مایکروسافت وصله های خطرناک ویندوز سرور DNS بهره برداری

23 November 2018, Saxony, Dresden: Network cable in the server room of the state enterprise Sächsische Informatik Dienste. On the same day, a press conference simulated a cyber attack scenario on a computer system. In the course of the simulated attack, the further development of e-government regulations was also explained. Photo: Sebastian Kahnert/dpa-Zentralbild/dpa (Photo by Sebastian Kahnert/picture alliance via Getty Images)
تصویر داد via Getty Images

محققان امنیتی کشف یک نقص جدی در ویندوز, سیستم نام دامنه, نرم افزار است که کاربران باید پچ بلافاصله. Sagi Tzaik از نقطه چک در بر داشت یک راه برای اجرای کد های مخرب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ربودن وب سایت رهگیری ایمیل و سرقت اطلاعات خصوصی و سایت های آفلاین. مایکروسافت در حال حاضر اذعان کرد این موضوع و صادر رفع امروز در پچ شنبه به روز رسانی که در آن خواستار همه کاربران برای دانلود بلافاصله.

این آسیب پذیری شده است موسوم به SigRed و بررسی نقطه می گوید تاثیر آن بر ویندوز سرور نسخه از سال 2003 تا سال 2019. مایکروسافت گفت که عیب است “wormable,”, را قادر می سازد کاربران را در سراسر دستگاه های متعدد در یک بار و باعث مقدار زیادی از آسیب. که به خصوص در معرض خطر برای مشتریان شرکت های بزرگ است که اجرای خود سیستم عامل به خصوص پس از بهره برداری است که نسبتا آسان به استفاده از.

بررسی نقطه عمری Herscovici در بیانیه ای گفت که یک “سرور DNS نقض یک چیز بسیار جدی” از آن “قرار می دهد مهاجم فقط یک اینچ به دور از تنفس کل سازمان است.” Herscovici اضافه شده است که این واقعیت است که بهره برداری شد در وحشی برای “بیش از 17 سال” به این معنی است که این احتمال وجود دارد که دیگر مهاجمان ممکن است پیدا کرده اند و گرفته اند و استفاده از این موضوع است.

در این مقاله: SigRed, مایکروسافت, بررسی نقطه, DNS Server, آسیب پذیری, امنیت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>