ناسا سفارشات قمری دروازه خدمه کابین از نورث روپ گرومن

نورث روپ گرومن ناسا دستور داد یکی دیگر از قطعه قمری دروازه که در خدمت به عنوان یک ایستگاه فض

توسط DOSTEMANSALAM در 17 خرداد 1399
NASA
نورث روپ گرومن

ناسا دستور داد یکی دیگر از قطعه قمری دروازه که در خدمت به عنوان یک ایستگاه فضایی برای فضانوردان و تجهیزات برای رفتن به ماه و مریخ تحت آرتمیس برنامه. آژانس فضایی اعطا کرده Northrup گرومن میلیارد و 187 میلیون دلار قرارداد برای طراحی دروازه زندگی و تدارکات پاسگاه (هاله). که تحت فشار زندگی در محله های که در آن فضانوردان باقی می ماند در حالی که آماده شدن برای ماموریت های فضایی.

هاله کابین خواهد بود به اندازه آپارتمان استودیو کوچک و زندگی ارائه پشتیبانی برای spacefarers در پشت سر هم با nasa's Orion spacecraft. نورث روپ گرومن بر اساس طراحی خود را در آن ماکیان فضاپیما است که استفاده می شود برای ارائه تجهیزات به ISS است. آن را مونتاژ خواهد شد در اینجا بر روی زمین و راه خود را به قمری مدار در کنار پاسگاه قدرت و نیروی محرکه عنصر (PPE).

ناسا در حال حاضر اعطا فناوری فضایی شرکت Maxar میلیارد و 375 میلیون دلار قرارداد برای توسعه PPE سال گذشته است. آژانس می گوید: راه اندازی هر دو مولفه در همان زمان کاهش هزینه های فنی و خطرات ناشی از آن خواهد شد از بین بردن نیاز به حوض دو عنصر جداگانه در مدار که در آن دروازه را به کار گیرند.

دلار 187 میلیون قرارداد ناسا اعطا نورث روپ گرومن است که به اندازه کافی برای طراحی نهایی از تمام سیستم ها و زیر سیستم برای یک بررسی مقدماتی انتظار برای رخ می دهد تا پایان سال است. اگر همه چیز به خوبی می رود این شرکت خواهد شد امضای دومین قرارداد برای ساخت و مونتاژ واقعی هاله ماژول است که برنامه ریزی شده برای پرواز به فضا در سال 2023.

در این مقاله: ناسا, Northrop Grumman قمری دروازه اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب