مرموز tech شناور در آسمان برگ ژاپنی گیج

مردم در شمال غرب ژاپن شدند گیج روز چهارشنبه پس از لکه بینی یک شی مرموز شناور در آسمان است.

حلق آویز در هوا در ارتفاع حدود 2000 متر, سفید, شی به نظر می رسید در نگاه اول به یک نوع بالون هوای گرم هر چند به حلق آویز در زیر آن تکه ای از ماشین آلات است که به نظر می رسد شامل مجموعه های مختلفی از پروانه.

سندای رصدخانه

ایستگاه تلویزیون شروع به پخش فیلم از شی ناشناس و رویت به سرعت تبدیل به یک روند موضوع در توییتر با برخی از تعجب در صورتی که شاهد ملاقات از فضا.

در حالی که در واقعیت ممکن است کمی کمتر هیجان انگیز تر است که هیچ کس تا کنون قادر به تایید ماهیت واقعی جسم است.

آب و هوا مقامات در سندای در حدود 180 کیلومتری شمال شرق توکیو به رویترز گفت که جسم اول خال در اوایل صبح و در آنجا ماند و تقریبا هنوز هم برای بسیاری از روز است. آن را در نهایت از دست رفته در ابر است که نقل مکان کرد و در بعد از آن.

“این ممکن است برخی از نوع آب و مانیتورینگ تجهیزات, اما آن را قطعا نمی ما” ناشناس آب و رسمی گفت.

در تلاش برای حل رمز و راز, پلیس محلی فرستاده می شود تا یک هلیکوپتر برای یک نگاه نزدیک تر است. اما با وجود این دیدگاه, منشا شی و همچنین هدف خود را هنوز هم نمی تواند تاسیس.

مقامات در فرودگاه سندای اضافه شده است که آنها تا به حال هیچ ایده آنچه در آن بود یا تایید است که آن را تا به حال دریافت نکرده اند اطلاع رسانی و یا درخواست خود را از هر کسی که مایل به پرواز در چنین تدبیر در محلی حریم هوایی است که توسط قانون مورد نیاز.

همانطور که از نوشتن این هدف که احتمالا بلند رفته است هنوز مشخص نشده است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>