ناسا تاخیر James Webb Space Telescope راه اندازی تا اکتبر 2021

ناسا/کریس کان ناسا اعلام کرده است یک هدف جدید تاریخ راه اندازی برای James Webb Space Telescop

توسط DOSTEMANSALAM در 27 تیر 1399
James Webb Space Telescope
ناسا/کریس کان

ناسا اعلام کرده است یک هدف جدید تاریخ راه اندازی برای James Webb Space Telescope پس از آن به تعویق افتاد — دوباره — با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس و برخی از چالش های فنی. آژانس منتقل تاریخ هدف از مارس سال 2021 به اکتبر 31st, 2021 بر اساس "به تازگی به اتمام برنامه ارزیابی ریسک باقی مانده یکپارچه سازی و تست فعالیت...", البته, آن باقی مانده است دیده شود که آیا جانشین هابل خواهد بود در واقع انفجار به فضا در اکتبر سال آینده.

James Webb در اصل برنامه ریزی شده برای سال 2018 راه اندازی کردم که از نقل مکان به مارس سال 2020 و پس از آن دوباره به مارس سال 2021 به دلیل ساخت و ساز پیچیده نیاز دارد و یک سری از مسائل فنی است. نبود حتی تا ماه آوریل این سال است که ناسا قادر به قرار دادن آن عظیم آینه به آزمون برای اولین بار. نیز وجود دارد ادامه داد: این عدم قطعیت در اطراف همه گیر که هنوز هم می تواند باعث تاخیر بیشتر.

تلسکوپ ساخته شده است که به جای هابل که به مدت طولانی احترام آن طول عمر است. این دیگر طول موج پوشش از هابل است و تا حد زیادی بهبود حساسیت به آن قدرت تشخیص نور از کهکشان تشکیل شده است که پس از انفجار بزرگ. این تلسکوپ همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به رعایت اتمسفر در نزدیکی سیارات فراخورشیدی به دنبال نشانه ای از habitability.

James Webb تیم هنوز برای تکمیل مجموعه ای از "بسیار دشوار محیط زیست آزمون" قبل از رصدخانه حمل می شود به راه اندازی آن سایت در پایگاه فضایی گویان فرانسه, گویان فرانسه. اگر همه چیز به خوبی می رود و همه گیر نمی شود مسائل اضافی این تلسکوپ خواهد بود خورده "به سبک اریگامی" برای حمل و نقل و نصب می شود در داخل آن راه اندازی خودرو در اوایل سال آینده.

در این مقاله: James Webb Space Telescope, NASA news, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن