فقط خرید یک لعنت پلوپز

آن را حتی به عنوان یک پسر بزرگ مثل این یکی. عکس: Yoshikazu Tsuno/AFP (گتی ایماژ)این همه را با یک تصویری کاهش ی

توسط DOSTEMANSALAM در 2 مرداد 1399
It doesn’t even have to be a big boy like this one.
آن را حتی به عنوان یک پسر بزرگ مثل این یکی.
عکس: Yoshikazu Tsuno/AFP (گتی ایماژ)

این همه را با یک تصویری کاهش یافته است به پخت و پز ما شل است.

در صورتی که شما احساس نمی مانند تماشای آن مالزی کمدین Nigel Ng alter ego عمو راجر دست خود را گه در سیاه و سفید دیک بزرگ مواد غذایی نشان می دهد که در آن میزبان به طور کامل تموم پخت و پز تخم مرغ سرخ شده با برنج. وجود دارد چند چیز اشتباه است با میزبان برنج روش پخت و پز—و نه شستن آن را تخلیه و آن را با یک صافی و سپس شستشو برنج پخته شده یک دوم زمان قبل از قرار دادن آن در یک ماهی تابه. اما یک اشتباه قابل اجتناب بود میزبان پخته شده برنج در stovetop در یک ماهی تابه.

تبلیغات

من که نه هر کس می آید از یک برنج-فرهنگ خوردن. که ساخته شده بود کاملا روشن به من در زمانی که بسیاری از دستور شل را denizens اشاره کرد که آنها خود را ندارد و یک پلوپز. من یک بار دیگر خاطر نشان کرد که بسیاری از مردم شده است به خود آسیب رساندن سال با gummy احساساتی, داغ مرطوب برنج. این غیر ضروری است و جنون.

تبلیغات

یک اجاق گاز برنج است که شاید یکی از اولین وسایل من تا کنون آموخته است که چگونه به کار گیرند. از آن آسان بود. پدر و مادر من تا به حال یک پایه زرد Zojirushi تنها با یک دکمه. شما شسته برنج در درون کاسه مانند یک فرد متمدن اندازه گیری آب تا مفصل اول انگشت خود را و پس از آن... دکمه را فشرده است. مدتی بعد اجاق گاز dinged. شما درب را باز کرد و voila, کامل برنج در هر زمان تنها. در طول سال ما برنج رو به طور فزاینده خیال باف. تعدادی از دکمه ها افزایش یافته است. بخار فایل پیوست اضافه شد. برنامه ریزی توابع ساخته شده این امکان را برای شما به دبستان برنج در صبح قبل از کار و یا مدرسه و آن را آماده زمانی که شما به خانه برای صرف شام. هر چه پیشرفت یک چیز همیشه باقی مانده درست است.

برنج بود و کامل. اگر نبود آن را به خاطر شما انسان کردن در جایی.

من شنیده ام برخی از مردم ادعا می کنند که آنها تسلط دارند stovetop برنج روش پخت و پز به نقطه آن را فقط به عنوان خوب به عنوان یک پلوپز. یکی از آنها نیاز به گرفتن چند کرسی به این دلیل است که یک طاس رو دروغ است. دو حتی اگر شما به اندازه کافی برنج در stovetop است که نیاز به یک چشم مراقب باشند. با پلوپز, شما می توانید به معنای واقعی کلمه انجام هر چیز دیگری را با زمان.

"ب-ب-ب-اما آن را تنها یک چیز است و من نمی خورند, برنج تقریبا به اندازه کافی و یا در مقادیر چنین است که من نیاز به یک برنج پز!"

تبلیغات

Shhhhhhhhhhhhh. اول شما فکر می کنید مردم تنها در آسیا نمی وجود دارد ؟ آیا شما فکر می کنم آنها فقط نشسته به تنهایی در آپارتمان خود را در پخت و پز 5-جام دسته های برنج در تمام طول روز تاسف خود را از عدم مقابله فضا ؟ این مسخره است. وجود دارد یک فرد برنج در خارج وجود دارد! در کالج من تا به حال یک ریزه Zojirushi ساخته شده است که دو فنجان برنج حداکثر در 30 دقیقه. هزینه آن از 80 ، 000 ین (حدود $80) بود که با شکوه و احتمالا تنها دلیل من از گرسنگی مردن. حتما سال بعد مادرم خندید در چهره من وقتی که من استعداد او 6-جام پلوپز زمانی که وفادار او 25 ساله و یک سالگی درگذشت. ("ده فنجان یا نیم تنه" است و شعار او.) اما نظر من در اینجا این است که برنج آمده از انواع و اقسام برندها در انواع اندازه ها و ظرفیت های.

دوم اگر شما فکر می کنم تنها چیزی که یک پلوپز می توانید انجام دهید این است که طبخ برنج شما شده اند به دروغ تمام زندگی خود را. شما می توانید با صدای تلپ یک تخم مرغ در پلوپز در حالی که شما طبخ برنج خود را (و یا سایر غلات) و وای شما آسان نرم یا سخت آب پز تخم مرغ. اگر خود را پلوپز می آید با یک غلتک دندانه دار کردن, شما می توانید بخار سبزیجات در حالی که خود آشپز برنج. شما می توانید آن را به طبخ یک قابلمه سوپ, frittata, سیب و ظاهرا حتی ماست. حدس بزنید چه. شما حتی می توانید طبخ کباب دنده در پلوپز. جهنم اگر فر شما می توانید استفاده از آن برای پخت کیک—یک چیزی که من در حالی که زندگی در توکیو به عنوان بسیاری از آپارتمان ها ندارد و کوره. نکته من این است که آن را نه تنها وظیفه دستگاه و آن را به یک ابزار است که محدود به غذاهای یا نه.

تبلیغات

من می دانم که برخی از مردم فقط نمی خرید پلوپز و یا انتخاب کردن برای درشت فوری گلدان که همچنین بادها با یک لایه نازک از برنج گیر به پایین. شما چه چیزی برای شما بهتر مامانی. اما من هرگز بدون حداقل یک برنج پز در خانه من برای 32 سال و شما می دانید چه ؟ من هرگز تا به حال به خوردن shitty چسبنده برنج یا.

آه و شستن برنج شما بی خدا کافر.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب