MacOS کاتالینا به روز رسانی wrings بیشتر زندگی خود را از مک بوک باتری

دانا Wollman/Engadget اپل در تلاش برای فشار بیشتر در دراز مدت سودمندی از خود مک بوک باتری بس

توسط DOSTEMANSALAM در 7 خرداد 1399
Apple MacBook Air (2020)
دانا Wollman/Engadget

اپل در تلاش برای فشار بیشتر در دراز مدت سودمندی از خود مک بوک باتری بسیار شبیه به آن را با اپل در حالی که برای. آن را فقط منتشر شد یک macOS کاتالینا 10.15.5 به روز رسانی (از طریق 9to5Mac) که محور سلامت باتری از ویژگی های مدیریت با هدف گسترش عمر باتری. هنگامی که فعال باشد علاوه بر این به تدریج باعث کاهش اوج ظرفیت باتری خود را به سطح "بهینه سازی شده برای استفاده خود را" به منظور کاهش می پوشند. باتری این بیماری در دسترس خواهد بود در محافظ انرژی ، شما می توانید این ویژگی را خاموش اگر شما نیاز به هر milliamp-ساعت اما این باید مفید اگر شما بیشتر علاقه مند به اجتناب از یک باتری جایگزین برای زمانی که ممکن است.

این است که به همان اندازه مهم ارتقاء اگر شما خلاق با تکیه بر نرم افزار نمایش XDR. شما در حال حاضر ابزار برای "fine-tune" کالیبراسیون از طریق افزایش سرعت نقطه سفید و درخشندگی. با توجه به این که تصویر دقت تمام است در یک صفحه مانند این بهبود می تواند یک کمک فوق العاده ای.

بسیاری تغییرات دیگر پایین آمده به ترفند جزئی. شما می تواند به توقف اتوماتیک گروه FaceTime تصویری تغییر اندازه است که همواره برخی از افراد تا دیوار خیلی مثل شما می توانید با iOS 13.5. همچنین عملکرد بهتر در "برخی از مدل های Mac" هنگامی که با استفاده از شتاب سخت افزاری برای GPU-کارهای فشرده مانند تماس های تصویری و این رفع اشکال که در آن شما ساخته شده است در وب کم نخواهد بود شناسایی و پس از با استفاده از یک ویدئو کنفرانس نرم افزار. این یک به روز رسانی ساخته شده در اطراف اقامت در خانه از این بیماری همه گیر حتی اگر از سلامت باتری ابزار تنها می تواند مفید باشد هنگامی که آن را امن برای بازگشت به دفتر و یا مدرسه.

در این مقاله: macOS, MacOS, کاتالینا, باتری, مدیریت سلامت, لپ تاپ, 10.15.5, به روز رسانی, اپل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب