NBA را با استفاده از Microsoft تیم به پروژه طرفداران به بازی عرصه

NBA اعلام کرد یک تجربه جدید است که پروژه طرفداران بر روی صفحه نمایش در آن عرصه در طول بازی. انجمن تنظیم شده اس

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
The NBA announced a new experience that would project fans on screens in its arenas during games. The association is set to resume its season on July 30 in Orlando, Florida.
NBA اعلام کرد یک تجربه جدید است که پروژه طرفداران بر روی صفحه نمایش در آن عرصه در طول بازی. انجمن تنظیم شده است به سر فصل آن در تاریخ 30 ژوئیه در اورلاندو ،
عکس: Jeenah ماه (گتی ایماژ)

ورزش های رقابتی فقط همان نیست بدون فن. متاسفانه از آنجا که ما در حال زندگی در جهانی همه گیر با کروناویروس که رشد در تجمع جرم داشتن طرفداران در بازی های در فرد دقیقا نمی ممکن است در حال حاضر. اما این بدان معنا نیست که ورزش حرفه ای لیگ آماده هستند به راه اندازی مجدد فصل خود را بدون آنها. بنابراین آنها در حال انجام کاری درباره آن.

تبلیغات

انجمن ملی بسکتبال است که به راه اندازی مجدد آن فصل در جولای 30 بعد از تعلیق آن در ماه مارس به دلیل این ویروس اعلام کرده است که آن را با استفاده از Microsoft تیم به پروژه بیش از 300 طرفداران زنده courtside در طول بازی. دعوت طرفداران ظاهر خواهد شد 17-پای صفحه نمایش های ویدئویی خواهد شد و قادر به ارتباط برقرار کردن با یکدیگرکه در این ارتباط می گوید آنها را احساس نشستن در کنار هر یک از دیگر در بازی زندگی می کنند بدون خروج از ایمنی و راحتی از خانه خود را.

تبلیغات

این ابتکار جدید را نیز اجازه می دهد بازیکن را به احساس فن انرژی و حمایت NBA گفت. که قابل فهم میل. آن را باید عجیب و غریب برای بازی در خالی دادگاه پس از بازی در مقابل مردم تمام عمر خود را.

سارا Zuckert NBA سر بعدی gen برنامه تلویزیونی گفت: این انجمن بود و هیجان زده به ارائه جدید خود را تجربه فن که آن را تا به حال مشغول به کار در آن پخش و همکاران فن آوری.

"هدف ما این است که برای ایجاد یک لذت و تجربه همهجانبه که در آن طرفداران می توانند با یکدیگر تعامل و حفظ یک حس اجتماعی که ما راه اندازی مجدد فصل تحت این منحصر به فرد و به چالش کشیدن شرایط" Zuckert گفت: در یک بیانیه.

فن جدید تجربه خواهد کرد استفاده از یک تازگی منتشر شده مایکروسافت تیم های ویژگی به نام "با هم حالت." زمانی که مایکروسافت پرده برداری از ویژگی های جدید در اوایل ماه جولای این شرکت توصیف آن به عنوان یک راه برای کار جلسات بیشتر درگیر شدن با "کمک به شما در تمرکز بر روی افراد دیگر چهره و زبان بدن و ساخت آن را آسان تر برای انتخاب کنید تا در نشانه های غیر کلامی است که بسیار مهم است برای تعامل انسان."

تبلیغات

هم حالت با استفاده از هوش مصنوعی تقسیم بندی فن آوری به صورت دیجیتالی قرار جلسه یا در این بازی شرکت کنندگان در یک پس زمینه. هر مایکروسافت این باعث می شود مردم احساس می کنند مانند آنها نشسته و در همان اتاق به عنوان هر کس دیگری در یک جلسه یا کلاس. آن را می اندازد معمولی شبکه از جعبه های که ما استفاده می شود به در چت تصویری ، در عوض با هم حالت به نظر می رسد مثل شما دنبال آن هستید در کل گروه در یک آینه مجازی با یک پس زمینه منحصر به فرد.

تبلیغات

علاوه بر این, NBA گفت که همه بینندگان خواهد بود قادر به تاثیر بصری اثر در این عرصه از طریق "مجازی تشویق می کند." طرفداران عملا می تواند برای تشویق تیم مورد علاقه خود را از طریق NBA نرم افزار و وب سایت و همچنین با هشتگ در توییتر. NBA گفت: آن را قرار داده و این مجازی تشویق کردن بر روی صفحه نمایش "با گرافیک و انیمیشن" که ضبط فن عشق.

نادیده گرفتن آمریکا' زمان دمدمی مزاجی بیش چینی متعلق به Infinite, the NBA نیز گفت: این امر از ویژگی های فیلم های که در پاسخ به Infinite چالش است. این انجمن نیز با استفاده از Snapchat را زمین تقسیم بندی لنزهای—که با استفاده از فناوری واقعیت افزوده به کاربران تغییر محیط به عنوان مثال چرخش زمین به گدازه—اجازه دهید به طرفداران کشف مجازی ارائه رسمی بسکتبال در اورلاندو ،

تبلیغات

NBA است که با استفاده از یک "حباب" استراتژی به سر فصل آن به این معنی است که همه بازی ها برگزار خواهد شد در یکی از عرصه های مختلفی را در دنیای والت دیزنی پیچیده است. بیست و دو تیم بازی خواهد کرد 88 بذر ها پس از آن بالا 16 پیشرفت خواهد کرد و به حذفی فرمت. خانواده و دوستان تنها اجازه داده می شود به عرصه پس از دور اول زمانی که تنها هشت تیم باقی خواهد ماند.

بسکتبال نیست تنها ورزش مبارزه را به طرفداران بازگشت. The Verge گزارش می دهد که ورزش فاکس تصمیم به انجام کاری شبیه به آنچه NBA پیشنهاد اما برای لیگ بیس بال بازی. اما در فاکس تجربه مجازی طرفداران تنها به نظر می رسد که پخش روشن به یک زاویه رو به بیرون از محیط. صندلی پشت خانه بشقاب خالی شد. نتیجه ؟ طرفداران در ظاهر و از نظر طول پخش.

تبلیغات

دیگر MLB تیم در حال اجازه دادن به طرفداران خرید مقوا cutouts از خود به جای در می ایستد. اما سکوت و هنوز مقوا cutouts هیچ بازی برای خانه اجرا می شود که می تواند خطرناک برای آنهابه عنوان شما می توانید در کلیپ زیر.

تبلیغات

راستش وقتی من برای اولین بار دیدم عکس مایکروسافت به اشتراک گذاشته شده در بالا من در ابتدا فکر کردم این یک ایده نوآورانه. سپس من تو را دیدم این که باعث شد من به این نتیجه همان است که دیگران آمده اند: آن کمی عجیب و غریب است.

تبلیغات

اما گفته شده که آن را سخت به دست کشیدن بر این ظاهرا تلاش صادقانه به ورزش به عنوان طبیعی که ممکن است در حالی که در تلاش برای امن در طول یک بیماری همه گیر. و کسی چه می داند ؟ شاید این بهتر از روباه تجربه کنید. داشتن مردم خود را وجود دارد ریشه برای شما, حتی اگر آن را به نظر می رسد کمی عجیب و غریب است که احتمالا (دوباره من هستم نه یک بازیکن در اینجا) بهتر از بازی کردن در خالی آرنا. به طور کلی هر چند روشن است که در حالی که ما در حال رفتن به یادگیری برای زندگی با ویروس. بنابراین اجازه دهید سعی کنید به عنوان نزدیک به طبیعی به عنوان ما می توانیم در حالی که ایمن ماندن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب