوان مثال از این نوع مطالب که حذف خواهد شد Facebook اشاره کرد Gizmodo به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغات تغییر ظاهر به صورت سرشماری بررسی شدند که ممنوع در مارس تحت Facebook آگهی سیاست.

وقتی پرسیده شد که برای روشن کردن آنچه که می رود به سطح “محروم کردن مردم از حق خود برای رای دادن,” Facebook اشاره کرد ما را به یک ژوئن اعلام شده توسط زوکربرگ یک لیست از Facebook سیاست و یک مثال از یک ممنوع تهمت آگهی بود که تنها ممنوع برای نقض آگهی سیاست. هیچ Rosetta Stone.

تبلیغات

برچسب سیاستمداران’ نوشته های با احساس بهبود اما در زمینه Facebook سازگار را قادر می سازد از رئیس جمهور مضر نهفته است آن را بیشتر شبیه به نوار مجرای در یک چکه کن, تانکر نفت. Gizmodo خواسته Facebook اینکه آیا رئیس جمهور هنوز هم قادر خواهد بود به دروغ تا زمانی که این موضوع به رای گیری نیست که Facebook پاسخ داد که برخی از سیاست های خود از جمله رای گیری دخالت و تحریک خشونت جایگزین “newsworthiness.” این به این معنی که بله تهمت است که هنوز هم بیشتر رایگان به دروغ; او می تواند نگه دارید تا خود را تهدید به شلیک معترضان اما او احتمالا نمی تواند آن را انجام دهد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>