نیاز به یک لپ تاپ برای مدرسه ؟ Dell XPS 13 تنها 700 دلار در حال حاضر


روندهای دیجیتال

به دنبال یک لپ تاپ جدید برای زمانی که شما سر به مدرسه ؟ در حال حاضر Dell XPS 13 صفحه نمایش لمسی لپ تاپ است که تنها 700 دلار در Dell — قیمت کاهش از $150. این همه بخشی از شروع به فروش در حال حاضر. Dell XPS 13 صفحه نمایش لمسی لپ تاپ یکی از بهتر Dell XPS معاملات در خارج وجود دارد در حال حاضر ارائه مقدار زیادی از قدرت و سبک در یک قیمت عالی.

Dell در نظر XPS 13 لپ تاپ به قدرتمند ترین لپ تاپ 13 اینچ در کلاس خود است. آن را با بهره گیری از آخرین 10-generation Intel Core i5 processor دارای 8GB حافظه RAM و یک 128GB SSD هارد دیسک برای ذخیره سازی. در کنار آن 13.3-inch full HD صفحه نمایش آن نیز یک صفحه نمایش لمسی ساخت آن را ایده آل اگر شما می خواهید برای دریافت یک کمی بیشتر لمسی با آنچه شما انجام می دهند.

طراحی با بهره وری در ذهن Dell XPS 13, لپ تاپ فوق العاده باریک و سبک است که در آن می شمارد. صفحه نمایش خود را بسته بندی شده به یک 11-inch, فاکتور شکل تا لپ تاپ کوچکتر است و قاب نازک تر و در عین حال شما هنوز هم بزرگ 13-inch تجربه ای که شما استفاده می شود. این هم دل تا کنون کوچکترین لپ تاپ 13 اینچ و وزن آن فقط 2.7 پوند پس از آن مناسب برای ریختن به کیسه های خود را و گرفتن و در مورد با شما. حتی کوچکتر و در عین حال کم بهتر است که اقدامات تنها 2.25 mm, اما ارائه می دهد جدید و بهبود یافته 4-عنصر لنز بنابراین شما می توانید یک تصویر واضح تر بر روی تماس های خود را. با وجود اینکه خیلی کوچک Dell XPS 13, لپ تاپ دارای ویژگی های مفید مانند یک اثر انگشت خوان منظمی ساخته شده را به دکمه قدرت برای امنیتی اضافه شده است.

عمر باتری به طور مشابه به خوبی در نظر گرفته تا 19 ساعت در ارائه هنگامی که با استفاده از برنامه های بهره وری و یا تا 17 ساعت در زمانی که شما در حال شراب خواری-تماشای Netflix بکشد. با تشکر بزرگ از جمله عمر باتری آن را مناسب برای استفاده از هر کجا که شما هستند حتی اگر شما در نزدیکی یک منبع قدرت است.

اگر شما بوده ام به دنبال لپ تاپ معاملات شما نمی توانید به اشتباه با این Dell XPS 13, لپ تاپ. معمولا $850 لپ تاپ فقط 700 دلار, ساخت آن را یک معامله بزرگ به لطف بسیاری از ویژگی های مفید برای کار و بازی — این ترم و فراتر از آن. سریع هر چند. سهام محدود است به خصوص در این قیمت.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>