راننده نسکار اخراج پس از استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در حالی که جریان

Kyle Larson, راننده از #42 مک دونالد McDelivery شورلت نژادها در Bristol Motor Speedway در مارس 05, 202

توسط DOSTEMANSALAM در 27 فروردین 1399
BRISTOL, TENNESSEE - APRIL 05: (EDITORIAL USE ONLY) (Editors note: This image was computer generated in-game) Kyle Larson, driver of the #42 McDonald's McDelivery Chevrolet, races at Bristol Motor Speedway on April 05, 2020 in Bristol, Tennessee. (Photo by Chris Graythen/Getty Images)
Kyle Larson, راننده از #42 مک دونالد McDelivery شورلت نژادها در Bristol Motor Speedway در مارس 05, 2020 در بریستول ایالت تنسی کریس Graythen via Getty Images

سوئیچ از زندگی واقعی مسابقه به esports شده است به طور فزاینده ای محبوب با بینندگان — ان بی سی گزارش می دهد که در آخر هفته گذشته را iRacing Indycar چالش در MIS در آورده 25 درصد بیشتر بینندگان از این رویداد برای اولین بار — اما کمی روی حیله و تزویر برای روروک مخصوص بچه ها. نه به دلیل تفاوت در عمل اما در این راه مردم می توانند از دیدن و شنیدن همه چیز را شما انجام دهید.

هفته گذشته بابا والاس از دست یک شرکت است که حمایت خود را واقعی و مجازی ماشین مسابقه پس از حذف از مسابقه وقتی کسی غرق او در 11 دور و در حال حاضر همکار راننده Kyle Larson اخراج شده از نقطه رانندگی #42 برای Chip Ganassi مسابقه پس از گفتن نژادی لکه دار کردن در یکی دیگر از iRacing رویداد. او ظاهرا چک کردن خود میکروفون اتصال با نقطه نقطه و گفت: "شما نمی توانید مرا می شنوید ؟ هی (n-word)" در حالی که او بخشی از پخش زنده.

این مسابقه بود برای تفریح و نه بخشی از نسکار رویدادهای زنده شده اند که جای لغو مسابقه اما زمانی که حامیان مالی مانند مک دونالد اعتباری و یک بانک و شورلت کاهش یافته و پشتیبانی از این تیم مجبور شد به قطع روابط با لارسون در ابتدا پس از تعلیق او. لارسون که قرار شد برای ورود رایگان آژانس پس از فصل (هر زمان که مسابقه رزومه) ارسال شده عذرخواهی خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.

در این مقاله: موتورسواری esports iracing Kyle Larson, مسابقه نسکار, اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب