مایکروسافت با استفاده از هیدروژن سلول های سوخت به قدرت یک مرکز داده برای دو روز راست

قدرت خلاقیت و نوآوری مایکروسافت روز دوشنبه اعلام کرد که هیدروژن سلول های سوخت مجهز به یک ردیف

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
Microsoft used hydrogen stored in tanks on trailers parked outside a lab near Salt Lake City, Utah, to fuel hydrogen fuel cells that powered a row of datacenter servers for 48 consecutive hours.
قدرت خلاقیت و نوآوری

مایکروسافت روز دوشنبه اعلام کرد که هیدروژن سلول های سوخت مجهز به یک ردیف از آن datacenter سرور برای 48 ساعت متوالی آوردن این شرکت یک گام نزدیک تر به سمت هدف خود را از تبدیل شدن به "کربن منفی" تا سال 2030. مایکروسافت در حال بررسی چگونگی پاک کردن تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سوخت بیشتر جنبه عملیات خود را.

این غول تکنولوژی گذاشته قصد دارد در ژانویه برای "نهایت حذف Microsoft کربن" تا سال 2030. در حالی که مایکروسافت در حال حاضر حذف بسیاری از وابستگی به سوخت های فسیلی, آن را هنوز هم تا به حال چند دیزل ژنراتور پشتیبان قوی در Azure مراکز داده با توجه به بیانیه ای. دیزل گران است در حالی که هیدروژن سلول های سوخت هزینه ها باید کاهش یافت, در این بیانیه گفت: بنابراین مقامات مایکروسافت تصمیم به تست هیدروژن سلول های سوخت به عنوان یک جایگزین.

ایده برای کشف هیدروژن سلول های سوخت سرچشمه در سال 2018, زمانی که محققان در آزمایشگاه ملی انرژی های تجدید پذیر در آزمایشگاه طلایی شرکت با استفاده از یک غشاء تبادل پروتون (PEM) هیدروژن سلول های سوخت به قدرت یک سخت بازپرسی کردن از کامپیوتر. Mark Monroe اصلی زیرساخت مهندس در مایکروسافت تیم برای مرکز داده پیشرفته و توسعه گفت: تیم خود را تماشا تظاهرات و شیفته بود با این فن آوری است.

مونرو تیم 250 کیلووات سلول سوخت سیستم به اندازه کافی به قدرت کامل ردیف از دیتا سنتر سرور و در سپتامبر سال 2019 نصب آن در یک لاجوردی datacenter نزدیکی, Salt Lake City, Utah. در ماه ژوئن این سیستم از گذشت یک تست 48 ساعته. این تیم قصد دارد برای تست 3 مگاوات سوخت سیستم بعدی که منطبق بر اندازه فعلی دیزل ژنراتور پشتیبان قوی.

این امکان وجود دارد که یک لاجوردی مرکز داده می تواند مجهز و اجرا به طور کامل در سلول های سوخت هیدروژن ذخیره سازی مخزن و یک electrolyzer که تبدیل مولکول های آب به هیدروژن و اکسیژن مونرو گفت. این سیستم می تواند ادغام با برق شبکه به ارائه load balancing خدمات. بیشتر هیدروژن-صفحه مسافت های طولانی وسایل نقلیه می تواند به مراکز داده برای سوخت گیری. با ادامه توسعه سوخت هیدروژن تکنولوژی مایکروسافت در نهایت می تواند در خدمت به عنوان یک مدل برای استفاده از هیدروژن سلول های سوخت در جاهای دیگر.

در این مقاله: مایکروسافت کربن تولید گازهای گلخانه ای تغییر آب و هوا, هیدروژن, هیدروژن, سوخت, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب