اصلاح Cessna است ‘بزرگترین’ الکتریک هواپیما را به پرواز

Magnix and AeroTEC eCaravan electric aircraft on first flight

Magnix

الکتریکی هواپیما همیشه تا کمی نزدیک تر به تبدیل شدن به یک واقعیت عملی برای سفر. Magnix و AeroTEC باید پرواز آنها چه می گویند بزرگترین تمام الکتریکی هواپیما. خود را اصلاح Cessna 208B Grand Caravan به “eCaravan,” پرواز به مدت 30 دقیقه در اطراف واشنگتن دولت Grand County فرودگاه بین المللی با استفاده از Magnix را 750HP Magni500 موتور به جای آن از حد معمول turboprop موتور. پرواز بود “flawless” Magnix رئیس Roei Ganzarski در بیانیه ای گفت به FlightGlobal.

وجود دارد خطر انداخته است. باتری مصرف مقادیر عظیم از فضا و وزن و زمان eCaravan می تواند مسافت فقط چهار تا پنج مسافران (به جای به عنوان بسیاری که 14) برای فاصله 100 مایل است. Magnix و AeroTEC امیدوارم که در نهایت حمل نه نفر 100 مایل هنگامی که فن آوری های پیشرفته است اما این اتفاق نمی افتد تا زمانی که پس از اولیه هواپیما را انتظار صدور گواهینامه در سال 2021.

هنوز هم این می تواند مفید باشد در دراز مدت است. این شرکت پیش بینی این کاروان احیای کوتاه-hop پرواز که شد غیر عملی برای بسیاری از شرکت های هواپیمایی. هزینه های عملیاتی می شود خیلی بیشتر امکان پذیر است (30 دقیقه پرواز هزینه $6 در برق مثلا) و تولید گازهای گلخانه ای نمی تواند یک موضوع است. آن را در حالی که قبل از شما می تواند یک دیگر برق, سفر, اما این می تواند ضرب و شتم بسیاری از جایگزین و کمتر با محیط زیست حمل و نقل گزینه های که شما نیاز به از شهرستان به شهرستان در یک مد به موقع.

در این مقاله: سسنا حمل و نقل کاروان ecaravan پرواز الکتریکی هواپیما, هواپیما, ev, خودرو الکتریکی, magnix, aerotec, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de