Lyft است خودروهای بدون راننده هستند در خیابان های کالیفرنیا

Lyft است خودروهای بدون راننده هستند در خیابان های کالیفرنیا. این ridesharing شرکت به حالت تعلیق در تست از آن

توسط DOSTEMANSALAM در 11 تیر 1399

Lyft است خودروهای بدون راننده هستند در خیابان های کالیفرنیا.

این ridesharing شرکت به حالت تعلیق در تست از آن خودروهای در اوایل این سال در پاسخ به پناهگاه در محل سفارشات باعث coronavirus بیماری همه گیر.

اما با Covid-19 موارد ظهور در کالیفرنیا ممکن است Lyft, فعلی, تست, جلسه, در, پالو آلتو, ممکن است کوتاه زندگی می کردند. هنوز هم در حالی که آن را همچنان این شرکت اصرار دارد آن را با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای اطمینان از ایمنی از مهندسین که نشستن داخل اتومبیل ربات به عنوان حرکت آنها خیابان به گفته TechCrunch.

کار در جفت هر مهندس به پوشیدن چهره سپر و متوسط به طور منظم چک. یک پارتیشن فیزیکی نیز قرار داده شده در داخل آن اتومبیل های بدون راننده برای جدا کردن دو مهندس. سطوح داخل خودرو به طور منظم مقادیر بیش از حد.

همانطور که از نام آن پیداست, Lyft سطح 5 برنامه در راستای آزمایش فن آوری است که اجازه خواهد داد که یک خودرو به رانندگی خود را بدون هر انسانی ورودی. ایجاد شده توسط انجمن مهندسان خودرو شناخته شده بین المللی سیستم امتیاز از شش دسته با سطح 0 ارائه هیچ استقلال و سطح 5 استقلال کامل.

Lyft آغاز شده تست خودمختار وسایل نقلیه در کالیفرنیا در ماه نوامبر سال 2018 با توجه به یک روز ارائه به مشتریان در اتومبیل های بدون راننده. در حالی که آن را در حال حاضر به اجرا در 19 self-driving vehicles این شرکت گفت: روندهای دیجیتال که در حال حاضر "کمتر از 10" از این در جاده ها است. علاوه بر این, Lyft, آغاز شده بود به ارائه به کارکنان به عنوان بخشی از برنامه تست اما در حالی که Covid-19 باقی می ماند یک مسئله تنها مهندسین را در داخل اتومبیل.

Lyft گفت: در یک پست وبلاگ که روز سه شنبه در حالی که اتومبیل های خود را خاموش بودند جاده در اوایل این سال آن تیم شده بود قادر به ادامه کار خود را در حال توسعه فن آوری با استفاده از نرم افزار شبیه سازی است که می تواند ایجاد سناریوهای خاص برای تست سیستم های بدون راننده.

"تست [خودروهای] در دنیای واقعی لازم است, اما همچنین می تواند محدود کننده" این شرکت اعلام کرد. "آموزش ورودی مانند آب و هوا و پیاده رفتار محدود به آنچه در جهان اتفاق می افتد در هر لحظه می توان آن را غیر قابل پیش بینی زمانی که شما روبرو می شوند و نادر مانع برای بار دوم. اگر متکی بر در جاده مایل آن ممکن است برخی از تعداد میلیاردها مایل به تست همه چیز. به سادگی قرار دادن مقیاس باعث می شود آن را غیر عملی به تکیه تنها بر جاده مایل است."

آن اضافه شده است که شبیه سازی مقرون به صرفه است و همچنین اجازه می دهد تا مهندسان برای تست تکنولوژی "بدون وسایل نقلیه بدون ترک میز ما و برای چند ماه گذشته بدون ترک خانه ما."

Waymo یکی از بزرگترین بازیکنان در زمینه خودروهای بازگشت آن خود رانندگی ماشین با اجسام حجم به خیابان های سان فرانسیسکو در ماه ژوئن سه ماه پس از آن متوقف تست. و مانند Lyft Waymo نیز مشتاق به بحث در مورد چگونه با وجود تعلیق در جاده تست آن همچنان در حال توسعه فن آوری آن از طریق استفاده از نرم افزار شبیه سازی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب