مایکروسافت مهاجرت 'فوتبال' از وب سرویس آمازون خود را برای لاجوردی

Mojang / مایکروسافت که متعلق به مایکروسافت شما فکر می کنم Minecraft توسعه دهنده Mojang خواهد

توسط DOSTEMANSALAM در 31 تیر 1399
Minecraft
Mojang / مایکروسافت

که متعلق به مایکروسافت شما فکر می کنم Minecraft توسعه دهنده Mojang خواهد بود همه در مورد استفاده از ابزار مانند تیم ، اما وقتی که می آید به برخی از آن حاضر زیرساخت های این استودیو شده است با استفاده از پلت فرم یکی از اصلی مایکروسافت رقبا: آمازون. که در مورد تغییر آن است. با توجه به CNBC, Mojang قصد مهاجرت فوتبال دور از Amazon Web Services (AWS) و بیش به لاجورد.

پس از سال 2014 Mojang استفاده کرده است AWS برای ارائه Minecraft Realms. $8 در هر ماه اشتراک سرویس اجازه می دهد تا بازیکن را به ایجاد خصوصی فضاهای بازی برای دوستان خود و آنها را بدون نیاز به مقابله با چالش های راه اندازی و میزبانی از یک سرور خصوصی.

"Mojang Studios استفاده کرده است AWS در گذشته اما ما بوده است مهاجرت تمام خدمات ابری به لاجوردی بیش از چند سال گذشته" یک سخنگوی این شرکت گفت: CNBC. "ما به طور کامل دگرگون و به لاجوردی در پایان سال است."

این حرکت باعث می شود بسیاری از حس برای مایکروسافت است. با 126 میلیون فعال ماهانه بازیکنان فوتبال یکی از محبوب ترین بازی ها در این سیاره است. لاجوردی بخش نیز مجری سازگار برای مایکروسافت است. در Q2 سال 2020 این شرکت گفت: بخش درآمد افزایش 27 درصد در سال بیش از سال. حتی اگر تنها بخشی از کسانی که 127 میلیون بازیکن پرداخت for Minecraft Realms که هنوز هم کمتر پول رفتن به مایکروسافت رقیب اصلی در فضای ابری. شما ممکن است تعجب که پس چرا مایکروسافت منتظر بیش از پنج سال پس از آن به دست آورد Mojang به حرکت Minecraft به لاجورد. پاسخ این است که این شرکت نمی ظروف سرباز یا مسافر با استودیو فرهنگ است.

"این امر می تواند آسان برای یک سازمان بزرگ به در آمده و می گویند:" هی ما قصد داریم به شما نشان می دهد چگونه آن را انجام داده است. ما قصد داریم به شما این کد جاوا. ما قصد داریم به چیزهایی که نقل مکان کرد و به C. ما قصد داریم به شما وب سرویس آمازون و بیش به لاجوردی,'" گفت: Matt کون, سر ایکس باکس بازی استودیو در مصاحبه اخیر خود با GamesIndustry.<url> است که در آن اجرایی صحبت در مورد آنچه که شرکت یاد شده از آن کسب Mojang. "اما این مهم است به درک که این شرایط است که ایجاد کمیته مبارزه با سانسور, چگونه آن را به دست می آمد هستند به احتمال زیاد به چیزهایی که آنها دشوار است برای از نو خلق کردن در بیشتر ساختار شرکت."

اگر شما مراقبت بیشتر در مورد بازی مایکروسافت منتشر و از آن خط پایین این نوع از فرهنگ است که نشانه خوبی در مورد آنچه آمده است.

در این مقاله: Minecraft, لاجوردی, مایکروسافت, آمازون AWS Cloud آمازون خدمات وب, کسب و کار, اینترنت, بازی های ویدئویی, Mojang, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن