Lysol هشدار نوشیدن مواد ضد عفونی کننده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, عجیب و غریب, Coronavirus بیهوده گویی

مسخره بدن کیسه های قرار داده شده توسط معترضان به انتظارنشسته بودند تا در مقابل تهمت های هتل های بین المللی در

توسط DOSTEMANSALAM در 5 اردیبهشت 1399
Mock body bags placed by protesters are lined up in front of the Trump International Hotel on April 23, 2020 in Washington, DC.
مسخره بدن کیسه های قرار داده شده توسط معترضان به انتظارنشسته بودند تا در مقابل تهمت های هتل های بین المللی در آوریل 23, 2020 در واشنگتن, DC.
عکس: گتی ایماژ

Reckitt Benckiser شرکت انگلیسی است که باعث می شود تمیز کردن محصولات مانند Lysol و Dettol بیانیه ای صبح روز جمعه هشدار مصرف کنندگان در برابر خوردن و یا تزریق مواد ضد عفونی کننده. این شرکت گفت: این مورد نیاز به موضوع مشاوره پس از "آخرین گمانه زنی" در مورد استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای درمان جدید کروناویروس. و اگر شما را دیدم خبری از کاخ سفید شب گذشته, شما می دانید که چرا این ساز از Lysol را مجبور به انجام چنین چیز احمقانه.

تبلیغات

به اصطلاح "های اخیر حدس و گمان" نبود از بعضی از ادم سفیه و احمق که فکر می کردم او باید نوشیدن سفید کننده. آن را از امریکا قوی ترین ادم سفیه و احمق جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—همان پسر است که تنها راه اندازی اقتدار بیش از یک انبار سلاح های هسته ای است که می تواند به از بین بردن تمام حیات بر روی زمین در حدود 30 دقیقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار روزانه خود را covid-19 جلسه دیروزفقط به عنوان او را برای هفته رجزخوانی و raving در مورد چیزهایی که او را به طور کامل بی حد و حصر به بحث در مورد. اما شب گذشته این جلسه بود به خصوص unhinged به خصوص زمانی که رئیس جمهور آغاز شده صحبت کردن در مورد امکان درمان برای این بیماری که تا کنون بیمار بیش از 869,000 آمریکایی و کشته 49,963 که از صبح روز جمعه.

تبلیغات

"من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد راه هایی که شما می توانید از درمان covid-19. "و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ همانطور که می بینید, آن را می شود در ریه ها آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است."

Reckitt Benckiser, که همچنین باعث می شود محصولات مانند Clearsil و هوا فتیله ، با صدور بیانیه ای در روز جمعه هشدار داد که رئیس جمهور تهمت ایده واقعا بد و بدون نام بردن از رئیس جمهور به طور مستقیم (تاکید در اصل):

با توجه به های اخیر گمانه زنی های رسانه های اجتماعی و فعالیت RB (سازندگان Lysol و Dettol) خواسته شده است که آیا داخلی دولت از ضد عفونی کننده ممکن است مناسب برای بررسی و یا استفاده به عنوان یک درمان برای کوروناویروس (SARS-CoV-2).

به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی ما باید ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر). همانطور که با تمام محصولات ضد عفونی کننده و محصولات بهداشتی تنها باید استفاده شود به عنوان در نظر گرفته شده و در خط با استفاده از دستورالعمل. لطفا خواندن برچسب و ایمنی اطلاعات است.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمت است که به وضوح با استفاده روزانه خود را در کنفرانس های مطبوعاتی به عنوان رایگان تلویزیون قرار گرفتن در معرض و در واقع باعث می شود بیننده کمتر مورد امریکا coronavirus بحران با, عجیب و غریب, حملات لفظی اسهال است. به گفته نیویورک تایمز مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به جلو به جلسات هر چند او تنها "به ندرت" شرکت در نیروی کار جلسات که اتفاق می افتد درست قبل از دوربین بر روی بروید.

از نیویورک تایمز:

او اغلب دیدن نسخه نهایی از روز اصلی صحبت کردن امتیاز است که دستیاران او آماده شده برای اولین بار اگر چه دستیاران او گفت: می خواهی با Sharpie فقط قبل از او آنها را می خواند زندگی می کنند. او با عجله بلوس از طریق آنها معمولا در یکنواخت به منظور رسیدن به این پرسش-و-پاسخ قلدری جلسه با خبرنگاران گفت که او نگرد.

تبلیغات

رسانه های بین المللی در طرف دیگر از جهان به نظر می رسید به یک زمان خوب با رئیس جمهور تهمت را ساده لوحانه اظهارات یک شبه و حتی در میان افرادی که به طور معمول حامیان. مثلا راست تلویزیون مفسر کریس کنی در آسمان استرالیا اخبار خندید و تهمت و گفت که در حالی که او معمولا موافق با رییس جمهور, او احتمالا باید ترک مشاوره پزشکی به کارشناسان.

استرالیا نه اخبار نیز برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در تماس تلفنی با "دکتر دونالد" و متضاد مشاوره خود را با "واقعی پزشکان و پرستاران" که در حال مبارزه با این بیماری است.

تبلیغات

چینی وزارت امور خارجه کانال تلویزیونی CGTN بازی شوم موسیقی زیر آن کلیپ از نسبت ناروا دادن, بد, توصیه های پزشکی و به دنبال آن با تصاویری از توییتهایی تماس تلفنی با رئیس جمهور گنگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها که قبل از او رئیس جمهور شد تمام جهان بود خنده در آمریکا که نیست کاملا درست است. اما آنها قطعا در حال حاضر خنده.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن