'Kena: پل ارواح' PS5 تریلر نشان می دهد پیکسار مانند گرافیک

اخگر آزمایشگاه گذشته از بزرگ نام عنوان افق و رزیدنت ایولسونی نیز به نمایش جذاب بازی indie در

توسط DOSTEMANSALAM در 23 خرداد 1399
Ember Lab
اخگر آزمایشگاه

گذشته از بزرگ نام عنوان افق و رزیدنت ایولسونی نیز به نمایش جذاب بازی indie در با پیکسار مانند تصاویری در آینده از بازی PS5 رویداد. Kena: پل ارواح است یک داستان رانده اکشن ماجراجویی توسط یک توسعه دهنده به نام اخگر آزمایشگاه. در شرکت پست در وبلاگ پلی استیشن COO جاش Grier گفت اخگر آزمایشگاه بود "بوتیک استودیو متخصص در توسعه شخصیت برای تبلیغات متحرک" قبل از کار بر روی بازی.

Kena ترکیبی از اکتشاف با سرعت گام مبارزه در یک جهان که در آن شما باید به رشد یک تیم از روح اصحاب به نام پوسیدگی. شما نیاز به افزایش توانایی های خود و ایجاد راه های جدید برای دستکاری محیط زیست است. بر اساس این تریلر نشان داده شده در طول این رویداد شخصیت خود را می توانید با استفاده از سحر و جادو و اداره کردن کارکنان با کریستال آبی به عنوان یک سلاح. متاسفانه این بازی نمی باشد و تاریخ انتشار در عین حال اما PS5 خود است و انتظار می رود در دسترس خواهد بود این آمدن فصل تعطیلات.

شما می توانید به تماشای این تریلر برای Kena: پل ارواح زیر.

در این مقاله: PS5, سونی, Kena, Kena: پل ارواح اخگر Labs, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب