کلی تامپسون, جوک, Steve Kerr بزرگ به پایان رسیده است' او را زمانی که او ملاقات مایکل جردن

در طول سال گذشته کنفرانس غرب نهایی رزمندگان گارد تیراندازی کلی تامپسون گفت: داستان از زمانی که او ملاقات مایکل

توسط DOSTEMANSALAM در 9 اردیبهشت 1399

در طول سال گذشته کنفرانس غرب نهایی رزمندگان گارد تیراندازی کلی تامپسون گفت: داستان از زمانی که او ملاقات مایکل جردن پس از Chicago Bulls بازی در پورتلند در سال 1998 است.

چند ماه بعد فیلم از هفت سال کلی و برادران خود را ملاقات محمدجواد ظاهر.

و در یکشنبه شب -- درست قبل از قسمت شماره 3 و شماره 4 از "آخرین رقص" مستند پخش ESPN -- کلی پست شده به Instagram برای توصیف آن لحظه.

اما این شوخی در آخرین بخش از پیام خود را -- که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با اردن-که تا به حال مردم از خنده:

"به عنوان یک پسر بچه برای دیدن MJ و Scottie احترام برای من میآید و به Mykee, Trayce و من تولدش - من فکر کردم که او جالبترین پدر در جهان!

نمی توانید صبر کنید برای قسمت 3 از آخرین رقص امشب!

P. s. استیو کر بزرگ به پایان رسیده من وقتی که من از او پرسیدم برای تولدش او گفت: من باید مثل او و شلیک 45% حرفه ای از 3 به دست آورند که sig! (خنده گریه چهره emoji)."

کلی بعد از ویرایش کر شوخی از او Instagram پست اما خوشبختانه ما آن را نجات داد.

کر -- که مربی کلی با رزمندگان از فصل 2014-15 -- شات 45.4 درصد از 3 نقطه در محدوده 1.8 تلاش در هر بازی بیش از کار خود را. در طول "آخرین رقص" فصل 1997-98 او شات 43.8 درصد از عمیق است.

از طریق هشت فصل کلی است که در 41.9 درصد 7.0 تلاش در هر بازی. آن مرد به وضوح نیاز به گام بازی خود را به منظور دریافت که تولدش از او مربی است.

[مرتبط: Draymond می فرستد پیام به متنفر قرار می دهد فشار بر خود]

در نهایت سه بار قهرمان NBA را Instagram پست شامل بیش از فقط کلمات بالا. کلی شامل 36-دوم تصویری و گفت:

"من به یاد داشته باشید خیلی از آن شب ... من به یاد داشته باشید پدر من ما را به عقب -- انتظار در تونل. ما می خواستیم برای دیدن Scottie و مایکل خیلی بد. من فکر نمی کنم من یک کلمه گفت.

"اما این واقعیت که من قادر به بود وجود دارد و دیدار با افسانه خود شد تا انگیزه برای من است. من قادر به همه دوستان من وقتی که من به مدرسه رفتم. من برای همیشه گرامی که حافظه.

"من همیشه می توانید بگویید که من به همسالان (و) من به آینده کودکان و نوجوانان است که من قادر به دیدار با مایکل جردن در نخست خود را و ببینید Chicago Bulls بازی. این واقعا یک افتخار و چیزی است که من هرگز فراموش نخواهم کرد."

Follow @DrewShiller در Twitter و Instagram

[RUNNIN' پخش پادکست: گوش دادن به آخرین قسمت]
 

کلی تامپسون, جوک, Steve Kerr بزرگ به پایان رسیده است' او را زمانی که او ملاقات مایکل جردن در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب