خرید رپورتاژ

Engadget

Engadget

در ماه مارس مایکروسافت اعلام کرد آن را مکث اختیاری غیر امنیتی ویندوز به روز رسانی و آن را تمدید پشتیبانی برای برخی از نسخه های قدیمی تر از سیستم عامل است که مجموعه ای به پایان می رسد در این ماه. در حال حاضر شرکت پشتیبانی صفحه اشاره می کند که ویندوز 10 1809 — شما به یاد داشته باشید یکی از آن آورده خود را در اتصال گوشی در پاییز سال 2018 و همچنین متاسفانه فایل های حذف شده از کامپیوتر — دریافت به روز رسانی های امنیتی از طریق نوامبر 10th. تحت حالت عادی 18 ماه پنجره تجویز شده توسط مایکروسافت پشتیبانی می شود در مارس 12 — به خصوص ناخوشایند در شرایط فعلی

می افزاید که شش ماه به حالت اصلی خود, تاریخ انقضا و شاید طول می کشد برخی از فشار خارج از این بخش در حال حاضر در برخورد با مسائل دیگر مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان ZDNet یادداشت این تاثیر می گذارد تعدادی از sku ها و همچنین به عنوان محصولات مانند ویندوز سرور شیرپوینت و دیگران.

در این مقاله: ویندوز 10 در سال 1809 پشتیبانی مایکروسافت coronavirus covid-19 اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت