معجزه 2020 خواهد بود آنلاین با جدید و قدیمی اجرای

مایکل Hickey via Getty Images جای تعجب نیست که عظیم آخر هفته طولانی جشنواره موسیقی معجزه اتفا

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
CHICAGO, IL - AUGUST 04: General atmosphere seen on day four of Lollapalooza at Grant Park on August 4, 2019 in Chicago, Illinois. (Photo by Michael Hickey/Getty Images)
مایکل Hickey via Getty Images

جای تعجب نیست که عظیم آخر هفته طولانی جشنواره موسیقی معجزه اتفاق می افتد نیست در شیکاگو در این سال است. شاید هم تعجب آور این واقعیت است که وجود خواهد داشت یک معجزه livestream در خود جای داده است. به گزارش شیکاگو تریبون, Lolla2020 برگزار خواهد شد در طول همان چهار سال به عنوان اصلی جشنواره پنج شنبه, جولای 30th از طریق پنج شنبه مرداد 2, اما آن را می توان جریان در یوتیوب. گذشته Lollapaloozas نیز livestreamed در یوتیوب, اما این است که به طور طبیعی اولین بار است که هیچ فرد رویداد در همه.

که گفت: وجود خواهد داشت برخی از اجراهای زنده در اینجا — تریبیون می گوید وجود خواهد داشت مجموعه ای از H. E. R. کالی Uchis, Kaskade لوئیس کودک, Vic Mensa و دیگران که هنوز نامش ذکر نشده. بیلبورد همچنین می گوید که نشان می دهد خواهد شد از ویژگی های زنانه برای Pyros عملکرد در 24 سال — باند است که در صف رسمی که امروز منتشر شد و خواننده گروه پری فارل بنیانگذار معجزه. علاوه بر این مجموعه بیش از 150 کلاسیک اجرای بیش از سال از جمله LCD Soundsystem متالیکا, Yeah Yeah Yeahs, Ellie Goulding, اجرای جواهرات, Lorde, Alabama Shakes, Tove Lo, Paul McCartney, شانس, رپر, OutKast, بازی آنلاین آتش و دیگران.

برنامه کامل روز چهارشنبه منتشر خواهند شد اما در حال حاضر شما می توانید سایت رسمی برای دیدن یک لیست کامل از همه درگیر یا از طریق یک عملکرد و یا یکی از جدید. مطمئن شوید که آن را نه همان است که وجود دارد اما این یک راه بد برای طرفداران موسیقی به تصویب برخی از زمان در دوران اجتماعی فاصله.

در این مقاله: معجزه, lolla2020 موسیقی, جشنواره موسیقی, youtube, livestream, livestreaming, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب