آخرین Coronavirus علم: امیدوار شواهد برای طولانی مدت ایمنی


A Southwest airlines jet seen at New York City’s Laguardia Airport on November 10, 2018

یک خطوط هوایی جت دیده می شود در شهر نیویورک فرودگاه لاگاردیا در نوامبر 10, 2018
عکس: بروس بنت (گتی ایماژ)

در این خلاصه ای از آخرین تحقیقات به covid-19 گیر ما پوشش تشویق شواهد برای مصونیت چرا این ویروس ممکن است بسیار هوابرد و یک اثر غیر منتظره از این بیماری همه گیر در ما پیش بینی آب و هوا.

تبلیغات

ایمنی امید

یک مطالعه در این هفته به نظر می رسد ارائه یک شعاع از نور خورشید در میان نگرانی هایی است که ایمنی به کروناویروس ممکن است در کوتاه مدت است.

تبلیغات

مقدماتی مطالعه منتشر شده در preprint سرور medRxiv در جمعه تجزیه و تحلیل پاسخ آنتی بادی از افرادی که تا به حال خفیف تا متوسط covid-19 و تحت درمان قرار گرفتند در شهر نیویورک محل واحد مرگبارترین شیوع ثبت شده در ایالات متحده تا کنون (حداقل 22,000 مرگ و میر).

در بیش از 90 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای covid-19 آنتی بادی محققان دریافتند وجود یک قوی سطح خنثی سازی آنتی بادی های آنتی بادی به فکر بود مهم در جلوگیری از دوم عفونت است. حضور این آنتی بادی خنثی پایدار باقی مانده حداقل سه ماه پس از بهبود.

خنثی سازی آنتی بادی اغلب یک شاخص کلیدی برای ایمنی بنابراین این نشانه خوبی است که covid-19 ایمنی برای بسیاری از مردم گذشته باید حداقل برای آینده نزدیک. دیگر تحقیقات نیز نشان داده است که یک فرم دوم از پاسخ ایمنی بدن به رهبری سلول های T قوی است پس از یک کشمکش covid-19. اما ما هنوز هم باید مراقب باشند و پیگیری بازماندگان به می دانم که اگر و زمانی که ایمنی ممکن است شروع به افول است.

شواهد برای انتقال قطرات

در اوایل این ماه سازمان بهداشت جهانی اذعان کرد که covid-19 را می توان از طریق ریز ذرات معلق در هوا نفس توسط افراد آلوده نه تنها از طریق قطرات بزرگتر—در عبارت دیگر می توان آن را یک بیماری هوابرد.

تبلیغات

پایدار سوال این است که آیا انتقال آئروسل است که نقش قابل توجهی در گسترش این بیماری همه گیر در مقایسه با انتقال قطرات (هر دو شامل تنفس میکروب بنابراین در صورت ماسک مفید هستند در هر دو سناریو). ذرات معلق در هوا سفر دورتر از قطرات پس از بازدم و زمانی که آنها خشک کردن آنها می تواند ترک ذرات gunk که معطل در هوا احتمالا برای ساعت. اگر ذرات معلق در هوا معمولا كردن covid-19 سپس اقدامات احتیاطی مانند اقامت 6 فوت دور از دیگران و با پوشیدن پارچه و یا ماسک های جراحی ممکن است به اندازه کافی برای کاهش خطر در بسیاری از موارد.

تبلیغات

جدید مطالعه مقدماتی در این هفته می تواند برخی از کمک های ارائه وجود دارد. آن را تجزیه و تحلیل داده ها که به دنبال مراقبت های بهداشتی کارگران در زمان واقعی در طول تعاملات خود را با covid-19 بيمار. حدود 2 درصد تشخیص داده شد با covid-19 در طول دوره مطالعه. نویسندگان سپس فرار به مدل های که سعی در برآورد که چگونه به خوبی برخی از شناخته شده هوابرد میکروب ها مانند سل را در همان سناریو.

این مدل به طور معمول استفاده می شود به منظور برآورد هوابرد پتانسیل یک بیماری های عفونی و بسته به عواملی مانند بار ویروسی مردم سطح مواجهه با فرد آلوده و تهویه اتاق. این اطلاعات در زمان واقعی به محققان اجازه می دانم که چگونه اغلب و برای چه مدت مراقبت های بهداشتی کارگران صرف وقت با بیماران. آنها نیز فرار چندین شبیه سازی به حساب که ماسک ها نفر از مردم تصور می شود با استفاده از (یا فولاد ماسک یا ماسک n95که خیلی بهتر در جلوگیری از انتقال هوابرد) و همچنین سطوح مختلف تهویه در اتاق.

تبلیغات

آنها در نهایت به این نتیجه رسیدند که هوابرد نرخ انتقال از SARS-CoV-2 به احتمال زیاد به مراتب پایین تر از آن را برای سل rhinovirus و حتی اصلی سارس.

هر چند این مطالعه یافته های نرفته اند از طریق بررسی دقیق این خطوط با دیگر تحقیقات نشان می دهد که covid-19 است فرصت طلبانه هوابرد و است که بسیاری از موارد هنوز هم می توان با انتقال قطرات. و آن را باید معنی ماسک پوشیدن و فاصله باقی خواهد ماند و مهم راه برای ایمن ماندن. که گفت: نویسندگان نیز به این نتیجه رسیدند که “خطر ابتلا به عفونت های قابل ملاحظه ای کاهش می یابد با افزایش تهویه از اتاق” به این معنی که وجود دارد مهم گام های ما را می تواند به کاهش احتمال covid-19 پخش كردن, از طریق ذرات معلق در هوا.

تبلیغات

این mucking ما پیش بینی آب و هوا

با کمتر هواپیما در هوا به دلیل covid-19 دقت پیش بینی آب و هوا کاهش یافته است و با توجه به یک مطالعه جدید از جمعه.

تبلیغات

پیش بینی آب و هوا تا حدودی متکی بر اطلاعات ارائه شده توسط هواپیماهای عبور از هواپیما به طور منظم ضبط اطلاعات در مورد شرایط جوی مانند باد, دما و رطوبت در طول پروازهای خود را. اما همه گیر منجر به شدید محدودیت های مسافرتی بین کشورها در حالی که گردشگری بدیهی است که در زمان سقوط شدید.

انگلستان دانشمند یانگ چن عضو ارشد پژوهش در لنکستر, محیط, مرکز, نگاه کرد, پیش بینی آب و هوا در سراسر جهان بین ماه های مارس و آوریل سال 2020 است. او در بر داشت آنها کمتر دقیق تر از سال های گذشته در مکان هایی که هواپیماهای اغلب در طول سفر مانند آمریکای شمالی و جنوب شرقی چین و استرالیا است. آنها حتی بدتر برای مناطق دور افتاده و برای پیش بینی های دراز مدت. او همچنین تخمین زده است که جهان از دست 50-75 ٪ از آن هواپیما آب و مشاهدات در طول آن ماه.

تبلیغات

این کاهش در دقت قابل کنترل است در کوتاه مدت و پیش بینی های آسمانی ثابت باقی مانده است و از مدل هنوز هم می تواند استفاده از داده های ماهواره ای به شکل که. اما دیگر آن طول می کشد به دقت به بالا شانس بیشتری برای آن می تواند نقص از “هشدار شدید آب و هوا و اضافی باعث آسیب های اقتصادی در بالا که از بیماری همه گیر” چن نوشت.

پیش بینی در برخی مناطق مانند اروپای غربی بودند تا حد زیادی تحت تاثیر از دست دادن هواپیما, اما به احتمال زیاد چون آنها به وفور زمین ایستگاه های آب و هوا است که می تواند انتخاب کنید تا به سرعت.

تبلیغات

“این یک درس خوبی به ما می گوید که ما باید به معرفی بیشتر و مشاهده سایت ها به خصوص در مناطق با پراکنده داده مشاهدات” چن گفت: در بیانیه منتشر شده توسط اتحادیه ژئوفیزیک آمریکا. “این به ما کمک خواهد کرد به بافر اثرات این نوع از اورژانس جهانی در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de