لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز لمس نقد و بررسی: به طور پیش فرض انتخاب

Logitech Combo Touch

لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز لمسی

“لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز لمسی است که به راحتی بهترین صفحه کلید مورد میانی مدل اپل.”

  • حفاظت عالی
  • صفحه کلید احساس فوق العاده
  • صفحه لمسی خوب
  • قیمت مقرون به صرفه
  • حجیم و سنگین
MSRP $150.00

اپل در حال حاضر یک لپ تاپ. آن است که آیا خوب جایگزین برای بحث است اما فرار از مدرسه قدیمی تاشو برای جهان بهترین تبلت در حال حاضر ممکن است با حق و لوازم جانبی. اپل خود را سحر و جادو صفحه کلید یک انتخاب بزرگ است. اگر شما صاحب یک آی پد Pro اخیر ، اگر شما می خواهید یک صفحه کلید کامل و صفحه لمسی برای یکی دیگر از اپل, مدل, هر چند, شما باید نگاه در جاهای دیگر.

لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز را لمس کنید مطمئن شوید که در بالای لیست خود را. این تنها مورد صفحه کلید با صفحه لمسی است که با پشتیبانی از iPad Pro 10.5 اینچ, اپل هوا و 7th-gen iPad. آن را نیز با قیمت مناسب در $150. که به رهبری ترین شخص ثالث اپل کیبورد با صفحه لمسی مانند $200 Brydge Pro+.

به عنوان یک نتیجه لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز لمسی تبدیل خواهد شد به طور پیش فرض انتخاب برای برخی از صاحبان اپل — پس از آن یک چیز خوب این عالی است.

عملکرد بیش از فرم

لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز را لمس نمی کند و متناسب با قالب شما می خواهم انتظار از اپل و لوازم جانبی. شخص ثالث شرکت های طراحی محصولات است که کار با اپل دستگاه های محبوب اغلب سعی کنید به تقلید از اپل نگاه کنید. نه اینجا. لاجیتک به جای ارائه می دهد یک, دلپذیری, اهل تفریح و بازی است که اولویت سهولت استفاده. این آبشار در خط با سایر اخیر اپل لوازم جانبی از لاجیتک مانند مداد رنگی مومی قلم و سنگریزه i345 ماوس.

من تست لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز با iPad Pro 10.5 اینچ. این مدل نیز متناسب با نسل سوم آی پد ایر (iPad 7th-gen صاحبان نیاز به خرید یک نسخه خاص برای دستگاه خود را, اما این تفاوت تنها به مقدار کمی در ضخامت).

شما می خواهم که به مستقیم shank چیزی که به علت هر گونه آسیب است.

هر چند من شیر یا خط iPad من در اطراف برای دیدن اگر آن جان سالم به من احساس اعتماد به نفس با دسته کوچک موسیقی جاز لمس بر روی iPad من. این چیزی است که یک thicc بویلر ارائه مقدار زیادی از کوسن در هر سمت و قابل توجهی مطرح لب در اطراف iPad صفحه نمایش. بسته با صفحه کلید پوشش حفاظت از صفحه نمایش شما می خواهم که به مستقیم shank چیزی که به علت هر گونه آسیب است.

این یک grippy روی سطح پارچه در جلو و عقب از اپل نگه می دارد که این تبلت از جهش کردن دست خود را.

Logitech Combo Touch exterior
Matthew S. Smith / Digital Trends

تجارت کردن برای حفاظت از این است که آن برجستگی کردن وزن است. لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز لمس وزن 21 اونس در کل. که بیش از یک پوند! متصل به iPad Pro 10.5 اینچ را به ارمغان آورد این دستگاه وزن کل به 29 اونس بدون پوشش صفحه کلید متصل شده است. با آن کامل واحد سنگین 40 اونس. که 2.5 پوند است.

من فکر نمی کنم وزن یک موضوع است برای سفر. من اپل است که هنوز هم نور با دسته کوچک موسیقی جاز لمسی متصل شده و هنوز هم متناسب در هر کوله پشتی یا رسول کیسه. مسئله واقعی تبلت استفاده به عنوان این مورد تقریبا دو برابر iPad من را وزن و آن را خسته کننده تر به استفاده از در حالی که نگه داشتن آن است.

دسته کوچک موسیقی جاز را لمس نمی تداخل با دکمه و یا پورت های داده شده و اندازه آن است. من تا به حال هیچ مشکل در دسترسی به اپل رعد و برق جک و یا جک هدفون و دکمه های حجم هرگز موفق به کار می کنند. شما ممکن است مشکل اگر شما یک دستگاه با یک بزرگ به خصوص اتصال — من دیده ام برخی از فربه جک 3.5 میلیمتری در بالا و پایان هدفون — اما هیچ یک از دستگاه های خود من تا به حال یک موضوع است.

به عنوان یک مورد دسته کوچک موسیقی جاز لمس مخلوط است. بخش عمده ای می تواند آزار دهنده است اما نه بدون مزایا به همین دلیل است که من حذف شده من iPad Pro از این مورد تنها یک بار (و به زودی آن را بازگشت). دسته کوچک موسیقی جاز مورد لمسی را فراهم می کند حفاظت می کند و iPad Pro آسان تر برای گرفتن بصورتی پایدار و محکم با یک یا هر دو دست.

صفحه کلید است که راه بهتر از شما می خواهم فکر می کنم

مطمئن نبودم چه انتظار از دسته کوچک موسیقی جاز لمس صفحه کلید. من بررسی لپ تاپ به اندازه کافی بلند به یاد داشته باشید که نت بوک دوران و پس از آن عدد سمت چپ مجزا ترش تصور بر من تنگ دست. در حالی که دسته کوچک موسیقی جاز را لمس می افزاید: فله کل بسته است یک ذره کوچکتر از بسیاری از نوت بوک استفاده می شود.

جای تعجب دسته کوچک موسیقی جاز لمس راحت است. Logitech تنها یک مو بیش از 10 اینچ, اپل, به کار, اما این شرکت طول می کشد استفاده از هر اینچ با لبه-به-لبه های کلیدی طرح است. هیچ فضای هدر رفته در اینجا. صفحه کلید دارای نور پس زمینه با قدرت گرفته شده از اپل از طریق هوشمند اتصال.

Logitech Combo Touch keyboard
Matthew S. Smith / Digital Trends

یک طرح بزرگ کمک کرده است همراه با clicky keys که احساس بزرگ است. من می خواهم به جای استفاده از دسته کوچک موسیقی جاز لمسی از پروانه-switch keyboard یافت و در مدلهای macbook. در کوتاه مدت نگران نباشید در مورد صفحه کلید. شما نمی خواهد که یک مشکل با آن است.

صفحه لمسی نیست که چشمگیر, هر چند آن آشنا خواهد بود اگر شما خود را و یا تا کنون با استفاده از یک لپ تاپ بودجه. این اتاق به اندازه کافی برای استفاده راحت و سطح پاسخگو است. این پلاستیک, هر چند پس از آن فاقد صاف و ابریشمی احساس شما در اپل سحر و جادو صفحه کلید و اپل مک بوک لپ تاپ.

یک پایه ساخته شده است به صورت بخشی از دسته کوچک موسیقی جاز را لمس کنید تا آن را در دسترس حتی اگر صفحه کلید نیست متصل شده است. گسترده و محکم kickstand انجام یک کار تحسین نگه داشتن iPad من حل و فصل در دامان من. من هرگز نگران اپل ممکن است اسلاید کردن یا تلنگر به عقب.

لازم به ذکر است که iPadOS می کند کار خود را برای پشتیبانی از صفحه کلید و پد لمسی. شما پیدا کردن یک ردیف از کلید های تابع است که ارائه دسترسی آسان به ویژگی های iPad و صفحه لمسی را می توان مورد استفاده برای انجام حرکات چند لمسی شما می خواهم در غیر این صورت انجام بر روی iPad در صفحه نمایش لمسی. لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز لمس یک شخص ثالث لوازم جانبی اما ادغام بین آن و اپل احساس اول.

حتی یک حلقه به فروشگاه خود اپل مداد یا Logitech مداد قلم هر چند من خود را ندارد و یا.

لپ تاپ مقرون به صرفه جایگزین ؟

صفحه کلید و پد لمسی در لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز لمس و نگه دارید تا ساعت استفاده کنید. و با اخیر علاوه بر این از مکان نما کامل پشتیبانی به iPadOS شما می توانید انجام بسیاری از وظایف یک بار این سایت متعلق به لپ تاپ. آیا معنی که شما می توانید این مورد برای iPad در حال حاضر شما و خندق لپ تاپ خود را به طور کامل ؟

شاید. آن را قطعا ممکن است اما پاسخ این خواهد بود شخصی است و بستگی به تمایل خود را به تغییر گردش کار خود را.

می توانید این مورد برای iPad در حال حاضر شما و خندق لپ تاپ شما به طور کامل ؟ شاید.

وجود دارد مزایای اپل با دسته کوچک موسیقی جاز را لمس کنید. صفحه نمایش کوچکتر از اکثر لپ تاپ ها, اما خود, روشن, جذاب, و شما می توانید آن را لمس کنید. شما می توانید به راحتی سوئیچ بین استفاده از iPad به عنوان یک تبلت یا یک لپ تاپ کار. سفر محکم بستن است که آیا شما در حال راه رفتن 5 مایل یا پرواز 500.

نیز وجود دارد نه مقدار ضرر به اکوسیستم های iOS – بر خلاف بسیاری از برنامه های در حال حاضر احساس می کنم سریع تر و صاف تر از خود را به PC یا Mac همتایان. اپل نیز دست به پایین بهتر از هر لپ تاپ بودجه وقتی که می آید به سرگرمی را به لطف صفحه نمایش و منطقی قادر به GPU.

Logitech Combo Touch case
Matthew S. Smith / Digital Trends

این همه خبر خوب. با وجود مزایای آن و عملکرد چند تکلیفی ویژگی های iPadOS بزرگ نیست در شرایط که در آن شما نیاز به باز کردن برنامه های مختلف و کار با آنها را در کنار هم و یا تلنگر بین آنها غالبا. پس از اپل برنامه های لمسی برای اولین بار آنها را کارآمد ترین استفاده از iPad را محدود نمایش فضا.

وجود دارد حتی برخی از طولانی مشکلات در وب مبتنی بر نرم افزار است که می تواند داد و بیداد کن بر روی iPad با وجود صفری سوئیچ دور از خدمت به نسخه های تلفن همراه از وب سایت به طور پیش فرض. وب سایت مبتنی بر وردپرس است که هنوز هم یک نقطه درد. این برنامه خوب است, اما آن کار نمی کند با هر اجرای وردپرس.

در اینجا چیزی است که من می توانم با اطمینان می گویند. اپل iPad Air یا iPad Pro 10.5 اینچ می شود کاملا قابل استفاده لپ تاپ تعویض هنگامی که زوج با دسته کوچک موسیقی جاز را لمس کنید. این که آیا شما ترجیح می دهند آن را یک تصمیم شخصی است اما آن می تواند کاملا کار می کنند.

ما را

لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز لمسی بزرگ و لوازم جانبی و مقرون به صرفه در $150. اگر شما صاحب یک آی پد سازگار با این مورد متوقف کردن جستجوی خود را. این است که اپل در مورد صفحه کلید به خرید.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

اپل سحر و جادو صفحه کلید بهتر است به طور کلی با یک حرفه ای تر و طراحی است, اما آن را تنها در دسترس برای اپل آخرین مدل نرم افزار (که دسته کوچک موسیقی جاز را لمس نمی کند پشتیبانی) و به طور قابل توجهی گران تر.

اپل صفحه کلید هوشمند است که در قیمت 160 دلار و ارائه می دهد بسیار باریک صفحه کلید می افزاید که کمتر به صورت فله. آن طراحی شده بود قبل از iPadOS ماوس پشتیبانی پس از آن فاقد صفحه لمسی. لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز لمسی به راحتی آن را ضربه.

Brydge باعث می شود انواع مختلفی از گزینه های دیگر, اما آن را نمی باید مورد صفحه کلید با صفحه لمسی برای iPad (7th-Gen), iPad Air یا iPad Pro 10.5 اینچ. این باعث می شود دسته کوچک موسیقی جاز لمس یک انتخاب بهتر است.

می خواهید گزینه های بیشتر? بررسي فايلهاي مورد علاقه ما, اپل, صفحه کلید موارد است.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز لمس خواهد شد و آخرین سال های بسیاری است. آن را ندارد ساخته شده در باتری است که ممکن است در طول زمان تنزل و آن را با دوام ساخت و ساز به راحتی دسته های خشن استفاده کنید. تنها خطر این است که آب به عنوان دسته کوچک موسیقی جاز لمس نیست امتیاز برای مقاومت در برابر آب.

شما باید آن را خرید ؟

بله. لاجیتک دسته کوچک موسیقی جاز لمس یک صفحه کلید بسیار عالی است که باید خود را به را انتخاب کنید برای اپل مدل را پشتیبانی می کند.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>