گوگل وعده به استفاده از Fitbit اطلاعات برای تبلیغات به دفع کردن آنتی تراست اتحادیه اروپا کاوشگر

گوگل قول داده است به سوء استفاده و حساس داده های سلامت از آن به دست آمده با آن $2.1 میلیارد Fitbit برای کسب

توسط DOSTEMANSALAM در 24 تیر 1399

گوگل قول داده است به سوء استفاده و حساس داده های سلامت از آن به دست آمده با آن $2.1 میلیارد Fitbit برای کسب هدف قرار دادن آگهی برای دفع یک مقیاس کامل ضد تراست کاوشگر در اروپا به گزارش رویترز،. غول موتور جستجو است که به طور بالقوه در مواجهه با این حال یکی دیگر اتحادیه اروپا تحقیقات آنتی تراست و بنا به گزارش ها تا به حال یک گزینه برای جلب رضایت بسیاری از این نگرانی ها, اگر این وعده به سازش موجود Fitbit حریم خصوصی کاربران و یا بهره برداری از تناسب اندام خود را اطلاعات برای تبلیغات است.

"این معامله است که در مورد دستگاه های نه داده. ما قدر این فرصت را به کار با کمیسیون اروپا در یک رویکرد است که پادمان مصرف کنندگان انتظارات که Fitbit دستگاه داده نمی شود برای تبلیغات استفاده می شود" گوگل به رویترز گفت در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

گوگل تا به حال تا جولای 13th برای ارائه امتیازات و پس از بررسی نظرات از گسترده پنل اروپا رقابت ناظر است به فاش کردن تصمیم خود در هفته آینده در روز دوشنبه, جولای 20th. تعهد, اما, نمی, تضمین ایمنی برای گوگل و امکان دارد این شرکت هنوز هم می تواند تا پایان در یک چهار ماه پروب ضد تراست.

ما رسیده ایم به Google برای کسب اطلاعات بیشتر و ما را به روز رسانی داستان ما به محض شنیدن.

از آنجا که گوگل اعلام کرد که در سال گذشته در ماه نوامبر آن را خرید Fitbit معامله شده و انتقاد شدید از تنظیم کننده ها و طرفداران حفظ حریم خصوصی در سراسر جهان است. با این حال هر دو شرکت را در موارد متعدد ادعا کاربران درمانی داده نمی شود برای هدف قرار دادن آگهی.

گوگل همچنین گفت: Fitbit کاربران باید این گزینه را به "نقد و بررسی حرکت و یا حذف داده های خود را." "ما هرگز فروش اطلاعات شخصی خود را به هر کسی. Fitbit بهداشت و سلامتی داده نمی شود استفاده می شود برای تبلیغات گوگل" گوگل سخت افزار chief, Rick osterloh را بازتوییت کرد نوشت: در یک پست وبلاگ ،

در اوایل این ماه به عنوان در هر بار مالی گوگل و Fitbit ارسال شد 60-صفحه پرسشنامه برای ارزیابی اینکه آیا این معامله را بشدت رقابت با مثلا disadvantaging تناسب اندام دیگر برنامه های ردیابی در فروشگاه بازی گوگل چگونه می تواند استخدام گنجینه ای از داده های سلامت برای بهبود جستجوی آنلاین و تبلیغات و چگونه آن را تحت تاثیر موتور جستجوی شرکت رو به رشد بهداشت و درمان کسب و کار.

به طور مشابه گوگل-Fitbit ادغام است تحت بررسی در ایالات متحده به عنوان وزارت دادگستری بنا به گزارش رسیده باز یک ضد تراست را نقد کنید.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن