Netflix تایید آن را با اضافه کردن سرعت پخش کنترل به برنامه های آندروید خود را

شروع فردا Netflix خواهد اجازه دهید برخی از کاربران آندروید کنترل سرعت پخش خود فیلم The Verge گزارش. از ویژگی های که رول را به اندیشه بیشتر مشترکین بیش از چند هفته آینده خواهد شد به کاربران اجازه آهسته ویدئوها با 0.5 یا 0.75 x پخش سرعت یا سرعت را با 1.25 x و 1.5 x گزینه های. Netflix نیز برنامه ای برای تست آن را بر روی iOS و وب سایت به زودی (هیچ اشاره ای به تلویزیون یا set-top box).

اگر این برای تلفن های موبایل آشنا چون Netflix مواجه مقدار زیادی از انتقاد از هالیوود در سال گذشته هنگامی که آن شروع به آزمایش متغیر پخش. شرکت در دفاع از این ویژگی در ماه اکتبر و در آن زمان گفت: آن را نمی باید هر گونه برنامه ای برای راه اندازی آن است. اما من حدس می زنم بسیاری می تواند تغییر بیش از 9 ماه.

در حالی که مدیر Judd apatow آمده و دیگران نگران بودند که متغیر پخش می تواند تحریف هنر خود را Netflix VP Keela Robison می گوید که آن را تلاش برای احترام خلاق جامعه دربندی سریع به جلو سرعت به 1.5 x. یوتیوب در مقایسه اجازه می دهد تا شما دو سرعت هر چه شما در حال تماشای. Netflix بکشد متغیر تنظیمات پخش و همچنین نیاز به فعال کردن دستی برای هر تصویری بنابراین شما نمی خواهد بود گیر و تماشای همه چیز در تغییر سرعت توسط حادثه.

“ما تصمیم گرفته ایم به مطبوعات در آستانه دلایل متعدد” Robison نوشت: در یک پست وبلاگ. “قابلیت های مشابه در دسترس است بر روی دی وی دی و dvr ها برای سال ها و این ویژگی است که بسیار درخواست شده توسط کاربران. مهم تر از همه آزمایش های ما نشان می دهد که مصرف کنندگان ارزش انعطاف پذیری را فراهم می کند که آیا آن را rewatching خود را در صحنه های مورد علاقه و یا کاهش چیزهایی چرا که آنها در حال تماشای با زیرنویس و یا مشکلات شنوایی.”

او همچنین اشاره کرد که نظرسنجی از کاربران آزمایش این ویژگی نمی درک محتوای هر یک متفاوت است (هر چند من می خواهم استدلال می کنند که می تواند سخت به بگویید). در حال حاضر من می توانم درک و بیداد بیش از تغییر سرعت پخش, اما آن را سخت به خطا Netflix برای اضافه کردن یک ویژگی است که بسیاری از مصرف کنندگان انتظار می رود. در علاوه بر این به یوتیوب مقدار زیادی از شنوندگان پادکست سرعت خود را نشان می دهد.

و همانطور که اشاره کردم در ماه اکتبر آن را به عنوان اگر هر Netflix بکشد نشان می دهد که یک اثر هنری است که باید چشیده است. من احساس من می خواهم لذت بردن از چتر آکادمیو یا مقدار زیادی از Netflix ژانر ارائه شده و خیلی بیشتر اگر من می تواند به سرعت از طریق کسل کننده قطعات.

در این مقاله: اخبار, سرگرمی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de