Kobo جدید ورود به سطح e-reader است $100 نیا

Kobo Rakuten در Kobo خوانندگان هنوز هم حلق آویز در اطراف برای رقابت با آمازون روشن شدن صف و ا

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399
Kobo announces the Nia, a $100 lightweight e-reader
Kobo

Rakuten در Kobo خوانندگان هنوز هم حلق آویز در اطراف برای رقابت با آمازون روشن شدن صف و این شرکت فقط پرده برداری از یک مدل جدید است. Kobo نیا ورود به سطح خواننده با شش اینچ 1,024 x 758 Carta E Ink display (با Kobo را ComfortLight مقابل روشنایی), 172 گرم وزن 8GB ذخیره سازی تا 1000 میلی آمپر باتری است که اجرا خواهد شد "هفته ها در پایان" با یک شارژ ،

قیمت $100 نیا نشسته جایی بین آمازون ورود به سطح 90 دلار افروختن و 130 دلار Paperwhite. در بالا از آن, نیا sould تواند یک کمی آسان تر در چشم آن را به عنوان ارائه می دهد 212 ppi قطعنامه در مقایسه با 167 ppi برای روشن شدن.

Kobo در حال حاضر به فروش می رساند چهار خوانندگان از جمله 120 دلار کلارا HD (300 ppi) که رقبای آمازون Paperwhite. آن را نیز به فروش می رساند پایان بالاتر, مقاوم در برابر آب $170 ترازو H20 و 250 دلار Forma مدل. دومی رقابت با آمازون $290 واحه برای 1 درصد خواننده تنظیم شده است.

Kobo announces the Nia, a $100 lightweight e-reader
Kobo

برای بقیه از ما نیا مقرون به صرفه رقیب برای روشن شدن. در حالی که آن را 10 دلار بیشتر, شما ممکن است احساس کنید که ارزش بودن رایگان از آمازون اکوسیستم بنابراین آن را آسان تر به sideload کتاب. در همان زمان آن را نیز پشتیبانی از آمازون OverDrive است که شما اجازه می دهد به قرض گرفتن کتاب از کتابخانه ها در بریتانیا و ایالات متحده و جاهای دیگر (با یک کتابخانه کارت). Kobo نیا در حال حاضر باز برای قبل از سفارش در 100 دلار با حمل و نقل مجموعه ای برای شروع در ژوئیه 21.

در این مقاله: Rakuten, Kobo, نیا, خواننده کتاب های الکترونیکی, e-reader, Walmart, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب