مایکروسافت به ارمغان می آورد پایان دادن به پاسخ Allpocalypses

عکس: گتی ایماژبه طور تصادفی ضربه پاسخ-همه در یک موضوع ایمیل یکی از قدیمیترین آنلاین فاحش به ظهور. این هفته مای

توسط DOSTEMANSALAM در 22 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Microsoft Brings an End to Reply Allpocalypses
عکس: گتی ایماژ

به طور تصادفی ضربه پاسخ-همه در یک موضوع ایمیل یکی از قدیمیترین آنلاین فاحش به ظهور. این هفته مایکروسافت شروع به نورد از ویژگی های برای کمک به صرفه جویی در آینده صندوق از دانا وحشت است.

تبلیغات

به درستی به نام "پاسخ به همه طوفان حفاظت" آن را تشخیص ممکن است پاسخ-تمام پیچ یو پی اس و اساسا قرار می دهد تمام دریافت کنندگان موقت در زمان به نگه داشتن آنها را از هرزه نگاره درخواست برای در نظر گرفته شود موضوع و یا چرخش هر کس نخوانده. در حال حاضر این ویژگی را بیشتر هدفمند به سازمان های بزرگ مایکروسافت تبادل حمل و نقل تیم توضیح داد: در سال های اخیر شرکت پست وبلاگاست و تنها باعث اگر 10 پاسخ-تمام ایمیل های فرستاده شده را به یک لیست توزیع حداقل 5000 نفر در عرض یک ساعت.

هنگامی که پرچم, بورس آنلاین بلوک تمام پاسخ ها در موضوع برای آینده چهار ساعت. سیستم ضربات پشت, غیر-گزارش تحویل برای هر گونه اقدام به پاسخ های که شما می توانید یک مثال از زیر.

تبلیغات
Illustration for article titled Microsoft Brings an End to Reply Allpocalypses
گرافیک: مایکروسافت

"ما در حال حاضر شاهد اولین نسخه از این ویژگی با موفقیت کاهش تاثیر پاسخ همه طوفان در مایکروسافت (انسان هنوز هم مانند انسان رفتار می کنند مهم نیست که شرکت آنها را برای کار ;) و اعتقاد به آن را نیز به نفع بسیاری از سازمان های دیگر نیز" تیم نوشت.

هر چند هیچ جدول زمانی اعلام شد, مایکروسافت گفت که قصد دارد به ریز لحن و ارتقاء این پاسخ همه طوفان Protection از ویژگی های در حال حرکت رو به جلو به طوری که آن می تواند سپر طیف وسیع تری از کاربران Office 365 از پاسخ-همه shitstorms. "ما با توجه به امکان پیشرفت های آینده برای بهبود ما پاسخ همه طوفان دقت تشخیص اضافه کردن مدیر قابل تنظیم آستانه و بلوک مدت و همچنین تولید پاسخ همه طوفان گزارش و اطلاعیه" پست وبلاگ می خواند.

هنگامی که آن را در اصل اعلام کرد در ماه نوامبرمایکروسافت توضیح داد که این ایده برای عکاسی در ریشه از این شرکت در حال حاضر بدنام تیمارستان DL3 حادثه. در سال 1997—که نشان می دهد چقدر طولانی پاسخ allpocalypses شده اند خار در کنار کسب و کار هر دو بزرگ و کوچک—یک کارمند مایکروسافت با مهربانی به درخواست در نظر گرفته شود یک فهرست از همان نام بدون آنکه پاسخ او را به حدود 13,000 کارکنان نیز CC می خواهم.

تبلیغات

در عرض یک ساعت و کارمندان رد و بدل بیش از 15 میلیون پیام های تولید شده 195 GB دیتا و کاملا ناموفق mr مایکروسافت Exchange سرور. "در آن زمان دو روز برای تمیز کردن آن همه" تیم نوشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب