ناسا می خواهد برای محافظت از ماه و مریخ از آلودگی انسان

جارد لیون/ناسا ناسا می خواهد به مطمئن شوید که ما نمی ندانسته به موجودات زنده و یا سایر آلایند

توسط DOSTEMANSALAM در 20 تیر 1399
NASA has removed scaffolding around the Space Launch System (SLS) rocket core stage for Artemis I and is preparing it for shipping. The agencey’s Pegasus barge will carry the stage from NASA’s Michoud Assembly Facility in New Orleans to NASA's Stennis Space Center near Bay St. Louis, Mississippi. There, the Artemis rocket stage will be loaded into the B-2 Test Stand for the core stage Green Run test series. Assembly and integration of the core stage and its four RS-25 engines has been a collaborative, multistep process for NASA and its partners Boeing, the core stage lead contractor, and Aerojet Rocketdyne, the RS-25 engines lead contractor. NASA and the contractor team used the scaffolding positioned around the 212-foot core stage to assess the stage’s inside and check out the electronic systems distributed throughout the stage, including avionics, flight computers and propulstion systems, that will enable the stage to operate during launch and flight. The team will continue to checkout these systems at Stennis as they prepare to operate them when the stage undergoes Green Run testing. The completion of the first core stage for Artemis I, the first flight of SLS and NASA’s Orion spacecraft, is an important step in sending the first woman and the next man to the Moon by 2024. SLS is part of NASA’s backbone for deep space exploration, along with Orion and the Gateway in orbit around the Moon. (NASA/XX)
جارد لیون/ناسا

ناسا می خواهد به مطمئن شوید که ما نمی ندانسته به موجودات زنده و یا سایر آلاینده ها از زمین به دنیاهای دیگر (و بالعکس) زمانی که انسان شروع به کاوش در فضا فراتر از مدار زمین کم. در یک صدای جیر جیر ناسا مدیر جیم Brindestine اعلام کرده است که آژانس به روز رسانی سیاست های خود را به منعکس کننده که تعهد جلوتر از آینده آرتمیس ماموریت. "ما از اکتشافات علمی و محیط زیست زمین در حالی که قادر می سازد پویا بشر اکتشاف و تجاری نوآوری در ماه و مریخ," او نوشت.

در حالی که آژانس فضایی ارسال شده است rovers و دیگر بدون سرنشین فضاپیما به ماه و مریخ را در مورد آلاینده های بیولوژیکی در ارتباط با حضور انسان. اگر ما ندانسته و آلاینده ها را به دنیاهای دیگر هنگامی که ما شروع به بشر اکتشاف ما در معرض خطر افت جستجو برای حیات فرازمینی. در همان زمان ناسا می خواهد به اطمینان حاصل شود آن crewed ماموریت نمی باعث تغییرات نامطلوب به زمین محیط زیست با مقدمه ای از آلاینده ها از فضا.

این سازمان صادر کرده است دو موقت بخشنامه به روز رسانی سیاست های خود را با یکی از اولین تمرکز بر رباتیک و crewed ماموریت سفر به و از زمین ماه است. ناسا علوم ماموریت ریاست توماس Zurbuchen توضیح داد: "ما را قادر می سازد ما هدف مهم پایدار اکتشاف ماه در حالی که به طور همزمان حفاظت از آینده علم در به طور دائم در مناطق سایه. این سایت بسیار زیاد ارزش علمی در شکل دادن به درک ما از تاریخ سیاره ما و ماه و منظومه شمسی است."

دوم بخشنامه بر آلودگی بیولوژیکی برای زمین ماه به مریخ ماموریت. آژانس می گوید که می خواهد با استفاده از اطلاعات و تجربه به دست آمده از طریق زمین-بر اساس آزمایشات به التماس کردن دستورالعمل ها و توسعه توانایی برای نظارت بر فرآیندهای بیولوژیکی در ارتباط با حضور انسان در فضا اکتشاف. همچنین با هدف توسعه فن آوری برای کاهش آلودگی مانند بیشتر موثر دفع زباله ابزارها و تکنیک های. علاوه بر این آژانس می خواهد به یک درک بهتر از مریخ زیست محیطی فرآیندهای به منظور کشف چگونه به درستی استریل زمینی موجودات زنده منتشر شده توسط فعالیت های انسانی.

ناسا امیدوار است تا ارسال بعدی مرد و زن به ماه تا سال 2024 و پایدار ایجاد حضور انسان وجود دارد.

در این مقاله: ناسا, ماه, مریخ, بخشنامه ها, اخبار, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب