خرید رپورتاژ

Metal: Hellsinger
‘فلز: Hellsinger’ خارجی ها

ما دیده ایم مقدار زیادی از بازی های که مخلوط موسیقی در سبک های دیگر از گیم پلی اما در حال حاضر فلزی: Hellsinger خواهد سعی کنید به ترکیب ریف گیتار با استاندارد اکشن اول شخص تیرانداز. شبیه به بازی های مانند Parappa the Rapper, تمرکز در اینجا این است که ماندن در ضرب و شتم. اگر شما می توانید آن را انجام دهید و سپس شخصیت خود را تبدیل خواهد شد قوی تر موسیقی را شدید تر و….

فلز: Hellsinger این تریلر برای اولین بار به عنوان بخشی از IGN در تابستان از بازی رویداد آینده از توسعه دهنده مستقل استودیو خارج از. شرکت سوئدی شامل افرادی که در بازی مانند Payday 2 و میدان جنگ در گذشته و حال شده است در حال توسعه یک پروژه به نام Darkborn که در آن بازیکنان در نقش یک رشد هیولا.

این بازی شامل یک حالت داستان برای بازیکنان به انفجار را از طریق سطوح مختلف از جهنم و همچنین به عنوان یک حالت چالش که در آن شما می توانید در آهنگ های مختلف را امتحان کنید برای حداکثر امتیاز به بالا در leaderboards آنلاین. انتظار برای دیدن آن در سال آینده بر روی کامپیوتر و پلی استیشن و ایکس باکس از جمله کنسول های نسل بعدی.

در این مقاله: خارجی ها هوی متال موسیقی متال: Hellsinger FPS shooter, ریتم بازی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت