ناسا پشتکار رور یک بررسی نهایی به تصویب قبل از راه اندازی به مریخ

ناسا پشتکار رور است که تقریبا خبره به عنوان آماده برای سفر به مریخ راه اندازی شده در پنج شنبه, جولای 30. این ه

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399

ناسا پشتکار رور است که تقریبا خبره به عنوان آماده برای سفر به مریخ راه اندازی شده در پنج شنبه, جولای 30. این هفته رور گذشت آن پرواز آمادگی نقد و بررسی. از مانع بعدی این پروژه راه اندازی نهایی آمادگی نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد در روز دوشنبه, جولای 27.

راه اندازی آمادگی نقد و بررسی خواهد شد که آیا تمام سخت افزار آماده است برای راه اندازی خود را به تصویب نهایی برای راه اندازی به جلو بروید. پس از این بررسی نتیجه می گیرد ناسا را برگزاری یک کنفرانس اعلام نتایج آن است.

این راه اندازی نشان دهنده بهترین فرصت هنوز به کشف شواهدی از زندگی باستانی در مریخ است و اوج سال کار از جمله چند دشوار ماه طول بیماری همه گیر.

The payload fairing, or nose cone, containing NASA's Mars 2020 Perseverance rover is maneuvered into place atop the Atlas V rocket that will hurl it toward Mars.
حمل بار fairing یا مخروط بینی حاوی ناسا مریخ در 2020 پشتکار مریخ نورد مانور به محل بالای Atlas V موشک است که پرتاب آن به سوی مریخ. تصویر گرفته شده در جولای 7, 2020, داخل, ادغام عمودی تسهیلات در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه فضایی راه اندازی مجتمع 41 در فلوریدا. ناسا/فولاد خوزستان

برای آماده سازی مریخ نورد برای راه اندازی آن این بود که قبلا انباشته با نبوغ هلیکوپتر در یک فرایند که در طی آن هلی کوپترها قرار داده شده در بالای رور و هر دو خودرو بودند جمع شده در داخل یک پوسته همراه با چتر نجات برای کمک به خود را آهسته فرود در مریخ فرود. وسایل نقلیه زمین را با کمک از یک تبار مرحله با استفاده از یک سیستم به نام skycrane که برای اولین بار مورد استفاده قرار گیرد برای فرود کنجکاوی پشتکار خواهر رور.

Rover, هلیکوپتر و مناسب و معقول مرحله شد و سپس حمل و نقل در سراسر کشور از کالیفرنیا به فلوریدا که در آن آنها محصور در خشکی داخل بینی مخروط یا fairing از Atlas V موشک است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی. با تمام این مراحل تکمیل نهایی بررسی گواهی خواهد که همه چیز امن و آماده برای راه اندازی.

"ما را خوشحال و برای عبور از نقطه عطف دیگری با اتمام پرواز آمادگی نقد و بررسی" Matt Wallace معاون مدیر پروژه برای ماموریت ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در بیانیه ای گفت: این هفته است. "اما ما نگه داشتن سر ما را از طریق نهایی prelaunch فعالیت ها و باز کردن از راه اندازی پنجره در هفته آینده تا زمانی که ما برخی از این فضاپیما با خیال راحت در آن راه. مریخ سختی است و ما نمی هر چیزی را نمی دانیم."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب