ناسا: به ما کمک کنید گوزیدن در ماه حتی بهتر

وجود دارد تا به حال شده است و مهم تر از وظیفه? (هه... وظیفه)زمانی که فضانوردان آپولو به ماه رفت پشت در '60s آن

توسط DOSTEMANSALAM در 9 تیر 1399

وجود دارد تا به حال شده است و مهم تر از وظیفه? (هه... وظیفه)

زمانی که فضانوردان آپولو به ماه رفت پشت در '60s آنها وجود دارد در یک فضاپیما را با دقت صفر حمام و سرویس بهداشتی. برای رفتن شماره یک, ناسا ارائه آنها را با یک لوله لاستیکی خدمه قرار می تواند مانند یک condom که ماهوت پاک کن زدن, توالت دور یا به یک ظرف ذخیره سازی و یا به فضا است. برای شماره دو آژانس آمد تا با یک برش لبه تکنولوژی بالا راه حل: قورت دادن کیسه های.

تبلیغات

خود را برای سفر بعدی به ماه میله میله برای 2024, ناسا واقعا در تلاش برای نگه دارید که از دوباره اتفاق می افتد.

"این کثیف" گفت: Mike Interbartolo یکی از مردمی کار در ناسا انسان کاوشگر قمری سیستم در مصاحبه با شرف. "شما نمی هر گونه کنترل بو. خدمه آن متنفر بودم. این آسان نیست به خوبی مهر و موم در کیسه بدون دوستان خود را در نیاز به کمک. و این است که نه تنها راه ما می خواهیم برای رفتن به ماه 50 سال بعد."

تبلیغات

که انگیزه پشت قمری لوو چالش باز تماس به صورت ابتکاری جدید فضای توالت طرح که ناسا راه اندازی این هفته است. هر چند چندین مجهز در ایستگاه فضایی بین المللی در حال حاضر این مدل صرفا طراحی شده برای استفاده در ایستگاه فضایی با نام مستعار که نوع floaty "جاذبه صفر" شما ببینید در فیلم.

برای قمری محدود فضانوردان در آن آرتمیس برنامه ناسا در شکار برای یک توالت که همچنین با این نسخهها کار در سطح ماه است که در آن گرانش است که تقریبا یک ششم است که از زمین.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

"طراحی و توسعه جدید قمری توالت ممکن است به عنوان هیجان انگیز و یا جذاب به عنوان ابزار در حال توسعه برای حمایت از اکتشاف سطح ماه اما نیاز است فقط به عنوان مهم" ناسا گفت: در یک پست ترسیم مسابقه.

"این فضانوردان خواهد بود خوردن و نوشیدن و پس از آن ادرار و مدفوع در ایستگاه فضایی و قمری گرانش است. در حالی که فضانوردان در داخل کابین و بیرون از خود spacesuits آنها نیاز به یک توالت که تمام قابلیت های مشابه به عنوان آنهایی که در اینجا بر روی زمین است."

تبلیغات

مسابقه (که شما می توانید در اینجا وارد کنید) یک مهلت اوت 17 و $35,000 استخر جایزه تقسیم خواهد شد. میان تیم های پشت سه طرح به عنوان تصمیم توسط یک پانل از مهندسین ناسا. نیز وجود دارد یک junior دسته برای زیر 18 جمعیت به ارائه طرح ها.

طبعا ناسا گذاشته یک لیست طولانی از مشخصات مورد نیاز از برنده شدن در طرح های. در علاوه بر این به یک اندازه خاص و وزن توالت باید انرژی کارآمد و نه بیش از حد وقت گیر استفاده کنید و جای هر دو زنان و مردان پس از ناسا آرتمیس برنامه با هدف قرار دادن اولین زن به ماه همراه با بعدی ، این قمری تاج و تخت نیز قادر به شامل یک رنگین کمان از ترشحات بدن از جمله "ادرار و مدفوع و استفراغ, اسهال, [و] می کنیم."

تبلیغات

"رفتن به مدفوع در ماه است نه یک اولویت است اما ما نمی خواهیم به آن را به یک تجربه پر از بدبختی برای خدمه" Interbartolo است که چالش را مدیر پروژه گفت: در آستانه. "ما می خواهیم آن را به عنوان راحت و به عنوان نزدیک به زندگی به عنوان امکان پذیر است."

تبلیغات

به عنوان بخشی از آرتمیس برنامه فضانوردان می تواند صرف به عنوان بسیاری از شش و نیم روز در سطح ماه پس از برگزاری آن را یک گزینه نیست. فقط به امن ناسا راهنمای قمری لوو چالش مشخص است که برنده طرح باید قادر به حمایت از خدمه دو فضانورد به مدت حداقل 14 روز.

هر چند من هیجان زده برای دیدن آنچه که مردم می آیند تا با مسلما نوار بسیار پایین در زمانی که شما به یاد داشته باشید که چگونه آپولو 11 تیم بهره بردار آن است. اساسا تا زمانی که این راه حل شامل نیست خوش بنیه یک کیسه به یک فضانورد لب آن خواهید بود یک بهبود قابل توجه.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن