خرید رپورتاژ

TAIPEI, TAIWAN - MAY 19: Crowd and stage at League of Legends Mid-Season Invitational Finals on May 19, 2019 in Taipei, Taiwan. (Photo by Timo Verdeil/ESPAT Media/Getty Images)
ESPAT رسانه ها از طریق گتی ایماژ

آوردن esports تیم از سراسر جهان با هم به صورت عمده در شخص مسابقات نیست دقیقا امکان پذیر است در حال حاضر نه آن را هر زمان به زودی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان مثل بازی شورش را لغو کرده است, این سال , لیگ از افسانه های اواسط فصل دعوتی (MSI).

شورش تا به حال سعی کردم به نگه داشتن این مسابقات در برنامه تداوم آن از ماه مه تا ژوئیه اما این وضعیت نیست و به احتمال زیاد به بهبود به اندازه کافی پس از آن برای MSI قادر به پیش بروید. فراخوانی کردن رویداد “لازم است برای اطمینان از سلامت و ایمنی از بازیکنان تیم, خدمه, همکاران, رسانه ها و طرفداران” LoL esports سر John Needham نوشت: در یک پست وبلاگ.

در حال اجرا از راه دور نسخه از این رویداد نیست دقیقا قابل دوام. تیم گسترش دور و گسترده و زمان تاخیر خواهد تاثیر قابل توجهی در مسابقات. این LoL منطقه ای لیگ هنوز در حال و برش این سال MSI بدان معنی است که آنها می توانید به چوب اصلی خود را در تابستان تقسیم برنامه.

MSI نتایج معمولا قابل تحمل در مسابقات قهرمانی جهان بذر اما که نمی خواهد بازی یک عامل این سال است. با که در ذهن شورش اعلام کرده است تغییرات منطقه ای و دانه تخصیص برای جوانان 2020. MSI لغو “نیز اجازه می دهد تا ما را به ما اختصاص جهانی esports تیم و منابع به برنامه ریزی برای جهان سال 2020” Needham نوشت. “ما کاملا متعهد به ارائه بزرگترین عینک ما تا کنون تولید شده در چین به جشن ما ورزش 10-year anniversary.”

در این مقاله: esports, لیگ از افسانه, leagueoflegends, شورش, بازی riotgames msi اواسط فصل دعوتی, midseasoninvitational, covid-19, کروناویروس, lol, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو