جف بزوس باعث می شود 13 میلیارد دلار در یک روز در طول همه گیر


Illustration for article titled Jeff Bezos Makes $13 Billion in One Day During Pandemic

عکس: اریک Baradat/AFP (گتی ایماژ)

آمریکا در پرتگاه سقوط اقتصادی با حدود 25 میلیون آمریکایی میله میله به لگد کردن گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس uninsurance اواخر این هفته و کاخ سفید خانههای گلی خالی کاهش مالیات و پیچ شما به عنوان یک جایگزین. اما هر ابر زشت و ناپسند پوشش نقره ای: ثروتمندترین مرد و فرومایه آمازون ارباب جف بزوس در حال انجام است ،

تبلیغات

با توجه به بلومبرگ برآوردجف بزوس را دیدم خود را برآورد ثروت خالص با افزایش 13 میلیارد دلار به $189.3 میلیارد در روز دوشنبه. که بزرگترین و تنها روز افزایش در تاریخ آژانس خبری هشت سال میلیاردرهای شاخص. بسیاری از این افزایش به سادگی برگشت ناگهانی کاهش tech شرکت سهام در هفته گذشته (Microsoft افزایش 4.3 درصدی در روز دوشنبه در حالی که تسلا افزایش 9.5 درصد). اما آمازون سهام تا حدود 73 درصد در سال به تاریخ—سوخت افزایش خرید آنلاین و تقاضا برای خدمات ابری یعنی همه گیر و بزوس شخصی ذخیره شده رسید $74.4 میلیارد را پس از سال 2020 است. During است که در مدت مشابه آمازون افتضاح درمان آن underpaid, overworked, ارتش انبار کارگران و پیمانکاران تا حد زیادی تغییر نمی کند و در برخی از راه رفتنtten بدتر, “پاداش” پرداخت به کارکنان وجود. 

یک مطالعه منتشر شده این مه توسط موسسه مطالعات سیاست یافت که 34 ملت ثروتمندترین 170 میلیاردرهای “دیده می شود ثروت خود را افزایش می دهد ده ها میلیون دلار” در طول این بیماری همه گیر از جمله بزوس تسلا/SpaceX مدیر عامل Elon Musk زوم بنیانگذار اریک یوان سابق مدیر عامل مایکروسافت استیو بالمر و دره سیلیکون املاک و مستغلات مغول جان آلبرت Sobrato. در این گزارش اشاره کرد که “جف بزوس ثروت افزایش بی سابقه مالی مدرن تاریخچه و تا حد زیادی متفاوت است روز به روز” با 25 میلیارد دلار بزوس متصلب بین Jan. 1 و 15 آوریل تا کنون بیش از تولید ناخالص داخلی هندوراس ($23.9 میلیارد دلار در سال 2018).

تبلیغات

این گزارش همچنین هشدار داد که این کشور میلیاردرهای خواهد شد به احتمال زیاد از ظهور این بیماری همه گیر به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است “و یا حتی دیدن یک افزایش عمده” در بخشی به دلیل کلی خود را بار مالیاتی به عنوان یک درصد از ثروت خود را کاهش یافت با 79 درصد از 1980 تا سال 2018 است.

(در حالی که تکنولوژی magnates به خوبی انجام داده اند مطالعه همکاری نویسنده چاک کالینز گفت: Gizmodo که میلیاردر کلاس است که به احتمال زیاد به از دست دادن پول به عنوان یک کل در طول بیماری همه گیر. او افزود که این همه اما برخی از آنها را “گزاف گویی بسیار سریع تر از هر کس دیگری—و این سهام در بازار به عنوان یک کل با تشکر از برندگان بزرگ است.”)

بلومبرگ اشاره کرد که بزوس را همسر سابق مکنزی بزوس که جدا از مدیر عامل شرکت آمازون در سال گذشته در میان تودرتو کیر, عکس رسواییدیدم او ثروت خالص افزایش حدود 4.6 میلیارد دلار در روز دوشنبه ، که مکان خود را به عنوان 13th, ثروتمندترین فرد در جهان و دوم آن زن ثروتمند در مدت کوتاهی در پشت L ‘ Oreal اری برنده زن فرانسوا Bettencourt Meyers. او بر خلاف شوهر سابق او است امضا دادن تعهد برای اهدای بیشتر ثروت خود بیش از این دوره از زندگی او است.

مشک نوشته شده است به طور مشابه فاسد سود در بالا رفتن سرسام آور تسلا سهام این سال با بلومبرگ میلیاردر شاخص نشان دادن او است تا $46.9 میلیارد دلار به 74.5 میلیارد دلار در کل سال به تاریخ. Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ است تا $14.8 میلیارد دلار 93.1 میلیارد در حالی که بالمر است تا 18 میلیارد دلار به $76.1 میلیارد دلار است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>