Lyft مانند Uber نیز در حال حاضر نیاز رانندگان و مسافران سایش پوشش صورت

عکس: اسحاق Brekken (گتی ایماژ)Lyft است که به نحوی با صرف چند ماه گذشته از coronavirus همه گیر صرفا نشان می ده

توسط DOSTEMANSALAM در 19 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Lyft, Like Uber, Will Also Now Require Drivers and Passengers Wear Face Coverings
عکس: اسحاق Brekken (گتی ایماژ)

Lyft است که به نحوی با صرف چند ماه گذشته از coronavirus همه گیر صرفا نشان می دهد مسافران و رانندگان پوشیدن پوشش صورتگفت: در روز پنج شنبه که آن را به زودی آن را یک نیاز.

تبلیغات

هر سی ان انبرنامه درخواست خواهد کرد که هر دو طرف به یک توافق "بهداشت شخصی گواهینامه" در عرض چند هفته. گفت: به روز رسانی خواهد شد به آنها اطلاع داد که آنها نیاز به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از Lyft خدمات در صورتی که علائم مربوط به کروناویروس و رعایت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری محلی و دستورالعمل ها در جلوگیری از گسترش ویروس. که به معنی نورد پایین ویندوز که در آن ممکن است و نه اجازه می دهد سواران در مقابل یک وسیله نقلیه است. رانندگان را مجبور به recertify توافق هر روز در حالی که سواران خواهد شد که به انگشت کوچک وعده به احترام کسانی که از نظر یک بار در هفته با توجه به سی ان ان. متخلفان ممکن است موضوع به تعلیق از Lyft پلت فرم.

معکوس در حال حاضر کسب و کار آشنا اسکریپت مورد coronavirus همه گیر کردن اجسام معاون رئیس عملیات جهانی انجی Westbrock به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه "هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک شما در حال نشان دادن به کسی که شما در مورد آنها مراقبت. شخصی گواهینامه کمک به هر دو سواران و رانندگان اضافی که قطعه ای از ذهن در طول این زمان."

تبلیغات

مراکز کنترل بیماری خود را به روز هدایت را شامل است که اعضای عمومی باید پوشیدن محافظ صورت را پوشش می دهد در ماه گذشته پس هر کسی با ملاحظه باید در حال حاضر شده است با پوشیدن آنها را در یک rideshare (یا ترجیحا نه در یک در وهله اول زمانی که کاملا ضروری استبا توجه به این که چنین وسایل نقلیه شناخته شده به عنوان یک پتانسیل خطر بهداشت عمومی). به عنوان هر دو Lyft و بارگذاری کرده اند rapaciously طبقه بندی رانندگان به عنوان پیمانکاران مستقل به جای کارکنان آنها دور کمتر نیروی کار حمایت و در نتیجه ممکن است قادر به متوقف کردن کار تحت شرایط خطرناک.

با توجه به TechCrunch, Lyft اختصاص داده است برخی از 2.5 میلیون دلار برای ارائه fآس ماسک و ضد عفونی کننده دست به رانندگان هر چند این عرضه خواهد شد "به طور کلی بود limited" به یکی از هر در هر هفته. ماسک صورت سیاست پیروی مشابه اعلام شده توسط Uber در اوایل این هفته هر چند CNN کسب و کار گزارش شده است که شرکت رقیب به نظر می رسد در حال توسعه یک سیستم تشخیص چهره است که می تواند به طور خودکار شناسایی که آیا رانندگان با پوشیدن ماسک.

تبلیغات

هر دو Uber و Lyft شده اند ناودان سخت با این بیماری همه گیر. Uber به تازگی گذاشته حدود 14 درصد از کارکنان خود هزینه-برش است که به دنبال چند قبل دور از اخراج به عنوان شرکت در تلاش برای مهار تلفات سالانه در میلیاردها دلار است. Lyft است که تلاش برای تغییر درایور آن به کسب و کارهای دیگر مانند آمازون تحویل بستهاست تقلیل نیروی کار خود را با اطراف 22 درصد از جمله furloughs و کاهش حقوق کارمند. رانندگان برای هر دو شرکت باید متهم را ایستاده در راه ارائه مزایای بیکاری و تنها برنده پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در ماه مارس تحت نصب فشار افکار عمومی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن