Messenger, اتاق, Facebook پاسخ به زوم در حال حاضر در دسترس

Facebook Messenger, اتاق, Facebook تلاش را در امثال زوم با تماس ویدیویی گروهی است که در حال

توسط DOSTEMANSALAM در 25 اردیبهشت 1399
Messenger Rooms
Facebook

Messenger, اتاق, Facebook تلاش را در امثال زوم با تماس ویدیویی گروهی است که در حال حاضر زندگی می کنند. هر کسی می تواند ایجاد یک اتاق در مسنجر اما تنها مردمی در آمریکای شمالی شروع می شود یکی در Facebook برای هم بودن. شما به زودی قادر خواهید بود برای ایجاد اتاق در Instagram و واتساپ بیش از حد.

"WhatsApp و مسنجر در حال حاضر محبوب ترین ویدئو تماس با خدمات در سطح جهانی اما برای گروه های بزرگ بیشتر از خدمات ویدئویی وجود دارد طراحی شده برای کار تعاملات اجتماعی" Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ نوشت: در یک پست در صفحه خود را. وجود دارد هیچ محدودیت زمانی در چت (بر خلاف برخی دیگر از گروه برنامه مکالمه تصویری) و آنها می توانند بسته به 50 نفر.

دوستان شما می توانید پیوستن به یک اتاق خصوصی زمانی که شما به اشتراک گذاشتن یک لینک با آنها و یا شما فقط می توانید با باز کردن یک در خوراک خبری خود را و ببینید که چه کسی میآید ، اتاق نیز در دسترس هستند در گروه ها و در صفحات رویداد. شما باید این گزینه برای قفل کردن اتاق برای حفظ interlopers یا به بوت شدن مردم از یک گروه چت.

شما نمی خواهد نیاز به یک Facebook حساب برای پیوستن به یک اتاق -- شما می توانید از طریق یک مرورگر به عنوان به خوبی. شما می توانید شروع به اتاق از آخرین نسخه از مسنجر موبایل و Facebook برنامه به عنوان به خوبی به عنوان دسکتاپ مسنجر نرم افزار و Facebook سایت.

در این مقاله: facebook messenger, اتاق messengerrooms, تصویری, تماس ویدئویی, چت تصویری, videochat, زوم, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب