مدیران برنامه برای ورزشکاران قرار داده به آزمون

برای بخشی بهتر از یک ماه, تلفن, تماس, ایمیل ها و متون بوده است جاری شدن سیل به جو مکلین آی فون. برخی از این اس

توسط DOSTEMANSALAM در 23 فروردین 1399

برای بخشی بهتر از یک ماه, تلفن, تماس, ایمیل ها و متون بوده است جاری شدن سیل به جو مکلین آی فون.

برخی از این است که به سادگی یک محصول تجاری خود را. به عنوان شریک مدیریت از کالیفرنیا مستقر در تقاطع پایتخت, او موفق ثروت نزدیک به 50 ورزشکار از NFL, NBA, MLB, PGA و نسکار. آن را به یک چوب خط حساب کردن که شامل ستاره مانند کلی تامپسون از گلدن استیت واریرز نولان Arenado از رشته کوه های راکی کلرادو سرجیو گارسیا از PGA Tour و ویتنی Mercilus از Houston Texans.

بنابراین مطمئن شوید که در شرایط عادی با میلیون ها دلار در خط بسیاری از مشتریان خود را بیش از حد مایل به تماس بگیرید و از او بخواهید سوال در مورد بهترین راه برای استفاده از پول خود را. قبل از اوایل ماه مارس و برخی نیست.

"من فکر می کنم هر فرد جوان که آیا آنها یک ورزشکار یا نه که حس شکست ناپذیری" مک لین به تازگی گفته ورزشی یاهو. "این چیزی است که باعث می شود آنها را اما که همان صفت شخصیتی نیز مضر وقتی که می آید به پول خود را."

مکلین نشده بود بسیار دشواری رسیدن به هر یک از مشتریان خود را به تازگی با توجه به عدم قطعیت در سراسر کشور در میان coronavirus همه گیر است که در نتیجه بیش از 10 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده و از دست دادن میلیون ها نفر از مشاغل به دلیل اقتصادی shutdown.

"[مشتریان] چک کردن در مانند " حال ما خوب است ؟ ما آماده?'" مک لین گفت: با خندیدن. "این نیروهای آنها را به توجه."

مک لین می گوید: او حتی تا به حال یک مشتری که به تازگی از سفر به چین و یک دست اول مشاهده چگونه است که کشور دست زدن به ویروس.

"آنها به معنای واقعی کلمه او را برداشت و او را در قرنطینه به مدت 14 روز — او تا به حال هیچ ایده که در آن او در یک هتل در جایی در چین" مک لین گفت. "و در حال حاضر او فقط گرفتن و مردم در پارک های بازی. جالب است; آنها آن را به کار گرفته راه متفاوت از ما [در امریکا]. آنها پاره نفر از آپارتمان خود در خیابان. هیچ کس با داشتن رخصتی بهار در چین است."

Klay Thompson signs autographs for fans before an NBA game in December of 2018. (Jane Tyska/Digital First Media/The Mercury News via Getty Images)
کلی تامپسون نشانه امضا برای طرفداران قبل از بازی NBA در ماه دسامبر سال 2018 است. (جین Tyska/دیجیتال اولین رسانه/جیوه اخبار از طریق گتی ایماژ)

در اینجا چیزی است که ورزشکاران درخواست

مکلین اصرار دارد اولین پرسش او بدست از بسیاری از مشتریان خود را در اطراف همان سوال:

"مثل NBA بچه ها درخواست 'من می خواهم برای دریافت پرداخت می شود؟'" مک لین گفت. "'چه اتفاقی می افتد اگر ما بازی یکی دیگر از بازی ؟ آنچه که برای من پول؟'"

مکلین شده است شگفت زده چگونه به سرعت در گفتگو با مشتریان متعدد نیز تبدیل به آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای کمک به افرادی که به آنها خدمت می کنند در یک عرصه است. کلی تامپسون برای مثال ارسال هزار تخته شطرنج به کودکان و نوجوانان در اوکلند. او همچنین از راه اندازی یک کانال برای آموزش کودکان و نوجوانان به بازی بازی های هیئت مدیره بازی. دیگران در حال راه اندازی برنامه های غذایی بیش از حد.

"من می توانم صادقانه بگویم که 100 درصد از همه بچه ها که به نام خواسته اند که در مورد [درخواست] آنچه من بودجه ؟ چه می توانم به آنها را؟" مک لین گفت. "همه آنها. وجود دارد نه یکی که نیست."

خوشبختانه برای بازیکنان NBA مانند تامپسون مک لین می گوید آنها 24 چک بیش از یک دوره 12 ماهه — بهترین فرمت برای ورزشکاران به مدیریت جریان نقدی خود را. نه همه مکلین مشتریان آنقدر خوش شانس. و برای آنها اولین قطعه ای از مشاوره است بر محور یک اصل مهم:

"یکی از اولین کنترل آنچه که شما می توانید کنترل" مک لین گفت. "که خود را هزینه رفتارهای خود را. شما می توانید انتخاب کنید هر روز چه طرز فکر شما در حال رفتن به." یکی از مکلین مشتریان است "سفارش Peloton های مربوطه به اهنگ صدا و تلاش برای پیدا کردن یک خانه, بدنسازی در جایی پس [او] می توانید عکس های."

جایگزین مک لین می گوید که شما می توانید اجازه دهید ترس از اخبار "ahold" از احساسات خود را. در برآورد کسانی که تمایل به چسبیدن به سختی در این زمان نامشخص باید قرار داده شود و به آب و مالی طوفان به لطف سه "سطل" — یا مفاهیم مالی — او ساخته شده شرکت خود را در اطراف.

چه چیز دیگری می تواند بازیکنان را انجام دهید ؟

مکلین اولین هسته شعار ایمنی و امنیت سطل.

"هر بازیکن باید دو سال از پول نقد در حساب های خود را به مطمئن شوید که آنها می توانید نگه دارید تا با هزینه های خود گفت:" مکلین که بازیکنان را تشویق می کند برای صرفه جویی حداقل 60 درصد از حقوق خود را. "خط پایین شما باید به آن را داشته باشند. توان دفاعی و آماده شدن برای زمستان."

در همان زمان او گفت: آماده بازی کمی جرم در دوره عدم قطعیت است. که در آن "رشد" سطل را به بازی می آید. این است که در آن مکلین تشویق مشتریان به سرمایه گذاری در ایمن راه است که برای تولید درآمد در طول زمان است.

"هنگامی که اکثر مردم در حال اجرا هستند و فروش این است که شما به طور بالقوه می تواند خرید" مک لین گفت. "همه آنها شروع به درک که این زندگی من است بعد از ورزش پول خواهد شد که کار برای من است و من قصد ندارم به کار برای آن مالیات و اوراق مشارکت سود تولید سهام یا مدیریت املاک و مستغلات.

"این همه چیز در حال گرفتن آمار در حال حاضر ... اما اگر شما به انجام این کار جلو به مطمئن شوید که شما آماده هستید برای ناشناخته این بار که در آن شما می توانید با استفاده از آن."

"رویای/کارآفرین" سطل متشکل از مشتریان کسب و کار همیشه می خواستم برای شروع و یا رویای خانه و یا ماشین آنها می خواستند. اما از آنجا که این چیزها در معرض خطر این سطل کم اهمیت است هر چند برخی می توانیم به تهاجمی تر از دیگران است.

"من فقط در زمان تماس از [اورلاندو سحر و جادو به جلو] هارون گوردون و او گرفتن آماده برای دریافت در تماس با یک سرمایه تیم به بحث در مورد آنچه که او انجام با کارآفرینی سطل" مک لین گفت: از گوردون که 24 است و می توانیم خطر پس از او بسیاری از نخست درآمد سال آینده.

آنچه می تواند به طور منظم مردمی انجام دهید ؟

خیلی از مکلین مشاوره برای غیر میلیونرهای است همان شروع با "کنترل قابل کنترل است." یکی از اولین چیزهایی که شما می توانید هزینه های خود را فراتر از نگرش است که چگونه نزدیک شما را به نظارت خود را به صورت نقدی.

اگر شما نمی توانید استخدام یک برنامه ریز مالی شما باید برای ایجاد اصلاحات به چگونه شما هزینه یا سرمایه گذاری. اما شما نمی توانید انجام دهید که اگر شما بیش از حد می ترسم به می دانم که چقدر نامشخص اقتصاد صدمه زدن به شما در حال حاضر.

"اغلب زمانی که همه چیز بد ما فقط با قرار دادن ما سر در شن و ماسه و ما نمی خواهیم به آن نگاه کنید" مک لین گفت. "اگر شما شروع به پیگیری و شناسایی دیر یا زود این که آیا شما برنده یا از دست دادن شما صرف فصول زندگی خود را حتی نمی دانستن که شما در حال از دست دادن و اغلب از خواب بیدار و متوجه است که آن را خیلی دیر است."

مکلین نیز مردم را تشویق به بررسی هزینه های خود را به طور منظم و مطمئن شوید که آنها در حال زندگی به معنی درون خود.

"ما از بچه های ما هر سال در ماه ژانویه: آیا شما می دانید آنچه در آن هزینه برای شما خواهد بود ؟ چه تعداد؟" مک لین گفت. "و هنگامی که شما می دانید چه تعداد است بپرسید سوال بعدی: من چگونه می توانم آن را با هزینه کمتر به من؟"

آن را اشاره به اهمیت داشتن یک چشم دقیق بر امور مالی در این زمان نامشخص است. به دلیل این که آیا شما در 1 درصد و یا در وسط همه شما می توانید انجام دهید این است که کنترل آنچه که شما می توانید کنترل تا زمانی که این بیماری همه گیر دیگر کم.

"همه ما در حال تجربه چیزی است که ما نمی توانیم کنترل نتیجه به" مک لین گفت. "به همین دلیل من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک جشن در آینده است. به دلیل اینکه شما را $10,000 از یک سال و یا 10 میلیون دلار همه ما یکسان است."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب