Microsoft Surface لپ تاپ 3 فقط 300 دلار کاهش قیمت در بهترین خرید


این نادر است برای دیدن تخفیف قابل توجهی در آخرین مدل از لپ تاپ ها و دستگاه های دیگر اما این که دقیقا چه چیزی در اینجا اتفاق افتاده است با سرفیس لپ تاپ 3 در بهترین خرید. معمولا قیمت در $1,200 آن را در حال حاضر در دسترس برای $900 ساخت آن ارزان ترین-همیشه معامله در آخرین مدل از لپ تاپ. اگر شما در بازار برای یک جدید و قدرتمند, لپ تاپ, این یکی از بهترین دستگاه ها برای رفتن به سمت راست در حال حاضر.

Microsoft Surface لپ تاپ 3 تا 15 اینچ صفحه نمایش لمسی است که به نظر می رسد بزرگ و فوق العاده پاسخگو به استفاده از. به این معنی شما می توانید بهترین از هر دو جهان — قدرتمند سنتی لپ تاپ در حالی که همچنین قادر به لذت بردن از مزایای لمس کردن صفحه نمایش به دستکاری اشیاء خاصی که ممکن است عملی ترین برای شما.

این سیستم به آخرین AMD Ryzen 5 Microsoft Surface Edition پردازنده که به معنی آن طراحی شده است با این لپ تاپ در نظر داشته باشید. مایکروسافت وعده داده است که شما لذت بردن از 10 درصد عملکرد بهتر در مقایسه با زمانی که به دیگر AMD پردازنده های موبایل. 8GB حافظه به معنی شما می توانید چند وظیفه به راحتی به اندازه کافی با 128GB SSD ارائه شما را با مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی برای تمام فایل های مهم خود را. آن همه ترکیب برای ارائه یک تجربه است که وعده به بیش از دو برابر سریع تر از قبلی سطح لپ تاپ 2.

مرتبط

Microsoft Surface لپ تاپ 3 نیز فوق العاده قابل حمل آن تا 11.5 ساعت عمر باتری و در واقع آن را تنها وزن آن در حدود 3.4 پوند است. این بدان معناست که شما به راحتی می توانید آن را در خارج از خانه با شما بدون نیاز به نگرانی در مورد آن پر کردن کوله پشتی و یا کیف. این شهر همچنین دارای شارژ سریع قابلیت بنابراین شما می توانید از یک باتری خالی به 80% در حدود یک ساعت. ایده آل برای زمانی که شما در عجله هستید.

به عبارت ساده, Microsoft Surface لپ تاپ 3 فوق العاده همه کاره و جذاب استفاده کنید. اگر شما نیاز به یک سیستم قدرتمند برای نوشتن اسناد مهم و یا برای تحصیل اهداف این گزینه خوبی است.

معمولا این سرفیس لپ تاپ 3 هزینه $1,200 اما در حال حاضر شما می توانید آن را از خرید بهترین خرید برای تنها $900. 300 دلار پس انداز باعث می شود آن را یک انتخاب عالی برای کسانی که به دنبال یک سرمایه گذاری جامد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de