'از دست همه چیز من برای': سالمندان رقابت برای گپ تحصیلی را ویران کرد و پس از بهار ورزش لغو شد

مشتاق به وای آینده نگر کالج برنامه های ایرا گراهام برنامه ریزی شده برای این دو و میدانی فصل را در خود عبارت "م

توسط DOSTEMANSALAM در 14 اردیبهشت 1399

مشتاق به وای آینده نگر کالج برنامه های ایرا گراهام برنامه ریزی شده برای این دو و میدانی فصل را در خود عبارت "من رستگاری سال است."

اگر چه ارشد در Eastmoor آکادمی در کلمبوس, اوهایو است که دو بار از شهرستان قهرمان لیگ 110 متر بالا موانع اجرای خود را در سال 2019 شدند سایه در زیر تحصیلی استانداردهای بخش برنامه ها. آزار دهنده مصدومیت همسترینگ شد تا حدی مقصر است.

گراهام آینده در ورزش او را دوست دارد سوار شد در فصل بهار است که در حال حاضر اتفاق نمی افتد برای او و زمستان ورزشی ورزشکاران سراسر کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. با اکثر مدارس بسته برای بقیه سال تحصیلی و مدیران ضعف تدارکات از بازگشایی در پاییز و حتی آینده برای سقوط دبیرستان های ورزشی مانند فوتبال نامشخص است.

"من احساس می کنم مثل من از دست داده ام همه چیز من برای سه سال گذشته" گراهام گفت: Columbus Dispatch. "من می دانم من در این تنهایی نیستم. ورزشی مهم برای بسیاری از مردم و ... برای بسیاری از دلایل مختلف."

گراهام حمل 3.6 درجه-نقطه متوسط و پذیرفته شده است در تعدادی از کالج ها. او قصد دارد به مطالعه و طراحی گرافیک با تاکید بر هنرهای تجسمی. اما بدون پول کمک هزینه تحصیلی از مسیر گراهام گزینه های محدود خواهد شد و یا تلاش به عنوان یک پیاده روی-و یا به سادگی با حلق آویز کردن خود, خوشه ،

"ورزشکاران در مسیر و در تمام رشته های ورزشی که برای ماده — نیاز به فرصت متوجه شود" Eastmoor مربی Jason Lewis گفت. "این بچه ها نیست به رقابت پرداختند پس از آخرین ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است. کالج استخدام ندارد و هر چیزی را به اما زمان."

Eastmoor Academy track star Ira Graham IV poses for a photo at Eastmoor Academy High School Stadium in Columbus, Ohio on April 8, 2020. Graham lost his spring track season due to the coronavirus.
Eastmoor آکادمی آهنگ ستاره ایرا گراهام IV شمار برای یک عکس در Eastmoor آکادمی دبیرستان ورزشگاه در کلمبوس, اوهایو در 8 آوریل سال 2020 است. گراهام خود را از دست بهار آهنگ فصل با توجه به کوروناویروس.

به طور موقت خاموش کردن ورزش همچنین می تواند به اثبات پرهزینه برای ورزشکاران در سایر رشته های ورزشی.

بهار و تابستان فصل نخست برای دختران و پسران بسکتبال. مربیان کالج به طور معمول گله به AAU مسابقات shootouts و اردوگاه ها به منظور ارزیابی چشم انداز.

حتی فوتبال را تحت تاثیر قرار است. در آلاباما, Fairfield, بالا مدرسه مقدماتی تیمی Ja'Sean Dukes و Keon Handley جونیور هستند و بدون آنها به طور کامل مجهز به دبیرستان وزن اتاق است که به طور معمول می شده اند خانه های خود را برای بهار مطبوع تمرینات.

اما بزرگترین نگرانی خود را از رفتن به ارشد خود را در سال با ارائه می دهد از تیم کالج و نهایی خود را در دبیرستان فصل هنوز هم در سوال.

وجود خواهد داشت فوتبال ؟ NCAA به تشریح اصول کلیدی برای راه اندازی مجدد, کالج, ورزشی

در حالی که بسیاری از بهترین ورزشکاران یا امضا شده در حال حاضر کمک هزینه تحصیلی و یا سرگرم کننده را ارائه می دهد قبل از ارشد خود را سال آینده ردیف ورزشکاران — آنهایی که مربیان تماس tweeners مانند Dukes و Handley جونیور — که احساس نیش مدرسه آتن ترین.

بدون خانه بدنسازی و تنها ابتدایی وزن نیمکت و نوار در حیاط خلوت خود هر یک از Dukes' تمرینات نیاز به او را به بداهه نوازی.

Pull-ups از یک نوار حلق آویز در یک راهرو. بالا جعبه جهش او فرود در خانواده اش, هوای آزاد واحد تهویه مطبوع. بلوک های خاکستر به عنوان دو وزن آزاد و بارهای اضافی رشته بر روی نوار خود را برای deadlifts نیمکت پرس و bicep فر.

With the closure of Fairfield High Preparatory School in Alabama cutting off his access to the school gym, Ja'Sean Dukes has to get creative with his workouts in hopes of attracting attention for a college football scholarship.
با بسته شدن Fairfield بالا مدرسه مقدماتی در آلاباما قطع دسترسی او به مدرسه, بدنسازی, Ja'Sean Dukes به دریافت خلاق با تمرینات خود را به امید جلب توجه برای فوتبال کالج بورس تحصیلی.

پسر عموی سابق New Orleans Saints cornerback A. J. Davis, Dukes است-کالیبر linebacker در چشم مربیان خود را. اما پاره لیگ قهرمانان آسیا در سال گذشته در سمت چپ برخی از پیشاهنگان بدانم که آیا او می تواند حرکت جانبی.

"من فکر می کنم در مورد آن, اما من واقعا می ترسم" آمیلیا گفت. "تا زمانی که ما قادر به بازی در فصل آینده من همه حق است. من احساس می کنم مثل من می تواند برخی از پیشنهادات در سال آینده."

Handley جونیور دارای یک صفحه اصلی بدنسازی است اما هنوز هم از دست رفته در بهار کالج بازديد و معرفی به مربیان و پیشاهنگی بود که او در بانکی در به دست آوردن یک بورس تحصیلی.

بنابراین 17-year-old ایمنی و cornerback پست تمرینات خود را در توییتر می فرستد و آنها را به مربیان در مدارس مورد علاقه – دانشگاه آلاباما-Birmingham, ممفیس, تنسی میانه تنسی و دیگران.

With spring practices canceled at Fairfield High Preparatory School in Alabama, Keon Handley Jr. has been sending videos of his workouts to college coaches in hopes of sparking their interest for a scholarship offer in the fall.
بهار با شیوه های لغو شده در فیرفیلد بالا مدرسه مقدماتی در آلاباما Keon Handley جونیور شده است ارسال ویدئوها از تمرینات خود را به مربیان کالج امید جرقه علاقه خود را برای کمک هزینه تحصیلی ارائه در پاییز.

دبیرستان بازیکنان شده است به کارگیری این استراتژی بیشتر و بیشتر در طول چند سال گذشته اما در حال حاضر آن را همه بازیکنان مانند Handley جونیور اند.

"اکثریت آن روانی است چیزی که به خودم پاسخگو" Handley جونیور گفت. "سخت ترین چیز برای غلبه بر ترس از, اگر زندگی همیشه بازگشت به حالت عادی است."

چه بازگشایی مدارس خواهد شد مانند: برنامه ریزی روز, صفحه اصلی, بیشتر, آموزش آنلاین, بسیاری از شستن دست

حداقل آن دسته از بازیکنان هنوز هم به امید یک فصل نهایی به نمایش گذاشتن مهارت های خود را. دختران در تیم سافتبال در هیلیارد Bradley دبیرستان در کلمبوس نمی خواهد به دنبال رویای خود را از یک قهرمانی فصل است.

و سالمندان مانند McKenzi شولتز-برنامه — چه کسی مربی کوین مودی گفت: "قطعا ارزش یک بورس تحصیلی" — نمی خواهد این فرصت را به نفع خود یک.

"دبیرستان همه چیز در مورد ارشد خود را سال" گفت: Schultz-برنامه های که نقش اول و سوم پایه. "اولین و مهمترین چیزی است که باعث می شود این بسیار ویرانگر است. ما فکر می کنیم پتانسیل برای یک تیم بزرگ در این سال است."

با هیچ امیدی از ابتلا به چشم یک کالج کارگزینی شولتز-برنامه های پذیرفته شده مورد نظر راه رفتن فرصت با حامی دولت چند هفته پیش.

پاییز سال 2020 برنامه: سالمندان دبیرستان خیلی نامشخص به ارتکاب به یک کالج

"اگر من فکر کردم کسی که قرار بود به جلو می آیند و کمک به پرداخت هزینه راه من, من می خواهم که منتظر آن" شولتز-Apps گفت. "با ما بازی نمی, اگر چه آن را ندارد حس بسیار. من تا به حال یک پرنیان خوب با حامی دولت است. امیدوارم که من می تواند به اثبات خودم وجود دارد و برخی از مدرسه من پرداخت می شود برای بعد."

Eastmoor Academy track star Ira Graham IV jumps over a hurdle at Eastmoor Academy High School Stadium in Columbus, Ohio on April 8, 2020. Graham lost his spring track season due to the coronavirus.
Eastmoor آکادمی آهنگ ستاره ایرا گراهام IV جهش بیش از یک مانع در Eastmoor آکادمی دبیرستان ورزشگاه در کلمبوس, اوهایو در 8 آوریل سال 2020 است. گراهام خود را از دست بهار آهنگ فصل با توجه به کوروناویروس.

و در عین حال وارد شدن به کالج نیست آخرین مانع در این سال دبیرستان ارشد ورزشکاران ممکن است. با بهار, ورزش فصل, لغو در سطح کالج و همچنین بسیاری از تشویق هنگامی که NCAA اعلام کرد آن را گسترش واجد شرایط برای ورزشکاران دانشجویی که خود را از دست داد فصل نهایی.

اما این پسوند به معنی برخی از مدارس ممکن است بیشتر بازیکنان از آنها انتظار می رود. یک NCAA تیم بیس بال برای مثال دربسته در 35 بازیکنان با حداکثر 27 بورسیه. با برخی از بازیکنان به تعویق انداختن فارغ التحصیلی و دیگران از دست رفته در ساخت خود را به صورت حرفه ای بیس بال پیش نویس برخی از بازیکنان مدرسه بالا ممکن است شلوغ از نقاط در فهرست اسامی و یا در صف.

به همین دلیل Penn State مربی بیس بال راب کوپر امیدوار است NCAA خواهد استراحت فهرست محدودیت برای فصل آینده با یک یا دو بازیکن. جایگزین می تواند زشت, او گفت:.

"در حال حاضر شما باید برای نگاه در یک بچه ای که گذشت فرصت ها به جای دیگر بروید و نگاهی به او و خانواده اش و می گویند: "هی, من لازم نیست که یک نقطه برای شما'" گفت: کوپر است که نمی توان انتظار بود در آن موقعیت خود را.

برای آمادگی ورزشکاران که بدست ارائه بورس تحصیلی کوپر گفت: آنها هنوز هم می تواند تغییر مسیر برنامه های خود را مانند بسیاری از نقاط جهان در مواجهه با این بیماری همه گیر. گزینه های مانند رفتن به کالج در نظر گرفتن فاصله یک سال و یا حتی حضور در یک دبستان مدرسه پس از سال ارشد خود را می تواند نگه داشتن خود را در کالج رویاهای زنده است.

"من می دانم که این ممکن است به نظر می رسد آسان به می گویند شما هنوز هم می تواند انجام همه چیز شما می خواهید برای انجام در سفر خود را, اما شما واقعا می تواند" کوپر گفت. "شما هنوز هم می تواند یک تجربه باور نکردنی آن است که فقط ممکن است شما را به یکی دیگر از راه برای گرفتن وجود دارد."

دنبال استیو Blackledge در توییتر: @BlackiePreps; دنبال دافنه Duret: @dd_writes

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه: Coronavirus ورزشی shutdown لطمه می زند 2020 سالمندان' گپ تحصیلی رویاهایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن