مایکروسافت در حال تعویض کردن MSN قرارداد روزنامه نگاران برای AI

عکس: گتی ایماژده ها تن از روزنامه نگاران قرارداد در MSN مایکروسافت و مایکروسافت, اخبار سازمان های از رده خارج

توسط DOSTEMANSALAM در 11 خرداد 1399
Illustration for article titled Microsoft Is Switching Out MSNs Contract Journalists for AI
عکس: گتی ایماژ

ده ها تن از روزنامه نگاران قرارداد در MSN مایکروسافت و مایکروسافت, اخبار سازمان های از رده خارج به نفع هوش مصنوعی با توجه به چند گزارش در این هفته.

تبلیغات

بین چهارشنبه و پنجشنبه حدود 50 کارکنان با دریافت این خبر که قرارداد خود را تمدید نمی شود و پس از 30 ژوئن تاریخ انقضا. همه شاغل هستند از طریق سازمان های خارج از جمله 27 نویسندگان با انگلستان PA رسانه های گروهی با توجه به یک نگهبان گزارش.

"مثل همه شرکت های ما ارزیابی کسب و کار ما به طور منظم" یک سخنگوی مایکروسافت در بیانیه ای گفت از طریق سیاتل تایمز. "این می تواند در نتیجه افزایش سرمایه گذاری در برخی از مکان و از زمان به زمان re-استقرار در دیگران است. این تصمیمات هستند در نتیجه از زمان همه گیر."

تبلیغات

کارمندان سابق صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: سیاتل تایمز و کسب و کار خودی که در حال حرکت رو به جلو, MSN, ما می خواهیم با استفاده از هوش مصنوعی خود را به انجام وظایف قبلی. تمام اخبار در زمان تولید به کار گرفته شده توسط مایکروسافت به طور مستقیم و چه کسی انجام وظایف مشابه باقی خواهد ماند در کارکنان است.

مایکروسافت, اخبار سازمان در حال حاضر با تکیه بر الگوریتم برای پیدا کردن محبوب ترین روند داستان از میان شرکت های بسیاری انتشارات همکاران (MSN کنسرو تمام محتوای اصلی سال پیش) اما هنوز هم تکیه های قدیمی به مد گوشت و خون نویسندگان به کمک فریم این مطالب با افزایش سرعت و جمله بندی تیتر و عکس. قرارداد کارکنان نیز مسئول برخی از روز به روز عملیات حفظ سرمقاله تقویم ها برای MSN را شریک وب سایت های خبری و یا ترتیب برنامه ریزی محتوا.

"آن بوده است نیمه خودکار برای چند ماه اما در حال حاضر آن را در سرعت کامل پیش رو" یکی از فسخ پیمانکاران گفت: سیاتل تایمز. "این demoralizing به فکر ماشین آلات می تواند جایگزین ما اما شما بروید وجود دارد."

یکی دیگر از کارمند ابراز احساسات مشابه به نگهبان. "من تمام وقت خود را صرف مطالعه در مورد چگونه اتوماسیون و هوش مصنوعی است که به همه ما مشاغل و من اینجا هستم—AI گرفته است کار من است."

تبلیغات

آنها اضافه شده است که جایگزینی قرارداد روزنامه نگاران با نرم افزار ممکن است در نهایت باد در مایکروسافت را صورت داده "بسیار سخت سرمقاله دستورالعمل" شرکت داد و آنها را برای نگه داشتن خشونت آمیز و یا محتوای نامناسب کردن صفحه. حتی پیچیده ترین دستگاه است که به احتمال زیاد بیشتر از یک فرد به دست مهم است تفاوت های ظریف است که می تواند به خوانندگان به عنوان حساس و یا توهین آمیز. مایکروسافت بلافاصله پاسخ به Gizmodo درخواست برای جزئیات اضافی دربارهی چگونه هوش مصنوعی خواهد بود گنجانیده شده MSN محتوای فرایند تولید.

تبلیغات

بسیاری از رسانه ها شده اند در حال گسترش نقش هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در اتاق های خبر برای سال در حال حاضر. آسوشیتد پرس رویترز و واشنگتن پست ها در میان چندین اتخاذ کرده اند که خودکار سیستم های مدیریت محتوا این که آیا آن را از طریق نشان می دهد عناوین تجزیه و روزانه سیل و مطبوعات و پست ها و نظرات و یا کمک به پوشش چه خبرنگاران نیست همیشه قادر به چنین به عنوان ورزش های محلی و انتخابات است. گوگل نیز آغاز شده است بودجه خودکار اخبار و پروژه های طراحی منابع آموزشی برای روزنامه نگاران به ترکیب AI را در اتاق های خبر.

این دور از lay-offs از مایکروسافت به نظر می رسد به خصوص تن-ناشنوا در حال حاضر با توجه به رکود بازار و افزایش بی سابقه بیکاری در میان coronavirus بحران است. که تا کنون واقعا راست زمان گفته می شود کار خود را به جای یک ربات است.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن