خرید رپورتاژ

Microsoft 365

مایکروسافت

در حالی که کاربران هنوز هم می تواند خرید Microsoft Office مجموعه ای از برنامه های کاربردی بهره وری شرکت است فشار برای اشتراک مبتنی بر آینده است. امروز آن دفتر 365 خدمات در نام جدید مایکروسافت 365 — و اگر این بیشتر یک نام تجاری ورزش های مختلفی وجود دارد که به روز رسانی است که می تواند کمک به کارگران و دانشجویان و خانواده ها بیشتر از این شامل برنامه های. هوش مصنوعی-طراحی ابزار می تواند کمک در نوشتن اسناد و ایمیل ها و همچنین تهیه و قانع کننده ارائه پاورپوینت. اما مایکروسافت نیز به دنبال بیشتر از تاثیر بر خانواده دستگاه های با 365 خانواده ایمنی امور مالی و امکانات آموزشی.

مایکروسافت 365 همراه با برنامه های شما می خواهم انتظار — ورد و اکسل و پاورپوینت و بیشتر — و آنها سازگار بر روی هر دو دسکتاپ و موبایل. (رایگان نسخه مبتنی بر وب مایکروسافت 365 است که تنها سازگار بر روی دسکتاپ.) شخصی و خانوادگی ردیف ها را با یک ترابایت از ابر ذخیره سازی برای هر کاربر و یک ساعت در هر ماه از تماس های اسکایپ به تلفن های همراه و خطوط ثابت.

همراه با تغییر در نام مایکروسافت ویرایشگر — AI ابزار است که به کاربران کمک می کند تا نوشتن جملات واضح تر — در حال گسترش است از یک برنامه افزودنی مرورگر است و در حال حاضر در دسترس در Word و Outlook web app. پاورپوینت های مجری مربی می تواند با ارائه انتقادات و پیشنهادات خود را ارائه خواهد شد و ارائه بازخورد دستوری. پاورپوینت است همچنین فراوانی از قالب های جدید و مقدار زیادی از با کیفیت بالا تصاویر پس زمینه و حلقه انیمیشن از گتی ایماژ.

وقتی که می آید به خانوار بهره وری, Word, Excel و PowerPoint در حال گرفتن آموزش قالب است که می تواند کمک به پدر و مادر که به طور ناگهانی تبدیل به معلمان در میان coronavirus بیماری همه گیر. به انجام کمک خواهد کرد که با کارهای روزمره و مواد غذایی و تجسم ابزار در اکسل کمک خواهد کرد که ایجاد تعاملی مروری بر سلامت مالی و — به گفته مایکروسافت — گوگل مجموعه. ایمنی خانواده برنامه است که به زودی به شما اجازه والدین نظارت و کنترل pop-ups ads در سراسر دستگاه ها از جمله ایکس باکس کنسول.

70 دلار در هر سال 365 مایکروسافت می تواند یک معامله خوب برای کارگران که می خواهید برای اقامت تا تاریخ با آخرین امکانات, اما برای اکثر, یک خرید یک بار از دفتر مجموعه ممکن است ساده تر و مقرون به صرفه گزینه است. وقتی که می آید به خانواده و 365 اشتراک ممکن است کمی بیشتر فریبنده است. 100 دلار در سال را فراهم می کند از ویژگی های مشابه به شش نفر که می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از پول برای یک خانواده. اما برای کسانی که در بودجه آن را شایان ذکر است که چند تن از مایکروسافت برنامه های — از جمله ورد و اکسل و پاورپوینت — در دسترس هستند به صورت رایگان به عنوان برنامه های وب است.

در این مقاله: مایکروسافت, مایکروسافت آفیس, مایکروسافت آفیس 365, microsoft 365, خدمات, خدمات اشتراک, بهره وری, کار, نرم افزار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو