بر خلاف Facebook و Infinite, Snapchat است که عمدتا انجام همه حق در همه گیر

به عنوان Facebook هایش با یک تبلیغ تحریم Infinite چهره های بالقوه بان کی مون در ایالات متحده Snapchat تا به

توسط DOSTEMANSALAM در 1 مرداد 1399

به عنوان Facebook هایش با یک تبلیغ تحریم Infinite چهره های بالقوه بان کی مون در ایالات متحده Snapchat تا به حال نسبتا مثبت بیماری همه گیر.

این برنامه های اجتماعی شرکت مادر ضربه محکم و ناگهانی در آن Q2 سال 2020 درآمد, گزارش, گفت: آن را اضافه کرده است روزانه 9 میلیون کاربر فعال در بیش از سه ماهه گذشته با 17 درصد در سال در سال رشد. در سطح جهانی این شرکت امروز به میزبانی 238 میلیون روزانه کاربران فعال. در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته ضربه محکم و ناگهانی اضافه شده است که درآمد خود را نیز تا حدود 17 درصد در $454 میلیون $66 میلیون بیش از Q2 2019.

با وجود این صنعت گسترده درآمد و تبلیغات رکود ضربه محکم و ناگهانی بوده است قادر به نگه داشتن سر خود را بالای آب و همچنین نشده اعلام کرد هر گونه اخراج در این بیماری همه گیر. این شرکت کاملا ایمنی بدن به رکود اقتصادی ، کسب و کار خود را در زمان ضربه قابل توجهی به خصوص در ماه مارس اوایل سال جاری زمانی که رشد آن کاهش یافته و حدود 25 درصد.

ضربه محکم و ناگهانی رهبری, اما, همچنان خوشبین است و معتقد است سرمایه گذاری خود را در مخاطبان متمرکز بر محصولات و تبلیغات شرکای اجازه خواهد داد که آن را برای جبران از دست دادن آن به عنوان کشور به حالت عادی بازگشت.

"محیط اقتصادی تبدیل شده است به چالش کشیدن برای بسیاری از شرکای تبلیغاتی ما و این تا به حال تاثیر بر میزان رشد در کسب و کار ما" گفت: Derek اندرسن ضربه محکم و ناگهانی رئیس امور مالی در سرمایه گذاران تماس بگیرید.

"ما با احتیاط خوش بینانه است که روند می تواند به بهبود در طول زمان اگر شرایط شروع به عادی اما ما نیز آگاه است که شرایط اقتصادی ممکن است بهبود بخشد و برخی از شرکای تبلیغاتی ما می تواند همچنان به صورت headwinds ناشی از بحران," او اضافه شده است.

تقریبا هر سرویس آنلاین را تجربه کرده است افزایش فعالیت و در نتیجه Snapchat پایه کاربر را در مسیر رو به بالا دارد. همانطور که انتظار می رود آن را نیز شاهد "افزایش ناگهانی در گروه-فعالیت های مرتبط در سراسر چت, تماس ها و بازی ها" به عنوان پناهگاه در خانه سفارشات قرار داده و تماس فیزیکی از سوال. آنچه باقی خواهد ماند به خصوص به چالش کشیدن برای آن است که برای حفظ تبلیغ علاقه — با توجه به ایالات متحده آمریکا, برنامه, بزرگترین, بازار, بدتر شدن coronavirus شرایط.

در اوایل این هفته Snapchat نورد ضربه محکم و ناگهانی مینی کامپیوترها است که اجازه می دهد تا به کاربران برای انجام طیف گسترده ای از شخص ثالث اعمال مانند مراقبه در فضای پلت فرم و یا فهرست بلیط های فیلم تا کنون که بدون خروج از برنامه پیام رسانی خود را.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب