لیتون مواجه کلاس اول مسافران در لذت Snowpiercer کلیپ


Daveed Diggs in Snowpiercer.

Daveed را از دست Diggs در Snowpiercer.
تصویر: TNT/CBR

وجود دارد چیزی است که واقعا رضایت بخش در مورد دیدن افراد ثروتمند عصبی شدن.

در یک کلیپ از یک آینده قسمت از Snowpiercerارائه شده توسط Comic Book Resources, یک گروه از افراد ثروتمند—یا, خوب, اول classers این قوم که نشان دهنده افراد مهم در ناکجاآباد از Snowpiercer—دریافت بسیار عصبی است. آن را بسیار سرگرم کننده به تماشای.

Daveed را از دست Diggs لذت بخش به عنوان لیتون در برابر مسافران به عنوان او در ادامه تحقیقات خود به قتل که آورده اند و ما به عنوان بیننده به Snowpiercer‘s world. او می خورد و او سخنرانی او باعث می شود خود را راحت است. کلیپ از آینده ژوئن 7 قسمت از این سری روشن می سازد که در آن همه چیز در حال رفتن: نسبت به کسی که در انجام این جنایات و پایان بررسی است. و این آغاز چیزی بیشتر.

تبلیغات

Snowpiercer است عجیب و غریب نشان می دهد نیمی از TNT پلیس درام و نیم sci-fi ناکجاآباد. و همه ما باید انتقادی از پلیس درام امروزه با توجه به راه پلیس در دنیای واقعی تمایل به عمل می کنند اما لیتون جالب تمایلی پلیسی در جهان نیست که چقدر دوست دارید یا می خواهید هر کسی که به کشف آن شر است. که باعث می شود نشان می دهد جالب تر از فرمت آن ممکن است نشان می دهد و اگر Diggs همچنان به چنین عملکرد الکتریکی مسلما ارزش تماشای در حالی که هنوز رتبهدهی نشده است.

تبلیغات

Snowpiercer پخش در روزهای یکشنبه در TNT.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>