بسیاری از مردم عجیب و غریب, مشکلات گوارشی نظرسنجی جهانی می یابد

عکس: گتی ایماژبخش قابل توجهی از جمعیت جهان می پردازد مزمن و مرموز مسائل مربوط به دستگاه گوارش, نتایج یک نظرسنج

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399
Illustration for article titled Lots of People Have Weird Digestive Troubles, Global Survey Finds
عکس: گتی ایماژ

بخش قابل توجهی از جمعیت جهان می پردازد مزمن و مرموز مسائل مربوط به دستگاه گوارش, نتایج یک نظرسنجی جهانی نشان می دهد. بیش از یک سوم از افراد گفت: آنها به تازگی علائم یک اختلال گوارشی عملکردی تحقیقاتی یافت می شود با "کاربردی" به این معنی که علائم خود را تا به حال هیچ روشن در خارج علت یا مکانیزم.

تبلیغات

تحقیق پروژه تامین شد و انجام توسط رم Foundationطولانی در حال اجرا غیر انتفاعی مطالعه این اختلالات عملکرد دستگاه گوارش و یا FGIDs. FGIDs تعریف شده به عنوان مشکلات بهداشتی مزمن در طول دستگاه گوارش است که قابل تشخیص از طریق یک استاندارد معاینه پزشکی, از جمله از طریق غیر طبیعی خون نتایج آزمون. بسیاری از FGIDS مانند سندرم روده تحریک پذیر (IBS) هستند که احتمالا ناشی از یک ترکیب پیچیده اما هنوز عوامل ناشناخته و می تواند سال ها طول بکشد به درستی تشخیص داده. اغلب این اختلالات فقط به عنوان سخت به درمان به عنوان آنها به تشخیص است.

این بررسی شامل بیش از 73,000 بزرگسالان در 33 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا و برزیل و فرانسه و کره جنوبی بودند که تا حد زیادی مصاحبه بیش از اینترنت.

تبلیغات

پاسخ دهندگان خواسته شد تا با پر کردن پرسشنامه ابداع رم Foundation استفاده می شود که توسط پزشکان برای تشخیص FGIDs. برای مثال یک سوال برای تشخیص سندرم روده تحریک پذیر می پرسد که آیا فرد تجربه کرده است "مکرر درد شکم" برای حداقل یک روز در هفته به طور متوسط بیش از سه ماه گذشته و این که آیا این درد همراه بود با تغییرات به چگونه اغلب آنها اجابت مزاج و یا ظاهر مدفوع خود را. افرادی که دیگر شناخته شده مشکلات مزمن دستگاه گوارش مانند بیماری سلیاک یا بیماری کرون بودند از مطالعه حذف از نتایج نهایی.

در مجموع بیش از یک سوم از مردم در این نظرسنجی متناسب با معیارهای حداقل یکی از 22 FGIDs. این درصد بالاتر بود به صورت آنلاین پاسخ دهندگانبا 42.7 درصد اتصالات این لایحه برای FGID. برخی از شایع ترین تشخیص شامل سوء هاضمه عملکردی (سوء هاضمه) و سندرم روده تحریک پذیر و یبوست عملکردی. یافته بودند منتشر شده در مجله گوارش.

"این قابل توجه چگونه مشابه این یافته ها بین دو کشور. ما می توانید برخی از تغییرات اما به طور کلی این اختلالات هستند به همان اندازه رایج هر کشور یا قاره" گفت: نویسنده مطالعه مگنوس Simrén یک متخصص گوارش در دانشگاه گوتنبرگ در سوئد که کمک به اجرای کرون بخشی از این نظر سنجی در یک بیانیه منتشر شده توسط دانشگاه.

این اختلالات می تواند اجرا حیطه از بودن مداوم اما خفیف دلخوری به یک بیماری ناتوان کننده است. به طور کلی افراد مبتلا به اختلالات عملکرد دستگاه گوارش گزارش داشتن کیفیت پایین زندگی نسبت به کسانی که بدون. آنها همچنین بیشتر احتمال دارد به گزارش نیاز به مراجعه به پزشک و دارو و عمل جراحی است. به دلیل کاهش نرخ مثبت در میان خانواده مصاحبه در مقایسه با ناشناس نظرسنجی آنلاین حتی در همان کشور آن را نیز ممکن است که بسیاری از مبتلایان شرمنده به آشکارا اعتراف خود علائم و نویسندگان گفت.

تبلیغات

برای سال های بسیاری FGIDs و به همین ترتیب مرموز بیماری مانند خستگی مزمن بودند اغلب اخراج توسط پزشکان به عنوان بودن روانی در طبیعت است. که نگرش has شروع به تغییر, اما مطالعه نویسندگان توجه داشته باشید که پژوهش به شناخت و درمان این بیماری است که هنوز هم نسبتا محدود است. با توجه به مشترک آنها به نظر می رسد هر چند که بشدت فرصت از دست رفته.

"بودجه برای تحقیقات در FGIDs است که جهانی پایین است و آنها به عنوان یک غیر اولویت است. اطلاعات نماد یک نیاز قوی و منطقی برای این تغییر" نویسندگان نوشت.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب