سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro نقد و بررسی: بهترین تبلت تبدیل به یک لپ تاپ تقریبا

اپل سحر و جادو صفحه کلید (11-inch, iPad, نرم افزار 2020) "برای بسیاری از کاربران سحر و جادو صفحه کلی

توسط DOSTEMANSALAM در 12 اردیبهشت 1399
apple magic keyboard review ipad pro

اپل سحر و جادو صفحه کلید (11-inch, iPad, نرم افزار 2020)

"برای بسیاری از کاربران سحر و جادو صفحه کلید تبدیل iPad Pro به یک لپ تاپ درست جایگزین."
  • لامسه و دقیق تایپ, تجربه,
  • پاسخگو لای شیار
  • کاملا وزن برای میز و یا استفاده از دامان
  • واقعا افزایش بهره وری بر روی iPad Pro
  • لوازم جانبی گران قیمت
  • صفحه نمایش تنظیم زاویه محدود است
MSRP $299.00

این کلمات هستند که به نوشته شما در سحر و جادو صفحه کلید متصل به iPad Pro. این سومین کامل محصول نظر من نوشته شده است با استفاده از جدید اپل صفحه کلید و لوازم جانبی برای iPad Pro (2020) در مجموع حداقل 7000 کلمه از آن وارد حدود یک هفته پیش. من هم در این لحظه تایپ کردن با iPad Pro و سحر و جادو صفحه کلید در دامان من و نه در میز من.

همه این به این معنی است که اپل طرفدار پیدا کرده است و لوازم جانبی است که واقعا می تواند آن را تبدیل به یک لپ تاپ جایگزین ؟ در حالی که ممکن است هنوز هم کشش آن را قطعا هرگز نزدیک شده است. من و زندگی با iPad Pro با و بدون سحر و جادو صفحه کلید برای چند هفته در حال حاضر و با اطمینان می توان گفت این صفحه کلید بالای قبل از هر رقیب.

در اینجا آنچه در آن است و اگر شما تصمیم در مورد اینکه آیا به خرید یک جدید iPad Pro در عین حال نگاهی به بررسی ما از iPad Pro (2020).

طراحی

وزن سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro به شما حمله دوم می رسد. حتی در جعبه آن یک چیز سنگین و هنگامی که بستهای است که در واقع سنگین تر از iPad Pro خود را. من شده است با استفاده از 11 اینچ نسخه با 11-inch, iPad Pro, و آنها با هم وزن 2.34 پوند است که تنها یک مو سبک تر از سال 2020 13 اینچ مک بوک ایر. آیا خرید این ترکیب اگر شما مایل به صرفه جویی در وزن در کیسه خود را به دلیل آن واقعا نمی خواهد انجام دهد.

اندی Boxall/DigitalTrends.com

این بلند به شما اطمینان. آن را احساس نمی کند شل و ول را در هر راه که باعث می شود آن را به خوبی مناسب برای رقص. هیچ آزار دهنده انعطاف پذیری به کم کردن سرعت تایپ کردن خود را و به شدت ضعیف لولا نگه می دارد قرص ایمن در موقعیت شما را انتخاب کنید. با وزن همراه درجه کیفیت و در حالی که نمی توان خوش آمدید در iPad Pro آن است که در صفحه کلید. بسته بسته است در مورد 19mm در حالی که در این سال 2020 مک بوک ایر می آید در 21 میلیمتر ضخامت دارد.

به دلیل محدودیت های فعلی من نه تا به حال شانس به حمل iPad Pro و سحر و جادو صفحه کلید در اطراف کیف من به طوری که من نمی توانم اظهار نظر در مورد مناسب بودن آن به عنوان یک رفت و آمد اما من هیچ دلیلی برای شک و تردید از آن خواهد شد مناسب همراه است. آنچه من می دانم این است که مواد مورد صفحه کلید ساخته شده است — pleasingly لمسی نرم-لمسی پلاستیکی — را انتخاب کنید تا تمام پرز و گرد و غبار و خرده در پایین کیسه خود را. آن را در حال حاضر بر میدارد تا به اندازه کافی پهن و اثر انگشت فقط با نشستن در خانه و به ناچار بیشتر grubby هنگامی که آن را lugged در اطراف.

اندی Boxall/DigitalTrends.com

سحر و جادو صفحه کلید پوشش داده شده است در مغناطیس. مجموعه ای در نیمه فوقانی دارای iPad Pro در محل و با وجود پوشش نمی تمام پشت, قرص, و این کار را با limpet مانند ذوق. کاملا وجود دارد هیچ خطر از آن لغزش و یا سقوط کردن حتی با تکان دادن بیش از حد. باز در این مورد آسان است و پنل بالا به سرعت قفل خود را به محل. شما سپس تنظیم زاویه دید تا 130 درجه است.

دوباره پس از نصب آن را در هر نقطه اما من پیدا کردن من آن را می خواستم برای رفتن فقط کمی بیشتر به عقب تر چشمگیر زاویه دید نسبت به آن می تواند در خود جای دهد. نیز وجود دارد هیچ راهی برای استفاده از iPad Pro "خود" با سحر و جادو مورد صفحه کلید متصل شده است. آن را نمی کند برابر در اطراف خود را به تبدیل شدن به یک 2-در-1 سبک دستگاه. اگر شما می خواهید به انجام قرص-y چیزهایی که شما باید برای حذف آن از مورد اول است. سحر و جادو صفحه کلید طراحی شده است که به نوبه خود iPad Pro به چیزی به عنوان نزدیک به یک لپ تاپ به عنوان امکان پذیر است و آن را نمی انحراف از آن در تمام.

اندی Boxall/DigitalTrends.com

سحر و جادو صفحه کلید شناور طراحی سرد به نظر می رسد تمام آن را نگه می دارد با هم مثل این یکی منسجم محصول به جای ترکیبی از دو. جامد بدن نیز کاملا موزون و متعادل برای استفاده در همه نشسته موقعیت. آن را به یک محصول بسیار عالی و در نظر گرفتن آن پست و لوازم جانبی است که زیانی به کار رفته است به گرفتن تمام این دقیقا درست است.

صفحه کلید

آیا در دامان خود و یا بر روی میز خود را سحر و جادو صفحه کلید لذت به نوع ، کلید را 1mm از سفر, و اگر این معنا نیست که چقدر به شما من می گویم که همه شما نیاز به دانستن این است که آنها احساس بزرگ است. من موفق به دست اپل صفحه کلید بیابان و سحر و جادو صفحه کلید انواع مانند تکامل از صفحه کلید در محبوب من, 2014 11 اینچی مک بوک ایر. وجود دارد هیچ دوره سازگاری مورد نیاز من فقط نشستم و تایپ در سرعت کامل بلافاصله.

اندی Boxall/DigitalTrends.com

این یک بخش ضروری از سحر و جادو صفحه کلید مجهز به iPad Pro اتصالات به کار خود زندگی است. من یک "سنگین typer" و آیا پیدا کردن صفحه کلید کاملا با صدای بلند اما بدون بیشتر از من مک بوک ایر. من مچ دست بقیه بر روی لبه مورد آن شکل گرفته است به حفاری و یا باعث خستگی می شود. اندازه کلی است که به خوبی قضاوت کلید جامد هستند و پاسخگو و همه چیز می افتد منظمی به انگشتان دست خود را.

من کل کهکشان S20 نقد و بررسی نوشته شده در iPad Pro با سحر و جادو صفحه کلید. من تا به حال یک مهلت دیدار پس از تکمیل آن را بر روی یک دستگاه جدید یک خطر است. من ملاقات, مهلت, و من فکر نمی کنم من می خواهم که کار می کرد هر چه سریعتر بر روی مک بوک ایر و یا کامپیوتر رومیزی. تنها یک بار من می خواهم به تغییر و ویرایش و آپلود عکس, فقط به خاطر من مجبور شد برای یادگیری یک گردش کار جدید در iPad Pro. من نمی غار, اگر چه, و iPad Pro درخشان مشغول به کار.

تنها چند کوچک ناراحتی نشان داد تا زمانی که تایپ کردن را برای کار در سحر و جادو صفحه کلید. اول قرار دادن جایگزین زبان دکمه که در گوشه سمت چپ پایین. من از دست رفته تعداد بار من تغییر به یک صفحه کلید تنظیمات به جای هدف قرار دادن کلید shift را با انگشت کوچک. انگشت کوچک در دست راست من نیز باعث برخی از مشکلات. گاهی اوقات آن را گسترش زمانی که من نوع و در زمان من به طور تصادفی ضربه بزنید سوم-پیشنهاد کلمه در صفحات بر روی صفحه نمایش به ویژه هنگامی که آن را در مجموعه خود افراطی ترین زاویه.

اندی Boxall/DigitalTrends.com

در نهایت کلید های arrow بسیار کوچک و بی دست و پا به فشار به سرعت و بدون هیچ کلیدی عملکرد ردیف یا نه. راه ما نوع است که اغلب بسیار منحصر به فرد است به طوری که ناراحتی من تا به حال ممکن است تحت تاثیر قرار دهد و هر کس دیگری و نسبتا جزئی است. من ناراحت عدم وجود کلید های تابع به صورت حجم و یا روشنایی به عنوان هر دو در دسترس هستند از طریق iPadOS و یا بر روی لوح های بدن خود را, اما سنت ممکن است پیدا کردن این آزار دهنده است. در نهایت من برخورد برخی از مشکلات با صفحه کلید کار نمی کند پس از تعویض برنامه های من را وادار به این برنامه نزدیک به آن را دریافت کند. این اتفاق نمی افتد در همه زمان ها و به احتمال زیاد خواهد ثابت در آینده به روز رسانی نرم افزار.

اندی Boxall/DigitalTrends.com

سحر و جادو صفحه کلید کلید دارای نور پس زمینه و حسگر نور محیط را تشخیص زمانی که آنها باید روشن یا خاموش. آن را بسیار حساس است. در یک روز غم انگیز آن را روشن و آنها را در اتاق نشیمن من که فکر نمی کنم آنها مورد نیاز است. در روز روشن تر آن را غیر فعال کردن نور پس زمینه برای جلوگیری از فشار اضافی بر روی باتری است. آخرین صفحه کلید استفاده کردم با اپل بود و اپل در مورد صفحه کلید برای نسل اول iPad Pro و سحر و جادو صفحه کلید است که مایل جلوتر در احساس قابلیت و دقت و راحتی و فن آوری است. از همه مهمتر, من از دست رفته اند تایپ در مک بوک ایر و هنوز احساس نیاز به بازگشت به آن است.

لای شیار

سحر و جادو صفحه کلید لای شیار است تیتر یک-grabber, اما آن را تبدیل راه شما ارتباط برقرار کردن با iPad Pro? هیچ و است که واقعا با طراحی. اپل گفت: می خواستم آن را لای شیار برای تقویت iPad Pro لمسی-اولین عملیات و آن می کند که دقیقا. این 100mm x 50mm پد صدا ممکن است بسیار بزرگ است, اما آن را به خوبی می چرخاند و حق دارد که سطح حساسیت برای سریع استفاده کنید. من خودم با استفاده از آن است که اغلب, اما زمانی که من آن را به سرعت گردش کار من زیادی است.

اندی Boxall/DigitalTrends.com

به عنوان مثال ؟ من مبارزه با موقعیت مکان نما و انتخاب متن به سرعت و به درستی در iOS و این مسئله تکرار شده است در iPadOS. در هنگام نوشتن و ویرایش قطعات از متن این می تواند سرعت من پایین زیادی است. لای شیار حذف همه نیاز به لمس صفحه نمایش و انتخاب, کپی, چسباندن و حذف متن در صفحات طول می کشد بیش از آن در لپ تاپ من. میانبرهای صفحه کلید را در جایی بیش از حد, بنابراین من به طور معمول لپ تاپ گردش کار تکرار شده است در سحر و جادو صفحه کلید.

آن نیاز به یک کلیک به موقعیت مکان نما به جای شیر و عمل سازگار در سراسر سطح پد. بر روی صفحه نمایش اشاره گر آسان-به-نقطه لکه و هر چیزی را که می توان با تعامل است که به وضوح برجسته شده است. من بیشتر استفاده از صفحات و لای شیار ادغام بسیار خوبی است اما در برنامه های دیگر مانند Google Docs, برخی از ویژگی های از دست رفته. شما نمی توانید به سرعت کلیک کنید را انتخاب کنید و برجسته کردن متن, مثلا, اما تنها فعال کردن معمول iPadOS کپی/چسباندن منو. عجیب, شما می توانید این کار را در برنامه توییتر ، سحر و جادو صفحه کلید هنوز هم جدید است بنابراین قابلیت های اضافی ممکن است وارد برنامه های شخص ثالث در طول زمان است.

اندی Boxall/DigitalTrends.com

من هرگز با تکیه بر فقط لای شیار و روشن بین با استفاده از آن و صفحه نمایش لمسی را به حرکت و انجام برخی از توابع فقط با یک صفحه نمایش لمسی لپ تاپ. اما از آنجا که صفحه نمایش است که بسیار نزدیک به دست خود را و صفحه کلید رد پای نسبتا کوچک و در دسترس است که اغلب حداقل و در نتیجه احساس می کند سریع تر از کار بر روی یک لپ تاپ بزرگ. اگر چه trackpad دستگیر ترین بهره سحر و جادو صفحه کلید در ابتدا آن را فقط به یکی کوچک, البته, انتگرال بخشی از آنچه که باعث می شود محصول خیلی خوب به طور کلی.

اتصال

سحر و جادو صفحه کلید طراحی شده توسط اپل طرفدار ندارد و نیاز به شارژ به طور جداگانه. این یک USB Type-C connector در پایان لولا اصلی که با این نسخهها کار به عنوان یک قدرت عبور از طریق برای شارژ. این برگ iPad Pro USB نوع-C رایگان بنابراین شما می توانید ضمیمه یک هاب USB و یا درایو های خارجی, اما شما نمی توانید همین کار را در سحر و جادو صفحه کلید اتصال. شرم آور است.

اندی Boxall/DigitalTrends.com

من با استفاده از یک هاب USB به استخراج تمام عکس ها از یک کارت حافظه SD برای من سامسونگ کهکشان S20 بررسی انتقال آنها به iPad Pro برای ویرایش و آپلود. من با استفاده از برنامه های مختلف در طول فرآیند و آن را بدون درز و سریع است. من مواجه می شوند هیچ مشکلی با USB نوع-C hub در این زمان اما به دلیل کابل کوتاه و حقیقت آن را تا به حال برای اتصال به تبلت را نمی مسطح بر روی میز است. من همچنین می خواهم در مورد آن نگران باشد گرفتن زدم با توجه به راه این چوب, چیزی است که من نمی خواهد در مورد آن نگران باشید اگر قادر به اتصال به سوکت USB بر روی صفحه کلید.

اندی Boxall/DigitalTrends.com

آن را نیز خوب اگر اپل گنجانده شده بود فوق العاده USB کابل شارژ با سحر و جادو صفحه کلید. به جای آن تصمیم گرفت که شامل یک کابل در همه. یکی همراه با قرص خود را کوتاه و نامناسب برای شرایط که در آن یک پلاگین ممکن است در نزدیکی که در آن شما در حال کار. بله عمر باتری طولانی است اما آن را بی نهایت نیست. با توجه به هزینه های این صفحه کلید این است که خیلی تنگ حتی توسط اپل استاندارد.

قیمت و در دسترس بودن

سحر و جادو صفحه کلید هزینه $300 برای 11 اینچی مدل و 350 دلار برای 12.9 اینچی نسخه. شما می توانید آن را از طریق اپل خود فروشگاه و انواع خرده فروشان بیش از حد. آن را سازگار با هر دو زمان 2020 iPad Pro قرص و 2018 iPad Pro. اگر شما خود را یک سال 2018 iPad Pro وجود دارد به روز رسانی خود را, قرص, و در عین حال پس از این خبر خوبی برای کسانی که فقط به تازگی خریداری شده مدل قبلی است.

اندی Boxall/DigitalTrends.com

شما نیاز به یک iPad Pro به همراه صفحه کلید سحر و جادو خود را به عنوان یک بسته شما پرداخت حداقل $1,100 برای 11-inch, iPad Pro و سحر و جادو صفحه کلید و حداقل $1,350 برای 12.9 اینچ مدل. برای مقایسه جدید سال 2020 مک بوک ایر شروع می شود در $1,000.

ما را

سخت افزار ترکیبی از iPad Pro با سحر و جادو صفحه کلید باعث می شود آن را موثر لپ تاپ جایگزین, اما این نرم افزار هنوز هم می تواند یک مانع برای کسانی که با کار پیچیده تر نیاز دارد. آن را نشانی بیا نزدیک تر از همیشه قبل از اینکه واقعی تکمیل معامله. اگر کار شما نیاز نسبتا اساسی مثل من, شما نمی خواهد احساس نیاز به گرفتن لپ تاپ خود را اغلب اگر در همه.

اما کمی عدم تطبیق پذیری با صفحه کلید مورد نصب و اولیه قیمت بالا ممکن است به معنی یک لپ تاپ با این نسخهها کار بیشتر ترجیح داده و دستگاه را برای شما شخصا. فکر می کنم سخت در مورد چگونه شما استفاده از iPad Pro هر روز چون در این قیمت یک لپ تاپ متناسب با نیازهای شما ممکن است بهتر است برای کمتر است.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

منطقی ترین جایگزین جدید 1000 $در مک بوک ایر. یک لپ تاپ همه چیز iPad Pro/سحر و جادو صفحه کلید می توانید انجام دهید به علاوه مقدار زیادی بیشتر. آن را نیز جلوگیری از برخی از مشکلات تطبیق پذیری توسط اغلب با داشتن بیش از بنادر دیگر کابل شارژ موجود و سازگاری با تقریبا تمام انواع فایل. حتی به قیمت نیست که خیلی متفاوت است و اگر شما تنها در موقعیت برای خرید یکی از این دو مک بوک ایر ممکن است در دراز مدت بهتر خرید بسته کار خود را برنامه.

جایگزین دیگری خواهد بود برای پیدا کردن یک 2018 iPad Pro و خرید یکی از کسانی که با سحر و جادو صفحه کلید. آن را به شما صرفه جویی در پول کمی و عمل در دقیقا به همان شیوه. خارجی جایگزین است که ممکن است مناسب با نیاز خود شامل $400-plus Microsoft Surface یا 750-plus Surface Pro 7 یا حتی Chromebooks مانند $1,000 Samsung Galaxy Chromebook با آن 2-در-1 طراحی و 650 $در گوگل Pixelbook بروید.

لپ تاپ تنها جایگزین کنه تمام جعبه هر چند گزینه های دیگر اغلب یکسان و یا بیشتر سازش برای غلبه بر از iPad Pro و سحر و جادو صفحه کلید ترکیبی.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

IPad Pro را به شما سه تا پنج سال به راحتی و یا حتی بیشتر بسته به آنچه که شما از آن استفاده کنید و با اضافه کردن سحر و جادو صفحه کلید تنها باعث افزایش طول عمر آن است. این صفحه کلید ندارد آب-مقاومت در برابر امتیاز ویژه و یا سطح دوام بنابراین شما می خواهید به مراقب باشید به نشت هر چیزی بر روی آن و یا رها کردن آن. یک لایحه بزرگ ممکن است در انتظار اگر شما بی دقتی.

باید به شما خرید ؟

بله. با سحر و جادو صفحه کلید iPad Pro می آید نزدیک تر از همیشه قبل از انجام وعده خود را به عنوان یک لپ تاپ جایگزین.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب