کار تنظیم کننده نگاه به آمازون اخراج از منتقدان صریح

اسکات اولسون/گتی ایماژ آمازون رو موشکافی برای شلیک کارکنان و در غیر این صورت قابل توجه در من

توسط DOSTEMANSALAM در 31 فروردین 1399
CHICAGO, ILLINOIS - DECEMBER 10: Former injured Amazon employees join labor organizers and community activists to demonstrate and hold a press conference outside of an Amazon Go store in the loop to express concerns about what they claim is the company's "alarming injury rate" among warehouse workers on December 10, 2019 in Chicago, Illinois. According to the community group Warehouse Workers for Justice, some Amazon warehouse facilities have injury rates more than twice the industry average, with peak rates occurring during the holiday season. (Photo by Scott Olson/Getty Images)
اسکات اولسون/گتی ایماژ

آمازون رو موشکافی برای شلیک کارکنان و در غیر این صورت قابل توجه در منتقدان از آن در محیط کار شیوه های. ملی روابط کار هیئت مدیره است که به دنبال به ادعای آمازون برای مقابله به مثل در برابر کارکنان که سازماندهی یا شرکت در تظاهرات از جمله شلیک آنها و یا پرسیدن سوالات غیر قانونی. هیئت کاهش یافته است به اقدام علیه آمازون تا کنون اما NLRB شیکاگو مدیر منطقه ای گفت: مجازات ممکن است اگر وجود دارد "شایسته اتهام" مربوط به دیگر ناعادلانه رفتار در شش ماه آینده.

در بیانیه ای به BuzzFeed News, شرکت نگهداری می شود که کارکنان برای مجازات شد "بد اعمال" است که شامل "خطر اندازد[ing] سلامت رفاه و ایمنی" از همکاران با نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اما کسانی که درست شکایات استدلال کرده اند که آمازون است و فقط اجتماعی با استفاده از فاصله به عنوان یک بهانه است و با استفاده از تاکتیک ارعاب برای حفظ کارکنان در خط مانند پرش به طور مستقیم به نهایی اخطار کتبی به جای تدریجی هشدارها را که قرار است استفاده کنید.

فعال کارکنان بر این باورند تلاش های خود را تحت فشار قرار دادند آمازون برای بهبود رفتار آن مانند سازماندهی سختگیرانه تر COVID-19 اقدامات ایمنی. درست است یا نه یک NLRB پرس و جو قرار می دهد آمازون تحت فشار قابل توجهی — بیشتر ادعای قصاص می تواند منجر به اقدام نظارتی.

در این مقاله: آمازون coronavirus Covid-19 ملی روابط کار هیئت مدیره nlrb, کار, کار, حقوق, مقررات, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن