آهک به ارمغان می آورد پرش دوچرخه بازگشت به لندن

London/UK - 17/07/2019: Dockless Jump electric bike locked and left on a sidewalk of a street in Camden. Jump is an electric bicycle sharing system operating in the United Kingdom, owned by Uber
phaustov via Getty Images

هنگامی که بارگذاری دست رفتن آن روروک مخصوص بچه ها و دوچرخه های بخش بیش از آهک در این ارسال هزاران نفر از پرش e-دوچرخه در آمریکا به scrapheap به توان بازیافت. در اروپا هزاران نفر از دوچرخه کشیده شد از خیابان های شهرستان. در حال حاضر تحت آهک جهت برخی از پرش با دوچرخه در حال بازگشت به لندن است.

برای شروع حدود 100 پرش دوچرخه در دسترس خواهد بود در کامدن (آرکانزاس) و Islington, TechCrunch گزارش. ناوگان اندازه رشد خواهد کرد بر اساس تقاضا و پرش دوچرخه اضافه خواهد شد به آهک برنامه در تاریخ بعد. آنها هزینه £1 باز کردن و 15p در هر دقیقه است.

با توجه به TechCrunchآهک قصد دارد برای بازگرداندن پرش دوچرخه های خدمات در بارسلونا و پاریس و رم ، که کمتر از نیمی از شهرهای اروپایی پرش دوچرخه قبلا در دسترس است. لندن همچنین می توانید ببینید آهک e-اسکوتر. در اوایل این هفته بریتانیا تایید یک e-روروک مخصوص بچه ها برنامه آزمایشی و اگر اسکوتر تایید آهک به احتمال زیاد خواهد شد با یکدیگر رقابت برای یک نقطه.

با مستند محدودیت کاهش در برخی از نقاط جهان آهک آن می گوید: e-bike rental service دیده است رکورد استفاده کنید. کاربران در حال گزارش گرفتن طولانی تر و بیشتر سفرهای مکرر و در لندن به تنهایی آهک e-bike شبکه را تکمیل کرده است بیش از 1.5 میلیون سفر. تقاضا ممکن است همچنان به رشد به عنوان نگاه مردم به جلوگیری از حمل و نقل عمومی با توجه به همه گیر.

در این مقاله: پرش دوچرخه, دوچرخه, دوچرخه, های, لندن, آهک, e-bikes, e-تحرک, تحرک, حمل و نقل, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net