Kenneth Branagh تا به حال یک زمان استرس زا ساخت اصلی Thor

کریس همسورث به عنوان ثور. تصویر: استودیو مارولزمانی که Kenneth Branagh کارگردانی ثور آورده و بسیاری برق Avenge

توسط DOSTEMANSALAM در 25 خرداد 1399
Chris Hemsworth as Thor.
کریس همسورث به عنوان ثور.
تصویر: استودیو مارول

زمانی که Kenneth Branagh کارگردانی ثور آورده و بسیاری برق Avenger به صفحه نمایش بزرگ او تغییر چهره مدرن و فیلمهای. نه به خاطر ثور بود که بزرگ یا پیشگامانه—آن را بسیار سخت!—اما از آنجا که انجام این کار ارائه شده و بافت همبند است که اجازه مارول سینمایی جهان به شروع مسلط هالیوود است. آن را ثابت کرد که معجونی از زیبایی شناسی را تشکیل می دهند که مشترک مارول جهان می تواند کار بر روی فیلم است. که بار بود و آن را به عنوان نظر می رسد فشار زیادی.

تبلیغات

صحبت کردن با برخورد در مورد انواع مسائل از جمله کار خود را در Artemis Fowl, Branagh همچنین برخی از بینش جدیدی را تجربه کارگردانی ثور و چقدر طاقت فرسا است که تجربه واقعا بود.

"وجود دارد هیچ سوال که tonally ثور حیاتی بود پس از موفقیت عظیم درخشان مرد آهن از آقای فاورو و رابرت [داونی جونیور] و پس از آن کمی کمتر موفق خود را در نظر هالک باور نکردنی. Thor بحرانی شد به حال مرتب کردن بر اساس رنگها پل—ویژگی به معنای واقعی کلمه یک پل رنگین کمان را به عنوان به خوبی بین آن را به عنوان بودند که در خاک ریشه دوانده و فضای محدود و محدود به بخش هایی از جهان آگهی متنی" Branagh گفت. "بنابراین وجود یک نوع همبند ماتریس که Thor عسگرد نه عوالم و همه چیز را که درگیر آن می تواند در داخل که بزرگ مارول سینمایی جهان است که فوق العاده مهم است که نمی تواند انجام شود توسط درخشان کاپیتان امریکابه دلیل نبود همان مواد. این بود که گفت: "با وجود خارق العاده آینده?'"

تبلیغات

که بدان معنی است که تمام تصمیمات Branagh ساخته شده به عنوان یک مدیر در آن فیلم پر شد با بحرانی وزن است. به طور خاص Branagh به خاطر دردناک که رفت به مصاحبه نقش سرب است. در آن زمان Branagh توضیح داد که آن را در حال حاضر تاسیس که, درام, بین ثور و لوکی خواهد بود lynchpin آینده Avengers فیلم. بنابراین این دو شخصیت تا به حال به حق یا همه درگیر خواهد بود مقدار زیادی از زمان و پول است.

Branagh توضیح داد:

من هرگز فراموش نکنید لحظه ای که ما بازیگران آن دو پسر [Chris Hemsworth و Tom Hiddleston]. آن را مانند یک نوع مدیتیشن و یا یک نوع طلسم... کوین فیگ تو باید راه می رفت در اطراف این میز بیضی شکل صد بار که صبح روز شنبه به من نگه داشته و مرتب کردن گفت: "من فکر می کنم ما باید با آنها تماس بگیرید.' 'آیا شما مطمئن هستید؟' 'من فکر می کنم ما باید با آنها تماس بگیرید.'... و من می دانستم که چگونه عمیقا جدی است که تصمیم گیری شد. کوین گفت: "ما هرگز یک تصمیم مهم تر در این شرکت از آنچه اتفاق می افتد در این اتاق پنج شنبه صبح ساعت 10:30 هنگامی که شما انتخاب کنید تا گوشی به کریس همسورث و سپس Tom Hiddleston. آن یا رفتن به محل کار و یا در آن نیست. موفق باشید.'

تبلیغات

که تنش بود به اندازه کافی برای Branagh برای تصمیم گیری در برابر بازگشت بعدی Thor فیلم که قابل درک است هر چند او به ظاهر کاملا مخالف بازگشت به طیف یا حداقل این سبک از فیلمسازی اگر فرصت خود را توجیه می کند.

"Tاو همه چیز راه کار وجود دارد یک نسخه از وقایع که در آن... گاهی اوقات با این داستان من می خواهم برای برنامه ریزی آنها را به عنوان trilogies اما آن را بسیار سخت تر در این صورت است که برای کار کردن به دلیل ریسک بسیار بالا شما باید واقعا ببینید که چگونه یکی از اولین می کند. زمانی که برای اولین بار یک به پایان رسید و اساسا آن را به حال شده است فوق العاده سه سال از زندگی من, اما من نیاز به شارژ در چیز دیگری است." "من بیش از حد به شیشه یک, بنابراین من قطعا never say never again چون زندگی من را تغییر داد و تغییر زندگی حرفه ای من و من عمیقا سپاسگزار برای آن است. من آماده برای رفتن مستقیم به یکی دیگر, اما من می خواهم این ایده از..., من دوست دارم به برنامه ریزی چیزی است که یک بیزینس در فیلم شرایط است. که هنوز نمی آیند همراه نشده است اما شاید از آن خواهد شد."

تبلیغات

Branagh قطعا به ارمغان می آورد یک تیز شکسپیر چشم به تهیه فیلم. اگر این طیف همیشه نیاز دارد که نوع دیدگاه دوباره دیزنی می داند که تماس بگیرید.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب