Six members of the dozens of engineers involved in the creation of VITAL, a new ventilator for supporting covid-19 patients.

شش نفر از ده ها تن از مهندسین درگیر در ایجاد حیاتی جدید ونتیلاتور برای حمایت از covid-19 بيمار.
تصویر: NASA/JPL-Caltech

معرفی حیاتی یک نمونه اولیه دستگاه تنفس مصنوعی طراحی شده به صراحت برای دسترسی سریع و آسان به تولید انبوه. طراحی و توسعه توسط ناسا مهندسین این دستگاه می تواند به کاهش مداوم کمبود عرضه در ایالات متحده و در سراسر جهان به عنوان covid-19 همه گیر قوی هستند.

تبلیغات

ناسا به مقدار فراوان در دسترس قدرت مغز و آن را خوب است برای دیدن این آژانس فضایی قرار دادن آن به خوبی استفاده در طول این زمان به چالش کشیدن.

“ما تخصص در فضاپیما نه پزشکی-دستگاه تولید” مایکل واتکینز مدیر ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در ناسا در بیانیه ای. “اما عالی مهندسی دقیق تست و نمونه سازی سریع به برخی از تخصص های ما است. هنگامی که مردم در JPL متوجه آنها ممکن است آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از جامعه پزشکی و جامعه گسترده تر آنها احساس آن را وظیفه خود را برای به اشتراک گذاشتن خلاقیت خود تخصص و رانندگی است.”

تبلیغات

تلاش خود منجر به فشار ونتیلاتور به نام حیاتی که مخفف یک مداخله تکنولوژی در دسترس به صورت محلی. دستگاه توسعه یافته در فقط 37 روز هنوز هم نیاز به تایید شده توسط سازمان غذا و دارو اما آن می تواند به کاهش فشار در بیمارستان ها و دیگر تنظیمات بهداشت و درمان در طول covid-19 بیماری همه گیر.

که هواکش در تامین کوتاه مدت هستند در ایالات متحده و جاهای دیگر خسته کننده است اما همچنین قابل درک است. کانادا و رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam است گفت: “اگر شما را دیده ام یک بیماری همه گیر شما دیده می شود یک بیماری همه گیر” به معنی همه آنها منحصر به فرد از نظر پاتولوژی و پیشرفت بیماری. این بیماری به خصوص وحشیانه در ریه ها از این رو نیاز به بیشتر ventilators از به راحتی در دسترس هستند.

البته هواکش هیچ نوش دارو. اخیر آمار از شهر نیویورک را نشان می دهد که 88 درصد از covid-19 بیماران متصل به دستگاه تهویه مصنوعی تسلیم به این بیماری است. که دلسرد اما هنوز تاثیر مواد از نظر کل زندگی را نجات داد.

تبلیغات

حیاتی می تواند کمک به سهولت به دلیل کمبود آن ساخته می شود و نگهداری سریع تر و آسان تر از معمولی طرح است. آن نیاز به کمتر قطعات بسیاری است که می تواند به دست آورد از طریق های موجود در زنجیره تامین. حیاتی همچنین ویژگی های یک قالب انعطاف پذیر که به معنی آن را می توان برای چندین تنظیمات بهداشت و درمان از جمله بیمارستان در دادگاه های بسکتبال همایش مراکز و هتل ها و یا هر جای دیگری از بیماران ممکن است درمان شود.

مانند دیگر هواکش حیاتی نیاز خواهد داشت که بیماران تسکین یافته و یک لوله داخل راه هوایی خود را. حیاتی استراحت کند بعد از آنارائه مکانیکی کمک تهویه برای بیمارانی که دیگر نمی تواند نفس خود را و یا پسرفت به یک بیماری جدی به نام سندرم زجر تنفسی حاد.

تبلیغات

Doctors at the Icahn School of Medicine at Mount Sinai in New York City give a thumbs up after testing a ventilator prototype developed by NASA.

پزشکان در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک را شست تا پس از تست یک نمونه توسعه یافته توسط ناسا.
عکس: دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای

حیاتی دارای یک عمر محدود و ماشین آلات به این معنا نیست استفاده می شود برای بیش از چند ماه. سنتی بیمارستان ventilators در مقایسه می تواند برای سال گذشته. ناسا گفت: حیاتی یک راه حل ساخته شده برای کمک به با این covid-19 همه گیر.

تبلیغات

گام بعدی این است که برای این دستگاه به تایید شده توسط FDA است که ناسا گفت: به نظر می رسد به احتمال زیاد با توجه به این که دستگاه خوب انجام شده در طول آزمایش در کوه سینا به انسان شبیه سازی آزمایشگاه. بیشتر چه, ناسا با استفاده از اورژانس سریع مسیر که در آن مفاهیم را می توان تایید شده توسط تنظیم کننده در روز به جای سال است.

این ناسا راه حل برای یک کمبود است که نه تنها یکی است. یک گروه از MIT داوطلبان برای مثال به تازگی آمد تا با یک طراحی به نام Spiro موج که شد, تایید شده توسط FDA.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو