مایکروسافت کاهش ده ها تن از کارکنان آن را به عنوان شیفت به AI برای MSN اخبار

Chinese media arrive for the launch the MSN China, a Chinese-language Web portal, during a ceremony in Beijing, 26 May 2005. The MSN portal with content provided by Chinese partners, will tap deeper into the world s second-largest Internet market, with about 100 million Internet users and the number is growing. AFP PHOTO (Photo credit should read AFP/AFP via Getty Images)
AFP/خبرگزاری گتی ایماژ

نیروی کار اتوماسیون در مورد هزینه ده ها تن از اخبار پیمانکاران شغل خود را. سیاتل تایمز و گاردین گزارش می دهند که مایکروسافت در حال رها از ده ها تن از اخبار پیمانکاران (حدود 50 در آمریکا 27 در انگلستان) پس از ژوئن 30th, با توجه به تغییر به AI تولید اخبار در MSN. کارگران مسئول انتخاب ویرایش و گردآوری داستان. افراد شاغل تمام وقت توسط مایکروسافت خواهد ماند در این شرکت است.

در بیانیه ای به بارمایکروسافت آن گفت: “ارزیابی[s] کسب و کار ما به طور منظم” مانند بسیاری از شرکت ها و, که این می تواند شامل “re-استقرار.” آن تاکید کرد که پیمانکار کاهش شغل “نه نتیجه از زمان همه گیر.”

مفهوم هوش مصنوعی انتخاب و حتی نوشتن اخبار جدید نیست. این است که در دنیای واقعی مورد که در آن مشاغل در سایت اصلی متاثر شده اند. سوال این است که آیا یا نه سنگین تر اتوماسیون موثر خواهد بود. یک فرد مبتلا به صحبت کردن به نگهبان بود نگران هوش مصنوعی ممکن است سهوا نقض “سخت سرمقاله دستورالعمل” مانند نگه داشتن مواد خشونت آمیز از فوری مشاهده. این است که تا آنجا گسترش یافته آزمون هوش مصنوعی آن را به عنوان عملی اندازه گیری برای کاهش هزینه ها.

در این مقاله: مایکروسافت MSN, هوش مصنوعی, اتوماسیون, هوش مصنوعی, اخراج, اینترنت, وب, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>