Logitech قرار داده خواهد شد کربن تاثیر برچسب بر روی تمام محصولات خود جعبه

بسیاری از شرکت های فن آوری می گویند آنها متعهد به کاهش تاثیر بر محیط زیست-اما لاجیتک می خواهد به شما نشان د

توسط DOSTEMANSALAM در 28 خرداد 1399

بسیاری از شرکت های فن آوری می گویند آنها متعهد به کاهش تاثیر بر محیط زیست-اما لاجیتک می خواهد به شما نشان دهد که دقیقا چگونه است. امروز اعلام کرد قصد دارد برای قرار دادن کربن تاثیر رتبه بندی در آن محصول جعبه با شروع آن در دستگاه های بازی بعد از این سال. آنها نشان می دهد تا به عنوان یک "C" (کربن) به شکل فلش همراه با هزینه شکل یک امتیاز تعیین شده توسط این شرکت را تجزیه و تحلیل چرخه زندگی است که اقدامات یک دستگاه تاثیر از تولید تا پایان خود را از زندگی است.

در یک سطح پایه کربن امتیاز می تواند به شما کمک کند را انتخاب کنید بین یکی از لاجیتک بسیاری از موش ها ارائه شده است. اما حتی اگر آن را پیشرو این شرکت در نهایت به دیگر شرکت فنی پردازنده به این رتبه بندی به طور گسترده ای به تصویب رسید استاندارد است. فکر می کنم از آن را مانند شکل تلطیف یافته از کسانی که انرژی ستاره labels شما ببینید در لوازم. اگر شما انتخاب بین دو یخچال و فریزر و شما یاد بگیرند که یکی از هزینه های صدها نفر در هر سال به کار شما احتمالا برای یک ارزان تر. حالا تصور کنید ساخت یک شبیه قضاوت تماس بگیرید هنگامی که خرید هر دستگاه به جز شما در حال فکر کردن در مورد خود را شخصی اثرات زیست محیطی.

Logitech رئیس جمهور و مدیر عامل سرخس Darrell هری مورفی via Getty Images

سرخس Darrell لاجیتک مدیر عامل می بیند کربن تاثیر امتیاز به عنوان چیزی که حتی بیشتر از همه جا از انرژی ستاره ارقام است. او آن را می خواهد به مانند خواندن کالری در برچسب مواد غذایی. "آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است را انتخاب [برای اثرات زیست محیطی] به همان نوع از گزینه های شما را هنگامی که شما فکر می کنید در مورد قیمت و یا مزایای یک محصول" او در مصاحبه با Engadget. "ما می خواهیم که انتخاب می شود قابل مشاهده... به معنای واقعی کلمه در بسته را در صورت خود را به طوری که شما می توانید ببینید که دقیقا چه نوع کربن این شرکت در کمک در هنگام ساخت محصول و تمام راه را از طریق زندگی خود را."

لاجیتک رتبه بندی نیست و فقط برخی از ساخته شده است تا آمار و ارقام. این کار با اشخاص ثالث مانند iPoint و طبیعت سرمایه همکاران به اطمینان حاصل شود آن DEKRA استانداردهای محیط زیست ادعا می کند. این طرح همچنین بر اساس قبلی این شرکت تلاش های سبز مانند حمایت از پاریس مورد آب و هوا و وعده خود را به طراحی شده به طور کامل توسط منابع تجدیدپذیر تا سال 2030. این شرکت با هدف به ارمغان بیاورد برچسب کربن به تمام محصولات خود را در عرض پنج سال.

ساخت آن کربن تاثیر قابل رویت نیز باعث می شود زندگی را کمی سخت تر برای Logitech به عنوان شرکت سر از عملیات Prakash Arunkundrum توصیف. اگر یک ماوس جدید با یک باتری بزرگتر آن مهندسین نیز باید مطمئن شوید که آن را به یک طول عمر طولانی تر به طور کلی به حساب برای آن است. در غیر این صورت ما باید همه متوجه در صورتی که ماوس است که به نحوی بسیار بدتر برای محیط زیست نسبت به سلف خود است. و البته کربن ارقام نیز راه را برای فشار شرکت نسبت سبزتر بسته بندی با پلاستیک کمتر.

"این یک پروژه مورد علاقه برای بسیاری از مردم ما در شرکت" دارل گفت. "من قصد ندارم به اجازه دهید تا در این مورد من نمی مراقبت از آنچه ادراک است... من فکر می کنم وجود دارد هیچ چیز مانند طراحی خوب بدون اینکه پایدار در حال حاضر."

در حالی که آن را سخت به بگویید اگر کسی دیگری را اتخاذ خواهد کرد لاجیتک شوی, آن را هنوز هم یک نجیب تلاش است. همه بیش از حد اغلب اثرات زیست محیطی از ما اسباب بازی ها از نظر پنهان است. که فقط به نظر می رسد غیر مسئولانه به عنوان ما در حال واژگونی در نسبت واقعی بحران آب و هوا, نه به ذکر است در برخورد با عواقب جهانی همه گیر. ما خواهید بود با استفاده از دستگاه های دیگر و تفکر خیلی سخت تر در مورد چگونه به آنها را جایگزین. بنابراین آیا آن را نمی بزرگ اگر ما در واقع می دانستند که چقدر بعدی ما تلفن هزینه این سیاره ؟

در این مقاله: لاجیتک سرخس دارل کربن تاثیر کربن, رتبه بندی, کربن, محیط زیست, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب